За вирізані тополі-вбивці в Іршаві роздмухують скандал

березня 06 / 2017
За вирізані тополі-вбивці в Іршаві роздмухують скандал

Громадські активісти намагаються встановити, хто ж стоїть за вирубуванням і куди поділася деревина. Є інформація, що «спецоперацію» з вирубуванням патронував наближений до мера міста Степана Бобика депутат міськради Василь Попович. Керівництво міста зрозуміло, що приховати нічого не вдасться, і починає переконувати, що дерева були хворі, а деревина піде на дрова для дитячих садочків.Але…
Поповнення садочків дровами не помічене. Якщо і піде щось із тих дерев на садочки, то лише незначна частина, яка не годиться для… деревообробки. Навіть із фото повалених дерев видно, що обрізалися вони з перспективою на розрізання дощок. Тобто дерева зрізали з комерційною метою. Цією справою повинні займатися правоохоронці. І для початку могли би пошукати деревину на «фазенді» мера у Броньці…
- йдеться в публікації газети "РІО".

Тут і до ворожки ходити не треба, щоб зрозуміти - газетна публікація проплачена та направлена з прицілом на майбутні вибори голови громади міста Іршава. Ми не будемо коментувати дану публікацію, а тільки пропонуємо авторам та замовникам декілька фото, що буде, якщо так звані тополі-вбивці вчасно не вирубати:

За вирізані тополі-вбивці в Іршаві роздмухують скандал
За вирізані тополі-вбивці в Іршаві роздмухують скандал
За вирізані тополі-вбивці в Іршаві роздмухують скандал
За вирізані тополі-вбивці в Іршаві роздмухують скандал
За вирізані тополі-вбивці в Іршаві роздмухують скандал


Думаємо - тут коментарі не потребуюся.

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе
Іршавчанин
7 березня 2017 14:06

Тут не йдеться про те, що їх не треба зрубувати, безперечно, що треба за цим слідкувати. А проблема в тому, що на тому хтось добре "нагрів руки", враховуючи те , які ціни на деревину і всім її треба. Звичайно це робиться під " прикриттям" знаємо кого( влади) . А скажіть що ні...


иршава
7 березня 2017 16:02

а якби не зрубали тополи, винуватий би був теперишний мер у безгосподарности, видчуваеться, що скоро вибори.


Іршавський
7 березня 2017 18:56

Говорити про те, шо хтось "нагрів руки" не маючи ніяких фактів мяко кажучи - не порядно. Я особисто бачив великі кучі тополі в садочку до якого вожу дитину. Гріли нею майже цілий лютий.
А всі інші домисли - грязна передвичборча агітація.


До іршавського
7 березня 2017 21:28

На цих деревах мер 2 рази вкраде ,перший рубка проводилась без рішень ,дозволу та не має скільки куди кубів дров та кругляка передано .Нема договору з виконавцем робіт та акта виконаних робіт скільки потрачено гроши даром ніхто то не робив .2 посадять сакури і теж вкрадуть на завишених цінах .

Набережну не підуть почистити та привести в належний вид скро все заросте ріщом , драчом бо там не ма інтересу дерево для будки не підходить .


Мацицький
8 березня 2017 09:29

Накониць-то люди мало сонця увидят, а то лем холоди и смиття вид тих тополь. За границьов то вже всягди поудаляли. Дерева най ростут у лici, а в городах кущи пострижени и инши типи дерев . Iген?


лiсоруб
8 березня 2017 18:51

Туй так, зрiзали бiда, бо возможно хтось нагрiв руки, айбо задер уто були суботники, а типир каждий хоче аби му заплатили за його вiдведену роботу. Не зрiзали би, зась би била бiда, бо най би упало такоє дерево припустиме лише на вулицю, а там рух транспорту такий што улицю перейти пiшоходови дуже сложно, та когось покалiчило та аж товди би ревали та проклинали того мера ош не доникав. А бiдовi майдауни усе будуть бiдовати бо такi бiдовi утилилися. Не стоїть звертати увагу на на тих майдаунiв, бо они думавуть не за люди, а за теплi посади для себе. Мер зробив усе правильно i повнiстю його пуддержуву, тiть дерево має когось убити або покалiчити тай най лiпше його зрубавуть, город не хаща. А майдауни най почистять набережну, бо заросте рiщом, хоть тiльки з них хоть яка польза упаде, грошi брати за таку роботу їм совiсть не позволить, а бюджет мiста з економленi грошi може пустити на нове озеленення.


Іван
18 березня 2017 09:30

Давно вже дійшли до того, що тополі -не дерева для міста.Від них більше шкоди ніж користі.
А щоб не крали-пильнуйте.


Залишити Коментар