Надії екс-міністра часів Януковича Віктора Балоги про Майдан - 3 не виправдалися

лютого 23 / 2017
Надії екс-міністра часів Януковича Віктора Балоги про Майдан - 3 не виправдалися

Партія екс-міністра часів Януковича Віктора Балоги «Єдиний Центр», була готова підтримати та взяти активну участь у проведенні чергового Майдану -3. От, що написав на своїй сторінці у Фейсбук її лідер, ще вчора зранку:

«Дорогі друзі, скажіть відверто – ви хочете нормального життя у своїй країні, чи нових революцій? Впевнений, що більшість з вас просто хочуть достойно жити – хоча би не гірше, ніж у Білорусі, як не дивно це говорити.
А тепер скажіть інше – чи вийдете ви на Майдан, якщо жити буде з кожним днем гірше і гірше? Мабуть, що вийдете, бо терпець колись увірветься.
Це я до того, що ні Москва, ні Вашингтон не зможуть організувати тут революцію, якщо люди будуть задоволені своїм життям.
Тому, коли сьогодні влада так часто говорить про Майдан-3, то хочу сказати, що його безпосереднім організатором є Петро Порошенко. Його тарифи, корупція, некомпетентність, брехня, продукують бідність, несправедливість і тим самим штовхають людей на вулицю.
Тому, коли Порошенко говорить про руку Москви, то це те саме, що говорив Янукович про руку Держдепу. А так все один до одного» - пише Балога.

Хочеться також додати до цього допис у Фейсбуці керівника штабу Віктора Балоги на попередньому Майдані Віктора Щедея:

«3 роки тому ми взяли штурмом Закарпатську ОДА. Регіонали повтікали. Я переконав міліцію перейти на бік людей. Ми перемогли. Час нагадати владі про цю недавню історію - бо щось вони призабули, чим скінчилась доля їх попередників.
Минуло 3 роки - а ми бачимо все таку ж зневагу до людей з боку чиновників. Влада продовжує нахабно брехати, прикриваючи красивими пафосними словами свої махінації. А люди все так же не можуть добитися справедливості і захистити себе через повальну корупцію.
І найгірше, що ми не бачимо навіть спроб з боку влади хоч щось змінити. Вони думають, що втримають контроль над ситуацією. Але це непоєднувані речі: розкрадання країни і контроль над ситуацією в країні. Янукович втік в Росію - а куди втечуть нинішні керівники? І чи встигнуть?
Кожен раз, читаючи чергове розслідування про мільйонні і мільярдні оборудки, про судовий безпредєл, про нахабство і безкарність корупціонерів - нинішніх і вчорашніх - з'являється лише злість і ненависть до влади. І, думаю, не лише мене охоплюють такі емоції.
Влада придумовує якісь міфічні плани-шатуни, а на ділі якраз сама влада і є головною антидержавною силою в країні. Це очевидно для абсолютної більшості населення.
Керівники країни мають зрозуміти: або вони працюють на Україну - або їм кінець. Бо цього разу люди точно не дадуть нікому втекти!».

З огляду навіть на ці два невеликі дописи стає зрозуміло,що надії екс-міністра часів Януковича Віктора Балоги про Майдан - 3 не виправдалися так, як крім радикальних партій, ніхто туди не прийшов.

В даному випадку, для людей Балоги,які і надалі сидять у "підпіллі" там прийдеться сидіти і на далі, а їх в чергове "розвели".


Новини Закарпаття
Категорія : Важливе
цуні
23 лютого 2017 19:30

це той питає у громадян чи хочуть вони нормално жити?а чи не він паскудь з моменту свого становленя на політичному олімпі узурпував усю владу у краї, знівелював усі моральні цінності суспільства, ввів сою диктатуру та анархію, знищи виробнгицтва, які ще хоч трохи існували, усе перетворив у свої приватні фірми, трести, кампанії, людей усіх залякав та зробив своїми рабами, усе що міг вкрав! твідібрав та знищив конкурентів.Це той говорить про достойністьжиття співгромадян, який своїх лизоблюдів вкорінив на віки на посади у всі керівні державні установи і диктує драконівські правила гри, це той для кого люди бидло?. це той хто і нині намагається всидіти у кріслі владному, Мукачево передав у спадок своєму отприску, який вичться як на дослідах у лабораторії на експериментах на мукачівцях, приставивши наглядача хаккера часів ющенка, який ввів режимний стан у міській раді мукачева, який будучи радником молодог мера Андрія, впроваджує антилюдські методи керування, роботи, знищеня людськогофактору, дехто Костенко, який невідомоза чиє фінасування керую повністю містом і запрваджує протизаконні методи і вимоги в державній службі, тотальний контроль працівників ратуші, впритул до переслідування і підслуховування співпрацівників, щовлаштовує усю балогівську файту


ого
24 лютого 2017 19:50

Цуні.ти неправий Балога говорить на всіх каналах що він само духовна людина краю Закарпаття,навіщо ти на таку духовну людину яка збудувала для прихожан храм,наклеп робиш.


ЄЦ
24 лютого 2017 21:31

сятилибися, оби ся сятили...жівани єдні! ці єдині в свому екземплярі нічого ні єдиного цента не вкрали, не єдиного га землі не відібрали, не єдиного пенсіонера не обібрали, не єдиного грама спиртного нигда в рот небрали, не єдиного мукачівця не пудставили, і ті хто єдиогласно їм підлизує єдині в свойому екземлярі, бо не приведи всевишній щоб такі єдині ще раз на світ зійшли, інакше це єдине ГМОнасіння нігда шуга не викорчуєся із карти мукачева


ПРОСТО
1 березня 2017 14:33

ВЖЕ СЬ МЕ СТАРИХ НОВИХ ПОМІНЯЛИ.ЛІПШЕ СТАЛО


непросто
1 березня 2017 19:10

Я думаю, що стало краще?


Залишити Коментар