Головні Новини:
У Нижньому Селищі в школі масове отруєння учнів, госпіталізовано 13 осіб   |    В Ужгороді сталося потрійне – ДТП (Відео)   |    Управління ДСНС України у Закарпатській області інформує   |    Вирубка лісів, подвійне громадянство, гальмування децентралізації, контрабанда та погані дороги - все про Закарпаття (ВІДЕО)   |    У Великому Березному в непрацюючих очисних спорудах знайшли труп чоловіка   |    В Хусті невідомі нелюди познущалися над собакою після чого його рештки залишили на узбіччі (Фото)   |    Поліція Виноградова не в силах навести порядок на вулицях міста (відео)   |    На Березнянщині виявили труп людини   |   

За пост у Фейсбуці на екс-мера Ужгорода Сергія Ратушняка написали донос в СБУ

2-02-2017, 08:53; Переглядів: 5018; Коментарів: 58
За пост у Фейсбуці на екс-мера Ужгорода Сергія Ратушняка написали донос в СБУ

Я тут в СБУ вирішила написати, бо 30 січня 2017 року колишній міський голова Ужгорода Ратушняк Сергій (шкода таке чудове місто згадувати поряд з таким прізвищем) на своїй сторінці у ФБ опублікував повідомлення, у якому закликав будувати стіни кримські, донбаські, чернівецькі, одеські, львівські й відгородитись від «ненависної» київської влади...У коментарі до свого повідомлення той пан пише, що «лише у хохлів всі питання і проблеми вирішені і залишилось розстрілювати всіх, хто шипить галицьким акцентом, який окреслили українською мовою», називає українську мову «хрюканням і блювотинням», а також зазначає, що «влада і ресурси у сіоністів, що гоїв важають тваринами».
Це, зокрема, про "публічне приниження чи зневажання української мови" вам ілюстрація, якщо деяким небожителям здається, що такого нема.

З такою заявою до керівника СБУ Василя Грицака звернулася народний депутат України Ірина Подоляк "Самопоміч".

За пост у Фейсбуці на екс-мера Ужгорода Сергія Ратушняка написали донос в СБУ
За пост у Фейсбуці на екс-мера Ужгорода Сергія Ратушняка написали донос в СБУ
За пост у Фейсбуці на екс-мера Ужгорода Сергія Ратушняка написали донос в СБУ


Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.


Нагадаємо, що в мережі Фейсбук під акаутом з прізвищем Сергій Ратушняк заявився такий допис:

За пост у Фейсбуці на екс-мера Ужгорода Сергія Ратушняка написали донос в СБУ


В той же час у Фейсбук є інша сторінка з прізвищем Сергій Ратушняк:

За пост у Фейсбуці на екс-мера Ужгорода Сергія Ратушняка написали донос в СБУ


В даному випадку СБУ прийдеться доказувати Сергію Ратушняку, що вище вказаний допис належить саме йому, а не якомусь провокатору, який створив сторінку від, його імені.

Новини Закарпаттяскачать dle 10.5фильмы бесплатно

Опубліковано в категорії: Закарпаття / Важливе


написав: pasza
Ratuszniak tobi medal i gnaty tych kacapiw kiewskych jak najdalsze wid zakarpatia.

написав: Місцевий
Сергію, нарешті тя прорвало. Молодець, іще пару таких статей і ти національним героєм Закарпатців станеш, докіть інші владі жопу лижуть. Я є онук того діда Мигаля, що уже ся уд них загорожував. Увін у січовиках не ходив, а лінію Арпада строїв. Треба вшитких галечанів в один вагон посадити і пудорвати нахрен дись на перевалі. Дибу в тому числі, бо коли на його сайті хтось правду про галечан пише, коменти удаляє, у них правда по Львівшськи, мусором засрали вшитку Україну і доноси пишуть. Най сі забирають у свуй Лемберг, там їм скоро пизди дадуть Поляки, так як нга прошлій неділі футболісту-бандеровцю Зозулі у Іспанії.

написав: галЕчанинину УРЮКУ місцевому
Когда к “соседям” Місцевого каждую субботу, воскресенье приезжают дети с внуками, жарят шашлыки, играют в саду, то “соседи” не доумевают с ОДИНОКОГО ОБОЗЛЕННОГО УРЮКА ЖИВУЩЕГО С КОШКОЙ.
Да Місцевий?
Помнишь ссылку я тебе давал “гордая и независимия” женщина?
Кто не в теме, наберите в гугле запрос с этой фразой и узрите Місцевого.

написав: munkacs54
То є свобода слова! Акція пані Подоляк є ясно наміряна на розвиток демокрації так, щоб Україна уже завтра вступила до Євросоюзу. Пані Подоляк, донос в СБУ мали йсте нараз подати не лем на пана Ратушняка, але ай на Презідента США, пана Дональда Трампа. То бо бов аспонь якийсь резонанс. Йой, тоті галичани/ки бояться пана Кушнера!

написав: ЦІМБОР
Исись Рата лем по маскальськьі говорить , а коли му вьігодно та чинить из себе "русина", так иппен ги munkach ,котрьій ся ругать у груди ,ош и увін тоже " русин " . А пише ни по нашому ,а на центрально -русинськuв мові ,котра типирь ся кличе ,українська .Псьі бьі вам губьі лизали , из брехачами .

Наш язьік є карпато-словінськьім .

написав: Херой Заперевальний
Та туй із галичини уже майже кождий другий, а так сі упознают, як коні шуті. Так що Місцевий сі помилив - у єден вагон вони сі непомістять, хіба їх дустом начати травити, а вать другов якоюсь маров. Мало того що біди у Донбасі наробили, они першими туди організовували так званні поїзди дружби, насаждаючи місцевим свій быт і устрой,- що місцеві не сприйняли і пуднялися повстанці. Вот звідки сі война начала, а типирка і наші діти умирають. Дуже їм сі кортит такоє і на Закарпатті заворушити, того то й Рата неугодний. Бо немовчить. Мы з нима нігда шуга у ракаши не були, діди наші давно у Європі жили, а Сталін нас до тої марги заперевальної присоєдинив. При чому туй Ратушняк? Пиздити їх треба поголовно, як старі люди казали: "І шапку ще му бий - кить узнавісь ош то полячок".

написав: ЦІМБОР
Так ,давай пизди ! Што лим троцкониш ?!!
Начинай з Андріїва -мера Ужгорода .
Но най ти вижу роботу . Но давай ...
А не лиш напусто пиздіти ...
Уйди з плакатом , ушиткі чужинці думі ...

Лим штось вьі , якобьі "патрійотьі " шуга нигда ни уступилисьте на завару нашьіх церквuв , и мовчите ош у каждому нашому вариши , устроили церквьі котрі шуга амінь на нашув зимли ни бьіли .Из татарськьіми куполами , нико з вас нигда и ни пьірцнув .
А наші церквьі занепадавуть , а дакотрі и спеціально пудпалювуть , бо так пuп упувів, а пuп ся тот учив у москві .О так , ниборята ...
Так ся убивать памнятка за народ .

написав: Цімборові
Знову марга на своїх пиздиш мов троцький.

написав: ЦІМБОР
На свойьіх ???? Пак вьі штось дашто учиніть ! !
Я ,активно уступав обьі Андріїв ,ни бов мером .
А ушиткі го поддержовали , а сись сайт вобще му фурт рекламу чинив .Чого ни чинив товдьі Ратови рекламу ???
По нашому ся пише :
"Назад марго на свойьіх пиздиш ,иппен ги троцькьій . (сяк по нашому ) ,а не вто што тьі из горі нафіркав !(Знову марга на своїх пиздиш мов троцький )....

написав: Я
Рата - козел рогатый - и все кто у него сосет такие же! Поэтому у нас в стране все по козлиному, справедливости ради Порох, Жид и все остальные - козлы не меньшие!

написав: Дідо Микула
Останнім коментаторам, хлопці, несважайтеся задарь. Не треба ся удгорожувати буде, тільки що у Будапешті в розмові з Орбаном Путін висказався що не буде проти знесення Стіни на Тисі, тобто пограничного забора. Сказав що Україна його не строїла, його комуністи строїли. А сисе уже коє-що, бо у випадку галечанських провокацій на Закарпатті, народ сам тот пліт знесе і назад Європу - мастіть собі шию галичане. Поляки то вас у Львові не дуже то й чекають. А Ратушняк молодець, він сказав то, про що на кухні шепчуться всі Закарпатці.

написав: гойра русінок
укры началися нервозити, бо несупукуйні ги потканы на тонучуй шіфі.
нибай нич, до літа вни іще сяк-так продержат, а пак їм мож буде співати заупокойну літургію. міжнародні фонды дадут їм лоуфоса, а не пинєзи.

а рата шо казав - вто правда. дивує лем як збудоражено у нас реагує заперевальный персонал Лємбєрґа. скоро і наші заперевальні "поцріоты" будут позирати, котра границя є май близько.

написав: ЦІМБОР
Тьі Діду Микуло думай што пишеш ,и до чого закликаєш ...
Туй буде море крови , тубі вто треба ?
За Закарпаттьом у нинішньому вьігляді мож буде упити погар студеної водьі .
Там у Диби ,пишеш ош Ратушняк ,сякьій такьій , а туй по иншому .Часть Закарпаття удойде мадярам ,часть румунам.Тьі вто хочеш ?
Обьі и туй градьі літали .Гурські районьі шуга нигда низахотять пуд мадярув . Думай што несеш ,умісті з долбойобом Ратов .

А тебе долбойобе "гойра русінок" мадярьі на зимлю наскорі посадять .Буде тобі и гойра , и ерідь о пічабо чуньо діснов орос.

Буде ти і порост -русінок .
Буде ти "Нем тудом міт мондот, о фосбо , не заворюк некем !

написав: Правому
Цимбор, сидай п'ять!

написав: ЦІМБОР
Буде ти "нем иртем тієт , іш нем окорк иртні .
Мийгеццер мондом , ерідь о пічабо , те нем іт гоздо ! Модьорок іт гоздо ! Иртет ембер ?

написав: кацапопедрильским троллям
для кацапопедрила "гойра русінок", у тебя чувак один выход, чемодан, и нахуй за паребрик в страну Блинолопатию, там твой дом, утырок, АТО злые укры вас всех нашинкуют пионами в мелкую стружку. А вы, Алени, сильно разозлили укров, патаму нехуй удивляться плюсам у себя в Данецке. Кароче утырки вам писта. Я честно говоря думал, у Пети матня слабая, а нет, оказывается хорватский сценарий походу будет. И это еще укры не начинали наступать и не артподготавливали, так слегка обратку шлют на выходы наваросов.

написав: Цимборка
Нем тудом модьоро беселни.

написав: Дідо Микула цімборови
Цімборе, а де ти читав ош я щось про Дибу пишу? Ко вто такый? Я неборе ні до чого не закликаю. Закарпаття най би було і в складі України, лем би треба придумати якиїсь варіант, що обы галичане уд нас дись май далеко были. Їм туй так сі не любить, лем назад домів сі не вертауть. Нам не треба навязовати свої обичаї, їхній образ життя. Май толерантного народу як Закарпатці ниє за перевалом із того боку, вонь до Камчатки. Наші прадіди жили і непогано жили май бульш як тисячу году із тима мадярами і руминами, як ти пишеш. Правда забывісь згадати про чехів та словаків, хорватів та словенів.

написав: cі Коля, сі
Кимаку прийшлий, де у нас на Закарпаттьови говорят "сі"???

написав: ЦІМБОР
Не про Дибу ,а на сайті Диби , пише Дід Микола про Ратушняка.
Для сього треба автономію Краю ,оби нам ,каждий што хоче не навязовав .
Так як у Німеччині ,федеральні зимлі .
Я про чехів добре помню ,но як помню,знаю,читавим. Бьіли великі плюси , розбудова Ужгорода ,доріг ,больниць ,демократичні вибори , навчання на місцевій мові .З мінусів : наші люди вперше зіткнулися з тим шо треба платити податки ., і при чеській владі не вильнеш ,Як типирь.Исе нашим людям тяжко ся давало .

Тьі чоловіче , кіть ни знаєш ни пиши.
.."сі " хоснувуть люди рахівського району , и частково тячувського .Тьі йсе не знав ?
У долині хоснувуть "си" например :учинивись си , купивись си , (скорочення уд "собі")

написав: Слава Подкарпатськуй Русі
укри, вам піздєц, а вті "ученія" што у пятницю у Унґварі хочете провести, вам поможут, ги мертвому кадило!

Слава Подкарпатськуй Русі! Рата прав на усі 100%.

написав: Знову Цімборові
Видиш ош із великої букви тям написав. Але будь уважний, я друкуюся під ніком Дідо МикУла, по-нашому, по-закарпатськи. Тому то мене на сайті про який ти кажеш й удаляють, там не люблять альтернативної думки, має бути все одобрямс, аля галичина. Але зате там пропускають коменти під ніком Дід МикОла, а не Дідо Микула. Але це прогалицький пудхвостень. Дякую ти що пудсказуєш де і в яких районах хоснують СЯ СИ і СІ. Неборе нетреба, я в свій час 7 году прожив у Лемберзі, скажу ти як на каторзі і видитмися що в чому-чому но у сьому си розумію. Підримувати буду не лем Ратушняка, но й всіх хто розвінчує справжню а не замасковану сутність галицьких бандеровцю. Де вони там мусор, там біда, там проблеми, там кров, там Катинь, там Донбас, там ZZ-Галичина.

написав: Слава Великой Венгрии
Нье будет ,никакой подкарпатской руси, будет Великая Венгрия ! Nagy Magyarorszag !

написав: з дідом МикУлою усьо ясно
Діда МикУлу ругнули у Лємберзі в гузицю, водь якась "полячка" послала го "депортом" за перевал.
Типирь Колька має зуб на усіх галЕчан.

написав: ОНОВКА із ДОБРОНІ
Та най буде уже й Мадярщина, тим бульше ош Велика. Менше 500 Євро там не має май гурший бомж. Пенсіонер пуд 2 тисячі доларів, даже безробітний має около тисячі. За дохтора, учителя, бирова і мера, держслужбовця й не кажу. А головне їхніх дітей на войну добровольно не призивають. Наші же вертаються в гробах, або інвалідами і за що, за три роки я так і не зрозуміла. Пужали нас що Путін прийде у нашу хату, а тот уже не хоче йти. Муй дідо нову сорочку купив, оби го стрічати. Лем бабло на войну, два раз на місяць заказні політологи ораторствують(брешуть) що мацкалі знову у наступ будуть іти, спочатку говорили на Різдво, потім на Паску, на Святу Неділю. Перед прийняттям б"юджету комбати-депутати аж захлинаються, так війною пужають, що не мішає їм мати фосові декларації. І так по кругу четвертий вже рік. Лем бабло, бабло, бабло. А в ім"я чого, лем Бог святий знає. А Русини як віками жили до 44-го, так і дале моглиби жити. Нич їм не хибіло.

написав: РИСИшному оп.здалу
Может кто-то подскажет, что за мутнорылый пропагандистский дебил корчит из себя РУСИНА или РУСИНКУ?
А на самом деле — хитрожопый свинорылый анонимный толстожопый полумертвый РИСИшный хрячок, боящийся собственной тени:-)
Уж больно хочется этому козломордому пидору заехать подошвой в его пятак.
Да так, шоб визжал на всю округу.

написав: Вуйко
самопомiч уто партiя кого би видумали - садового. Не привикли галичани до справедливої критики, они на брехнi уросли, на брехнi i здохнуть. Кожний чоловiк має право на власну думку, яка гарантована Конституцiйов, то не зрозумiло до чого йсi звернення до сбу. Ци галичани хотять свою диктатуру, най будувуть, але без нас. Ратушняка пiддержую так як вiн говорить правду, она одна, на вiдмiну вiд брехнi якої вагони грузить iз свої криївки цiмбор из своїми галичанськими побратимами.
Мало iсторiї як галичани стояли в очередi аби завербуватися на роботу на Пiдкарпатську Русь. Чехословацька влада запрошувала їх в якостi yчителiв щоб на землi Подкарпатської Русi могли вивчати укрмову, але не як прiоритет, а як доповнення до росiйської та русинської мови. А ми пустили пса пуд стiл а пес би вже лiз и на стiл. Поляки такi заробiтки бидлу не давали, тому почувши про достойну зарплату галичани побитися хотiли.

написав: Вуйко учи русинську
А по русинськи слабо йсе всьо уповісти?

Русско-українська - ото не русинська бисіда!

написав: Вуйко
сомаре твоя мисля мене не занимать...

написав: для Вуйка
Наша родина підримує вас на всі 300%. Там останній коментатор хоче вас учити русинської, якщо щиро - то це теж наші хлопці. Хоч висловити думку на Русинській мові на Україно-россійському шрифті важко. На жаль русинського ще не має. Якщо є, дайте адрес. Тому ж мудаку що =подошвой заєхать хочет=скажу так, а що тобі мішає заїхати? Рата не скривається, висловив свою думку відкрито, знаєш де його можна знайти, іди й йому і заїдь. Попровбуй - він дуже полюбляє таких як ти галечан. Напиши номер мобілки, зустрінемось і побалакаємо.

Добавление комментария

Валерій Лунченко : Від розмов до конкретних справ! (відео)

23 мар
Валерій Лунченко : Від розмов до конкретних справ! (відео)

Тепер, іноземці, заїжджаючи на територію України не будуть дивуватись поганому стану доріг
Валерій Лунченко : Від розмов до конкретних справ! (відео)

Тепер, іноземці, заїжджаючи на територію України не будуть дивуватись поганому стану доріг

У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне – Михайло Ланьо

20 мар
Коментарів: 6
У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне – Михайло Ланьо

Державні чиновники не мають права мати подвійне громадянство
У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне – Михайло Ланьо

Державні чиновники не мають права мати подвійне громадянство

Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

17 мар
Коментарів: 4
Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

Гроші для нього та його партії головніше ніж здоров’я та життя виборців, його батька
Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

Гроші для нього та його партії головніше ніж здоров’я та життя виборців, його батька

Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)

14 мар
Коментарів: 15
Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)

Новий закон про мови не може погіршувати зараз існуючий
Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)

Новий закон про мови не може погіршувати зараз існуючий

Конфлікт Виноградівської РДА та районних депутатів заблокував виділені облрадою кошти(відео)

11 мар
Коментарів: 13
Конфлікт Виноградівської РДА та районних депутатів заблокував виділені облрадою кошти(відео)

Пропонуємо вашій увазі фрагмент відео з засідання ради
Конфлікт Виноградівської РДА та районних депутатів заблокував виділені облрадою кошти(відео)

Пропонуємо вашій увазі фрагмент відео з засідання ради

Закарпатський обласний театр драми та комедії переїде в Хуст – Валерій Лунченко

10 мар
Коментарів: 10
Закарпатський обласний театр драми та комедії переїде в Хуст – Валерій Лунченко

До 70-річчя Закарпатського обласного театру драми та комедії обласна влада вирішила зробити йому подарунок
Закарпатський обласний театр драми та комедії переїде в Хуст – Валерій Лунченко

До 70-річчя Закарпатського обласного театру драми та комедії обласна влада вирішила зробити йому подарунок

Коли ви нарешті перестанете знущатися над мукачівцями, панове Балоги?

20 мар
Коментарів: 5
Коли ви нарешті перестанете знущатися над мукачівцями, панове Балоги?
Щоб до стукатися до міської влади та депутатів
Коли ви нарешті перестанете знущатися над мукачівцями, панове Балоги?
Щоб до стукатися до міської влади та депутатів

На Закарпатті студенти готують Майдан

18 мар
Коментарів: 5
На Закарпатті студенти готують Майдан

Через не виплачену вже третій місяць стипендію
На Закарпатті студенти готують Майдан

Через не виплачену вже третій місяць стипендію

Закарпаття не проходило репресії 30-тих років минулого століття але ми туди повернулися

17 мар
Коментарів: 1
Закарпаття не проходило репресії 30-тих років минулого століття але ми туди повернулися

За пост з фейкової сторінки у Фейсбук проти Сергія Ратушняка, СБУ відкрила кримінальне провадження
Закарпаття не проходило репресії 30-тих років минулого століття але ми туди повернулися

За пост з фейкової сторінки у Фейсбук проти Сергія Ратушняка, СБУ відкрила кримінальне провадження

Закарпатська угорка про паспорти мову та нинішню владу (відео)

14 мар
Коментарів: 33
Закарпатська угорка про паспорти мову та нинішню владу (відео)

Жителька закарпатського міста Берегово, оцінила нинішню владу
Закарпатська угорка про паспорти мову та нинішню владу (відео)

Жителька закарпатського міста Берегово, оцінила нинішню владу

За опитуваннями авто ремонтників та водіїв краще паливо в Закарпатті на АЗС торговельної марки «Маркет»

12 мар
Коментарів: 3
За опитуваннями авто ремонтників та водіїв краще паливо в Закарпатті на АЗС торговельної марки «Маркет»

Там вироблене в Європі паливо продають за українськими цінами
За опитуваннями авто ремонтників та водіїв краще паливо в Закарпатті на АЗС торговельної марки «Маркет»

Там вироблене в Європі паливо продають за українськими цінами

Останні Новини

Останні Коментарі

 • водій 23.03.2017
  Попри заборону, вантажівки і н ... (2)
  водій-фото
  в Росвигові В Мукачеве шастають дальнобойщики по вулицям, хати дрижать и розсипаються, де поліия?
  скоро в ямах не лише колеса залишать водїї а і голову розібють,зато мер в усіх гріхах обвинувачує губернатора
  добре що фестивалити навчився і брехати нагло
 • 1 23.03.2017
  Ініціатива Порошенка стосовно ... (15)
  1-фото
  ще єден долбоєб мадярський
 • кацапедл, быстренько опровергаем 23.03.2017
  Як пройшла минула доба в зоні ... (6)
  кацапедл, быстренько опровергаем-фото
  В России быстрыми темпами растет смертность

  Эксперты указывают, что несмотря на телевизионную пропаганду об улучшении в России демографической обстановки, такого просто быть не может. Все зависит от того, как власти ведут подсчеты.

  Дело в том, что существуют особенности расчета ...
 • дмитро 23.03.2017
  Вирубка лісів, подвійне громад ... (3)
  дмитро-фото
  айно право лем лигітимне едно громадянштво і баки забивати ни треба,на візу нахер а не настара бігати гий дідови гаті,а домів де родився лем туріштом ай як хло на хитру попу є болт із лівов різьбов:))))))))))ги-ги цівидиштися хитрожопі двопачпортові ондеки настара:)))))))ги-ги

  за што міг ...
 • Право 23.03.2017
  Вирубка лісів, подвійне громад ... (3)
  Право-фото
  Близько половини краин свиту дозволяють своим громадянам мати подвийни паспорти..., а вирубувати лiси не дозволяють.
 • Петро Мазепенко и орден Иуды 23.03.2017
  Росія відправила бойовикам на ... (1)
  Петро Мазепенко и орден Иуды-фото
  23 марта 2017 г.

  Поця Порошенко в своём фейсбучке написал (или его пиарщики написали, пока он бухал, что не принципиально), что «Мазепа – это решающая фигура в украинской истории, ставшая символом сопротивления России».
  Прекрасный пример для подражания, просто прекрасный. Главным зан ...
 • Руслан 23.03.2017
  Попри заборону, вантажівки і н ... (2)
  Руслан-фото
  Краще заплатити штраф, ніж залишити бампер або іншу запчастину на Берегівській обїздній. Вона взагалі не придатна для руху. Щось там поліцію та владу Мукачева не видно, бо вони тим бездоріжжям не їздять.
 • дмитро 23.03.2017
  Закарпатці показали Укравтодор ... (3)
  дмитро-фото
  но гет усьо крадут,може не крадут а перегрузами нищат ???????по сюй дорозі новуй гоба на біціглях їздят , а по гошударштвеннуй і трактором гусилничним мож адь так закарпацькі мадяри:))))))))))))ги-ги

  на фотці уже видко што лем по старуй настара їздят, а по новуй відітелі лем показувут ...
 • 123 23.03.2017
  Закарпатці показали Укравтодор ... (3)
  123-фото
  Вот истинно правильный пример! Зима есть у всех,а асфальт со снегом сходит только у нас!(ну и у соседей наших восточных). Воруют не зная ни конца,ни края!
 • дмитро 23.03.2017
  Вирубка лісів, подвійне громад ... (3)
  дмитро-фото
  гуйню чеше маскаль нігде у світі ниє "двойного " громадянства,раз мадяри виписали та українське уже ни дійсне,і проблема іскуственна даже ниє про що говорити,ипин так як і про хащу,продали й усьо бізнешмени най си пилорами й фури у гузицю забют,про гражданство має робити міграційна шлужба, ...
 • Шоніко 23.03.2017
  У Папи Римського стягнули голо ... (5)
  Шоніко-фото
  А у меня ,сосед єсть Фери бачи .
  Немножко он горбатий , но очень отлично спивает .Он би тото жури порвал На хуй !
  И Украина вииграл би снова .
 • Русначиско 23.03.2017
  Закарпатці показали Укравтодор ... (3)
  Русначиско-фото
  Вшто тоті селяни чинять? Они незнавуть вшто гроши треба красти ай хижки на пять єтажу чинити. Де позеравуть депутати. Они сяк втратять Закарпаття,
 • дмитро 23.03.2017
  Закарпатці не зможуть отримува ... (1)
  дмитро-фото
  тоесть ни заборонила а лем мала кумісія та рішили мацкалики штрафу пудняти бо кумісію по банкувцьким законам пудоймати нимож ,дись примерно така гуйня:)))))))))))))ги-ги
  ай як хло у жопі мохи биз хохлу,та помали штрафами дойити будут гаштербайтиру:)))))ги-ги
 • дмитро 23.03.2017
  Мародерство: Росія щодня краде ... (3)
  дмитро-фото
  для дотационный уголь Донбасаа: кіломитраж поникай курвімитром на карті та поймеш нашто мацкалям думбацький антраціт:))))))))))))))ги-ги
 • Не треба нас дурыть 23.03.2017
  Мародерство: Росія щодня краде ... (3)
  Не треба нас дурыть-фото
  Это ДНР и ЛНР продают так уголь Украине. А покупатели так через укроСМИшки лапшу для урянацпоцриотов вешают... бггыгыгы. ..
 • Шарий прав 23.03.2017
  У Папи Римського стягнули голо ... (5)
  Шарий прав-фото
  А ци е ще в других странах спиваки-инвалиды-"моя мечта- Евровидение"?
 • Шарий по поводу запрета(видео) 22.03.2017
  У Папи Римського стягнули голо ... (5)
  Шарий по поводу запрета(видео)-фото
  22 марта 2017 г.

  Самойлова. Разрешение свыше получено - YouTube
  ***- Наберите в инете :
  https://www.youtube.com/watch?v=CIQsaOKQPqI

  Вообще-то ранее задуманное Евровидение кончилось, когда выиграло Кончито Вуртс. Под оно специально изменили правила, чтобы половина голо ...
 • Вечно пьяный майдаун рамсы попутал 22.03.2017
  Як пройшла минула доба в зоні ... (6)
  Вечно пьяный майдаун рамсы попутал-фото
  В России стали меньше пить.

  По данным Роспотребнадзора (опубликованы в январе 2017 г.), с 2009 года потребление алкоголя в России снизилось в 1,5 раза. А сам рынок спиртного в 2017 году ждёт сокращение объёмов производства и потребления и возможно небольшой рост цен, считают эксперты.

Найпопулярніші новини

 • Закарпатська угорка про паспорти мову та нинішню владу (відео)
 • Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)
 • Подробиці смертельної ДТП на Виноградівщині
 • В Іспанії відкрили перший бордель з гумовими жінками
 • Червона ікра ложками. Таке буває на Закарпатті (Відео)
 • Американець зняв на відео НЛО поряд зі своїм домом
 • Вчені: вулкан в Антарктиді може виявитися порталом в інший світ
 • На Закарпатті суді невідомі побили всі вікна на хаті (фото)
 • У Києві викрили схему виведення в офшори 800 млн грн (ФОТО)
 • Закарпатські злодії дизпалива потраплять в Книгу рекордів Гіннеса?
 • Далекоглядні закарпатці масово вступають в партію майбутнього Президента України, якого лобіює США
 • В Англії виявили в ядерному бункері плантацію конопель
 • У Мексиці виявили унікальне авто.На смітнику
 • Снігова буря накрила Східне узбережжя США (ФОТО)
 • Потяг врізався в пасажирський автобус
 • Москаль не створював Вільховецьку громаду він її не ліквідує – Цірик
 • Ми в соц.Мережі