Екс-міністра МНС часів Януковича Віктора Балогу на 112 канал більше не допустять?

лютого 06 / 2017
Екс-міністра МНС часів Януковича Віктора Балогу на 112 канал більше не допустять? Балога виступив з різкою критикою дій Президента та Уряду за які у свій час агітував на минулих виборах.

Нові вибори відбудуться в цьому році, а Президенту України вигідна війна, для того, щоб відволікати людей від реального стану в країні.

Ми не стали «вирізати» самі гострі коментарі депутата, а пропонуємо вам переглянути всю програму.

Категорія : Важливе
Михайло Бродський - Балога козёл
5 лютого 2017 11:29

У него как и у известного " Жолудя" поехала крыша?


правда
5 лютого 2017 12:34

Підтримую щира справедлива правда.-тобто Балога все сказав від щирості і розуму і серця!!!


ганьба
5 лютого 2017 12:38

Варош Мукачево, це -- СЕЛО!?!


І Ужгород тоже
5 лютого 2017 12:49

Велкі в нас села на Закарпатті , най їм ся подержить хосен .


Тютчен Василь
5 лютого 2017 13:02

А про курс доллара, про синочка як став мером.


правда
5 лютого 2017 13:23

Просто і прямо.до ганьба і ужгород?ви слухате ухами і думайте головою,як Балога сказав по зрівняню із Львовом і всією україною? а що там Мукачево і Ужгород це село біля того що робиться з країною.хлопці хлопці.що сте дурні нерозумієте лексику розговора то просто непишіть дурниць?вам би треба в школу ходити не коридори школи відвідувати.


дюдьо
5 лютого 2017 13:23

Найся радує ош го не звідали кулько прочитав книжок та кулько знає Українських письменників.А говорити,вчити других як треба робити то кожний валовшен.


правда
5 лютого 2017 13:27

До дюдьо ,хлопче ,навідміну від тебе і остальних прочитав много Балога книжок в університеті і т.д.... де ти і остальні зависники?? а де Балога..! іди дюдьо пабігай лоху


дмитро
5 лютого 2017 13:32

што толлаші пруйшли:))))))))))))ги-ги та баблом запагло гий у 2000,98,годі нюх розумієш добрий має :)))))))))))))ги-ги


ЦІМБОР
5 лютого 2017 13:40

Балога , був би не Балога якби не викручувався як уж у руках .
Уже не увін з Ющом виноваті в протистоянні з Тимошенко , а Порошенко ...
Такой нараз , а мьі забьіли ....Хто ініціював ,і запустив у мас.медіа про "агентшу кремля " ...
Я вже не кажу про агітацію за Януковича , по всьому Крайови. Много увін наламав ....а зараз ся викручує ...исе ни я , ото ния ,я ни причом , ото всьо увін ...
Мьі ни лохьі ! Тямиме !


критик
5 лютого 2017 13:57

Просто і прямо до "правди" а ви му свiтила ци свiтив коли увiн читав утi книжки? У Балоги одна книжка дебит та кредит, за другi нико не чув. На рахунок вiйськового стану, а як одержати кредити коли в державi iде вiйна, хто дасть "копiйки" на цю авантюру? Вiйна це затратний захiд, тої готiвки яку держить на руках Балога буде малувато. Щось а нi словом не обмовився про Приватбанк. А страшно би воював по швейцарськiй системi, прапор йому в руки i на передову цiлов родинов хто йому мiшає. Якi перемоги, або де воювала та хвалена швейцарська система? У них грошей багато, тому таку забаву можуть собi дозволити, на вiдмiну вiд нас, їх охороняють не їх збройнi сили, а цiлий свiт, хто там держить грошi. Не вже це не зрозумiло? А нi Гiтлер не дозволив собi хапнути Швейцарiю.


правді
5 лютого 2017 14:58

вітьо ся в університеті нигда шуга не учив, то для нього дуже високо, ти дурню не бреши туй.Ун учився у львові у торговій академії, там де його місто вивчитися на торгаша шефтаря і махляра. А типиря його синок пушов по його слідам


Ольга
5 лютого 2017 15:59

Балога сказав всю правду в голос , те що ми знаємо , але мовчимо . Бо є страх від цієї влади , яка прибирає всіх неугодних . Балога сильний політик і не боїться казати гірку правду про де біла Пороха .

Балога сказав гірку правду про Пороха .
Цитата: правді
вітьо ся в університеті нигда шуга не учив, то для нього дуже високо, ти дурню не бреши туй.Ун учився у львові у торговій академії, там де його місто вивчитися на торгаша шефтаря і махляра. А типиря його синок пушов по його слідам


Цитата: правді
вітьо ся в університеті нигда шуга не учив, то для нього дуже високо, ти дурню не бреши туй.Ун учився у львові у торговій академії, там де його місто вивчитися на торгаша шефтаря і махляра. А типиря його синок пушов по його слідам
дюдьо
5 лютого 2017 16:01

Правдо, та што не назвав ни єдного письменника?Та твій патрон такий тупий як топанок.Гешифтяр,лиш знає грошики лічити.


Цильо
5 лютого 2017 16:35

у балогы, согласно його декларації, із оксанув лиш церковный шлюб. пак тогды зашто оксана носит вітькину фамелию? ці овун юй подаровав свою фамелию на 8 марта?, бо обычно фамелию мож міняти лиш у ЗАҐСі, а не у церкві аводь на базарі, де куньми торгувут.


Oлi
5 лютого 2017 16:46

Коли про це вже говорять з низу усi та мало не файно догоняти из з заду та ще з верху. Намалювалася нова картина, де кожний глядать своє мiсце, озвучувати на голос не всiм дано, тiльки наближеним до "iмператора". Не вже Олю ти цього не знаєш, який фiльтр контроль скоро на кожному сайтi, у Балоги тоже, як "активнi" скривлюють iнформацiю що чорне стає блим. Нi Олю, запахло смаженим, кожний хоче очистити свою душу вiд грiхiв i заняти що найбiльшу дистанцiю вiд них.
Балога був активним учасником встановлення саме цiєї влади, що собою вона представляє вiн прекрасно розумiв, час пройшов, ситуацiя змiнилася i вже можно i по критикувати, щоб знову бути при владi, а значить при грошах.


0987
5 лютого 2017 18:07

Дораз всі справедливо критикують владу, зокрема Балога. А хто довів до иакої ситуації в державі? Майдауни. А хто їх підтримував морально, інформаційно та фінансово? Один з них Балога. Закарпатські правосеки за свої гроші біснувалися?


даун вопросик в.срался
5 лютого 2017 18:34

Последний коммент - от самого тупого тролля сайта так называемого "дауна-вопросика"


цильові
5 лютого 2017 18:50

Ще мож узяти собі такий псевдонім.


ЦІМБОР цифровому
5 лютого 2017 19:12

Майдауньі пудвели ???? А не вьі маргьі пудвели ситуацію до Майдану ? Ото ни вьі у Балогьі и в Бушка гроші брали ?
Ото ни вьі ,запхалисьте гроші у жеб , повт-католицькуікалисьте голосовати за двьічі сидівшого ,
доницького бандюка ? Ото ни вьі бьіли ?
Ото ни вьі язьікьі у гузицю забили ,коли Янукович верся лиш до єдної церквьі , а на греко-грекокатолицьку церкву назад ся зачали погрозьі . Вьі ,яйяк ни до чого ...

11000000 чоловік ,люди што голосовали за Тимошенканю , похопили ош за Януковича голосовати ни мож , бо буде біда .
А вьі маргьі пропаганду слухали "почую кожного " , в єдно ухо вам пердів Балога , а вдругоє Бушко з Ледидом .
Вьі вже забьіли ?

Вам при Тимошенкані дуже ся хирово жило ?
Айно? Вам донцькьіх треба бьіло ?
А як зачали пак доницькі отжимати бізнес у закарпатців ,вьі вто ни знали ? И Бушка просили ,помочи а увін нич ...

Пишу из смартфона , клавіатура дрібна ,та што є помилки , кому ріже перебачте ...


....у
5 лютого 2017 19:22

Пользователи соцсетей высмеяли бывшего премьер-министра Украины Юлию Тимошенко после сообщений СМИ о том, что она, по словам президента компании BGR Public Relations Джеффа Бирнбаума, подкарауливала президента США Дональда Трампа «в коридоре у туалета в надежде поймать его на минуту ради того, чтобы пожать руку».


верховиниць
5 лютого 2017 19:25

цимбору-у вас случайно дах ни пушов читаючи ваши коментари -вы чоловиче полный долбойоб и ваше мисто не на сайтах а в вульшанах -полнейший долбойоб--ото ни вы ото ни вы брали -ото ни вы -ото вы шизик круглый долбойоб


запитання мукачівців
5 лютого 2017 19:39

ТОП_новина! На якій підставі чиновники ЦНАПу для того, щоб замовити довідку із БТІ для будинкової книги у ЦНАПі Мукачівської міської ради почали вимагати від заявників мукачівців оригінал Індефікаційного коду та паспорту? Раніше громадяни йшли у БТІ, платили за довідку 48гр при предявлення документів на право приватної власності майна і через певний час приходив і забирав довідку, спокійно без неріві. А тепер кажуть мер Андрій Балога(синок) дав розпорядження, мотивуючи це аудитом земель у місті, тим самим показово гворить про боротьбу з корупцією у земельній сфері...Це є порушенням прав громадян, якщо людина має ксерокопію, яку приймають в усіх установах державних і фінансових, чому У Мукачівському ЦНАПі ця вимога стала норомою і виключно оригінали???
водночас не реєструють правао власності мукачівцям на земелні ділянки прибудинкових територій, під будинками ділянок ін., через буцімто брак документів від сусідв суміжних земельних ділянок додатково!!! окрім особистого підпису та нотаріальної згоди, ІК та паспорту
Дані дії мері і його помічників є порушенням прав громадян при формуванні пакету основних документів на приватизацію земельних ділянок(Ст.50.55 ЗУ "Про землеустрій") .Питання для компетентних органів, це усна вказівка мера та його підлеглих чи нормативний документ? щось у іншіх містах України таких вимог не існує, там поступають згідно чинного закокнодавства.Чи то є законно?

вимагають оригінал для сканування, можна догадатися дурному для чого враз стали потрібні скановані копії ІК і паспорту...щось тута не те і підкрадається думка, а чи не хочуть ошукати мукачівців із цими нововведденнями???


Юрий
5 лютого 2017 19:46

Я не взахваті від Балоги,але він говорить все правильно,-словами і думками більшості простого народа України.


попередньому
5 лютого 2017 19:47

вiдповiдь коротка, Мукачево - це село, а на селi, як на селi, чому виникають такi питання? а де ловити рибу, може хтось щось принесе, с першу треба створити проблему, а вже потiм її вирiшувати, не забуваючи про себе.


ЦІМБОР вирховинцьови
5 лютого 2017 20:17

Сиди там де сидиш , межи баранами ! Там ти місто ! Вучаре дурньій !
Тьі кроме як вспомнити про вульшани ,на бульшоє ни спосібньій !
Я вам , баранам перечислив якьімисьте бьіли талпами .Айно ОТО вьі ! Аргументuв у тебе а вадь у вас ни є ниякьіх !
Щи раз тя звідаву ,тобі ся при Тимошинкані хуйово жило ?

Шиза у тебе ся начала , коли ти Балога и ,Ледида уперділи у дьіню ,ош треба за Януковича голосовати ...


цiмборови
5 лютого 2017 21:08

цiмбор хоче оправдати Тимошенканю ош она чекала коло захода радi нас усiх. Брехня цiмборе, она стояла за себе, ци не дадуть їв ще мало поворовати. При Тимошинканi розцвiв сись безпредел, а всi остальнi в тому числi i її учнi продовжателi, што красти вже не є што , але и туй не є такої бiди, бо мош позичити готовi грошi, та завiсити довг на талпу ги й ти, а грошi хосновати самим без всяких проблем. Може и тобi з тих гроши штось мало удiлять, пак не вiрову што такий ги й ти туй рвеш задницю радi ниї лем так. Тимошенканя воруля.


Юрію
5 лютого 2017 21:11

може і говорить словами і думками більшості простого народа, апоступає і робить як дрібний жулик...він уже себе указав за 20 років як вміє артистично говорити і брехати, викликати співчуття. це лицемірство справжнє


ЦІМБОР
5 лютого 2017 21:43

Я исе чуву ош Тимошенко "варофка" из 2008 года . Такой нараз отвічаву : мині нигда уд політикув нич ни перепадало , и в партіі я ни бов нигда ...Многьіх я звідав ,ШТО УКРАЛА Тимошенканя ???
Фабрику кондитерську в центрі Києва ? Нет ,ото Порох прхопив.
Феросплавні и металургійні комбінати украла ?
Нет ,ото Ахметов и Пінчук украли .
Облгазьі украла ? Нет, ото Фірташ , Ахметов ,Коломойский.
Обленерго украла ? Нет , ото тоже Ахметов ,Коломойський ,Суркіс и Медведчук .
Може зимлі набрала по 100000 гектарув .
Нет, ото Порошенко , Косюк ,Мороз .
Товдьі што УКРАЛА ? отвіт ватника , "она всьо украла " , як мож з такьіми людьми дале говорити ???

Вьі будете на пропаганді олігархув сидіти ,бо вам ся любить бьіти безмозгльіми баранами.


сята мамка
5 лютого 2017 21:58

Мамка Юля Тимошенко, iз її крила урiс народний фронт, ви маленько пyдзабули як пiдписувалися пакти про дружбу i як яйценюк кричав ЮЛЯ. А пудзабили як Юля купувала скорi для усьої держави, якi не пригоднi для такої роботи але помогла фiрмi Опель вийти из стану кризи, ви забули про поїзда якi купила Юля у Кореї, якi зупиняються в чистому полi а ви стаєте їх арестантами. А як боронила всiх вiд грипу, коли вакцини за мiлiони прийшлося викинути за не потрiбнiстю. А як лiквiдовала один контракт на газ за яким ми платили малi грошi, аби пiдписати новий за великi грошi. За соратника по пограбунку нашої держави Лазоренка який вiдсидiв 10 рокiв в США i його пiвмiллiарда не впоминать цiмбор. Не хто невспоминать що скiльки державних фiрм було знищено Юльов, люди утратили роботу а фiрми стали банкротами. Журналiст Метью Бжезинський написав цiлу книгу "Казино Москва" де назвав Юльку жiнков цiною 11 мiллiардiв. Де грошi? Не з цих грошей тепер такi цiмбори спiвавуть Алелуя Юля!

"Популярність Тимошенко в Україні, яка зростає, незважаючи на її олігархічне минуле, пояснюється "вмілою маніпуляцією нею свого образу"."Це питання маркетингу. І питання міфотворчості. Один з недоліків демократії - це поширений в ній популізм. Політикам часто вдається переконати людей, що вони хтось, ким вони не є насправді. Це відбувається в багатьох державах і Україна не виняток ", - зазначив журналiст.
Прикладом маніпуляції Бжезинський вважає і офіційну декларацію про доходи Тимошенко. Зокрема, він не розуміє, як вона може мати на банківському рахунку тільки 900 гривень."

Маленькоє доповнення за що сидiла Юля:

https://youtu.be/yP4wjWEvwUA


Залишити Коментар