Головні Новини:
Ресторан-кафе «Симбол» намагалися підпалити   |    Управління ДСНС України у Закарпатській області інформує   |    В Мукачеві крізь асфальт ростуть квіти (Відео)   |    Смертельна траса веде до Закарпаття (Відео)   |    Лоліта Мілявська більше не зможе повернутися на рідне Закарпаття   |    У Мукачеві невідомі кинули гранату у магазин «Мотолюкс» (Відео)   |    В Ужгороді авто збило дитину   |    Зима навесні: Рахівщину засипало снігом   |   

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів

1-01-2017, 13:23; Переглядів: 6331; Коментарів: 21
Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів

Вчора, громадський активіст Іван Данацко,який ідентифікує себе русином на площі Народній в Ужгороді зняв з флагштока прапор ЄС та повісив прапор,який використовують громадські організації русинів. За свою акцію він був затриманий поліцією, а далі переданий до СБУ де з ним провели відповідну бесіду та відпустили.

На цю акцію зреагували українські ЗМІ, які почали розповсюджувати різні фейки та робити з русинів сепаратистів.

24- тий канал навіть не зрозумів де був вивішений прапор та повідомили, що він знаходився на будівлі ОДА.

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


Інформатор повідомив, що його вивісили проросійські організації.

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


ZIK повідомляє, що це прапор сепаратистів.

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


Хочемо спростувати ці фейки та довести до журналістів вищеназваних видань, що цей прапор використовує наприклад Світова рада русинів,яку назвати проросійською язик не повернеться!

В склад ради входять представники громадських русинських організацій: України,Польщі,Чехії,Словаччини, Угорщини,Румунії,Сербії,Хорватії та Північної Америки. До речі русини,які проживають в Росії свого представництва тут не мають!

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


Щоб бути об'єктивним хочемо довести до вашого відома, що є проросійські русинські організації, але вони знаходяться за межами України!

Додамо, що на останньому перепису населення України русинами на Закарпатті визнало себе більше 10-ти тисяч, а в сусідній Словаччині близько 50-ти тисяч.

Доповнено: Фейки продовжили публікувати інші видання.

Невже українські журналісти настільки тупі, що не бачать де висить прапор? Виходить, що так! Схоже їм скинули "темник" і вони,як запрограмовані роботи все копіюють.


Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів
Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


Новини Закарпаттяскачать dle 10.5фильмы бесплатно

Опубліковано в категорії: Закарпаття / Важливе


написав: Орд
Дако думать, ож вун провокатор, а вун просто хворий чоловік, и русини туй ни при чому.

написав: ссср
Цитата: Орд
Дако думать, ож вун провокатор, а вун просто хворий чоловік, и русини туй ни при чому.


русини це народ закарпатт а ушиткі галичани се селепи

написав: Читатель
Демонстрація прапора Світової ради карпатських русинів, котрий був прапором історичної Подкарпатської Русі в складі Чехословаччини, це нагадування українській владі про русинів, котрих українізують з 1946 р. і не визнає незалежна Україна вже 25 років, порушуючи Конституцію, закони, ігноруючи історичні факти, рекомендації ООН. Але в ЗМІ «ультрапатріоти» говорять, пишуть, що винна не влада, а русини. Хай би СБУ зайнялася деяк-ами та подібними за заклики до «полювання на русинів».

написав: філвідийк
русинский прапор ісе сепаратор а марш нациків у кійові вто що

написав: Краянин
Ніяка Академія Наук, зокрема та, яку очолює галицький ультра-націоналст Костянтин Кульчицький і ніяка СБУ, чи якесь кримінальне пара-мілітиризоване бандитське угрупівання під кличкою "карпатська січ", на діяльність якої та ж сама СБУ закриває очі, не вправі порушувати права громадян на самовизначення. Це є норми передбачені як Конституцією України так і Уставами ООН.

Укри най скрегочут зубами кілько хочут. Нам русинам вто до 3,14издьі. Юрій Михальчишин, тогдьі іще умісті із Ірінув Фаріон, депутат ВР, кричав, ош у Вукрайіні не буде російської мовьі державної, бо овун буде вту біло- синьу банду із Донбаса гнати на другьій берег Волгьі !!! Айно што, через пувтора года, банда Михальчишина із пуд Ілловайська на БТР-ах тай із амуніційов тікала назад у Гличину. Бандеровці - вто гувно, а не герої !!!
А нам, русинам, такі нетребьі будут угрожати? Най ся заткнут, бо лем із протягнутов руков по світу валовшні вандровати та кувдовати.

СБУ повинна виконувати свої обовязки, викривати і знищувати різні кримінальні угрупування, чи то бендерівські- збройні - "карпатська січ", чи то мафія контрабанди сигаретних та спиртних напоїв, або контрабанда мігрантів, тощо.

написав: мокшанскому краянину
Херой, ти щи не воюєш за ДНР? Ци сидіти за компом на дивані і пиздіти откровенну ...уйню ісе геройство?

написав: русин от діда і прадіда
Повністю погоджуюсь і Читателем. Тільки, що прочитав на одному сайті, що русини сепари повністю "ахренели". Влада робить помилкові кроки із невизнанням "русинів". НЕ ПОЛІТИЧНИХ... Якщо мій батько народився в 1940 році то ким він був, як не бідним русином... Влада недалекоглядна у своїх діях...

написав: Коваль
Був референдум згiдно якого бiльшiсть проголосовала за автономiю. Осталося рiшення референдуму втiлити в життя, тодi всi надуманi питання про сепаратиз вiдпадуть самi по собi, Закарпаття залишиться в складi України по любому, тiльки галичани втратять контроль, бо їх нико з наших слухати вже не буде.

написав: Ковач
А типирь у Закарпатті рулять галичани? Маскаль, Рівіс Ланьо, Поляк, Бровдій, Лунченко, Балога, районні адміністрації - ото галичани?!
Бывшого регіонала, відродженця галичанина Андріїва жителі Львова мером Ужгорода ізбрали?

написав: Byby
Ny jaksho. V zakarpatti. Rusuniv. 10.000. ( a. V. Oblasti. Prozhuvajie. 1.3 mln. Naselennja )To. Chomy. Vonu. Povinni. Gratu. 1 y. Skrupky. Jaksho. Vonu. Vsjogo. Lushen* nazcional*na. Menshuna. Chomy. Vsi. Povunni. Pogodzhyvatus* na. Jiihnij. Prapor. Todi. Kolu. Shche. Z. Gerbom. Zakarpattja. Ne. Rozibtalus*.............mishka. Na. Njyomy. Namaljovanuj. Jak. Pyhnastuh. Tapochkah. A na. Drygomy. Maljynky. Ni. To. Jak. Drakon. Ni. To. Jak. Svunja. .....hocha. Joe. I. Taka. Dymka. Sjcho. Ktsjche. Zamist* njyoho. Namaljyvatu. Tyrusya. Z. Rukzakom. Jakuj. Vujizdut* na. Zarobitku

написав: дмитро
ти бибію кончай латиньов писати,бо такийись умний што нидай боже,а свиню си намалюй на гузици, а не на прапорі русинцькому:))))))))))ги-ги забилитя приглашити на сисію коли утвирждали символи русинцькі,і вообще пиши розумієш папі римцькому на латині:))))))))))))ги-ги,бо я розумієш із бодуна ни можу учитати:))))))))))ги-ги

написав: Byby
Yak. Ne. Mozhesh. Uchutatu. To. Rozzyj. Glaza i. Odjagnu. Okyljaru..........a. Jak. Ne. Vmijiesh. Chutati. Latunkoju.
....to. Ydu. Do. Shkolu. I. Vchusja. ....... Nechutavuj. Vyjky. ....
Gu. Gu....

написав: ЦІМБОР Ліщишину і Глогу
Ліщишин: я угорах був не раз, але ніц не розумів ."
Цим ви пане Ліщишин і підтвержджуєте , що мова закарпатських словінів існує .Саме мова , а не якийсь там діалект , як твердить Глог ,
Закарпатської мови немає , є діалект , мова то є набагато більше -- стверджує Глог .
Що більше пане Глог.???
Діалект ви б розуміли , ви (лвівяни) набагато краще розумієте польську мову , білоруську ,
російську , але чомусь вам в голову не приходить назвати ці мови діалектами української(руської) мови .
А нас не розумієте ВЗАГАЛІ , і при цьому ви ще говорите про нашу мову як діалект .
Пишу вам і відповідаю на цьому сайті , позаяк
Диба на своєму сайті ,альтернативну точку щору моментально банить.

...точку зору ....

написав: дмитро
бибію ніко твою писанину ни читат,а очки сам натігєй,лінзи типирь у моді ,а у вошколу сам іди бідолаху пирипужиний шлинавцю латинцький:)))))ги-ги

написав: Лоци
Хлопці схомениться, любите рідний край, - русинський!

написав: Адріан Опачко
іван даунацко знов почало маскуватися під Патріота України! А що це таке насправді іван даунацко, дивіться самі друзі і читачі у кожному пості, коменті і відповіді із усіма доказами на цій сторінці! Тільки не зомлійте від шоку, я вас благаю! Хіба комусь потрібні приєднання Закарпаття, Львівщини, Буковини, Івано-Франківщини, Волині до російської педерації і війна в цих НЕВІД'ЄМНИХ територіях України?! https://www.facebook.com/xy1danacko/?fref=ts

написав: свуй
Адріане неборе шкодую тя та ни хочу ти писати ушитко што си думаю! Бавиш ся у активішту, мож тя порузуміти из психологічноі позициі - хочеш си пудняти на сьому самооціну. Айбо задумайся над тым што чиниш, кулько біды принесли тай ище годні принести сисі вонячі націоналістичні ідеі! Ушиткым і русинам, і украйинцям ай другым у т.ч. сякым пустякам-активістам котрі і не за гроші тоты ідиі ширили, а лем за тото обы ся указати ож они тоже "кось" а не "нич у тайстрі"! Ци забрали уд тя тоту нещасну квартиль, штось за нив ревав по телевізору тай у ФБ? Ци позирали на тото штось патріот, актівішта тай примайданеный на цілу голову?

написав: селянин
У війні України із РФ - трагедія неминуча. І це буде поразка не на фронті, а на лінії розмежування, в тилу. Це буде розгром України на економічному фронті. Цей розгром наступить незабаром. От тоді і пропоную краянам активізуватись і скинути окупаційні кайдани укронацистських бандерівців.
.
Вольтер з цього приводу у його романі „Кандид“ https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D0%B4,_%D0%B0%D0%B
1%D0%BE_%D0%9E%D0%BF%D1%82%D0%B8%D0%BC%D1%96%D0%B7%D0%BC писав слідуюче:
.
„Все люди рождаются с неотъемлимыми правами: свободно мыслить, заботиться о своей чести и жизни, распоряжаться по собственному усмотрению своей личностью, стремиться к счастью и противиться гнету… … Всё общество испытывает гнет, если угнетен хотя бы один из его членов. Если отдельный член общества подвергается угнетению, угнетено всё общество… …Верховная власть принадлежит народу каждой Нации в отдельности! … “
.
Дивіться на: http://ua-reporter.com/content/210341

"... 5 января 2017 года на Ивана Данацко вышли по телефону из Ивано-Франковского мониторингового штаба ОБСЕ и сообщили ему, что желают пообщаться с ним по событиям с СБУ и флагом непризнанной в Украине национальности «РУСИН». Встречу назначено на 12.01.2017 года..."

.
PS
поправка: "... не на фронті і не на лінії розмежування, а в тилу. ..."

написав: Юрко
Українці говорять же русинів не є, а їх язик то діалект української.А руські кажуть же україна то штучне утворення а його язик то діалект руського. То по таків логіці українців вважати руськима?

написав: ферко
Эвропа пообіцяла украйинцям, ош даст їм 200 міліо эвра. Вто є по 5 € на кажду душу, котру ненька має. Так што буде ушитко добре, ушиткі мусят типирька мувчати. І русины тоже. Бо вті 5 € приходятся і на нас, русинув. Нашто будеме іти кувдовати у Эвропу, кить Эвропа нам гроші домu присылат, обыхсь ме ся никуды не рипали, бо у Эвропы ниська є доста кувдушув свойых.

написав: Туров
Русини визнані майже в усьому світі. З цим не бажають змиритися майдауни. Вони - руйнівники за суттю - розвалили Україну і займаються деструктивом щодо русинства.

Добавление комментария

Балоги вирішили заробити 186 мільйонів гривень на Павшинській громаді?

24 апр
Коментарів: 1
Балоги вирішили заробити 186 мільйонів гривень на Павшинській громаді?

За фактом неправомірного переходу земельної ділянки площею близько 228 га та вартістю близько 186 млн грн до Мукачівської міської ради прокуратурою розпочато кримінальне провадження
Балоги вирішили заробити 186 мільйонів гривень на Павшинській громаді?

За фактом неправомірного переходу земельної ділянки площею близько 228 га та вартістю близько 186 млн грн до Мукачівської міської ради прокуратурою розпочато кримінальне провадження

Жителі Воловетчини вимагають у влади припинити незаконні вирубки лісів та обіцяють блокувати дороги (відео)

24 апр
Коментарів: 4
Жителі Воловетчини вимагають у влади припинити незаконні вирубки лісів та обіцяють блокувати дороги (відео)

До нашої редакції повторно звернулися представники ініціативної групи
Жителі Воловетчини вимагають у влади припинити незаконні вирубки лісів та обіцяють блокувати дороги (відео)

До нашої редакції повторно звернулися представники ініціативної групи

Тисі ФМ - особливий статус: Валерій Лунченко

20 апр
Коментарів: 4
Тисі ФМ - особливий статус: Валерій Лунченко

Останні декілька тижнів в інформаційному просторі Закарпаття потужно волає тривожний сигнал SOS
Тисі ФМ - особливий статус: Валерій Лунченко

Останні декілька тижнів в інформаційному просторі Закарпаття потужно волає тривожний сигнал SOS

Екс-міністра часів Януковича Віктора Балогу викличуть в Генпрокуратуру й СБУ?

19 апр
Коментарів: 11
Екс-міністра часів Януковича Віктора Балогу викличуть в Генпрокуратуру й СБУ?

Для пояснень і отримання озвучених відомостей слідчим шляхом
Екс-міністра часів Януковича Віктора Балогу викличуть в Генпрокуратуру й СБУ?

Для пояснень і отримання озвучених відомостей слідчим шляхом

У Великодню суботу на Закарпаття привезли Благодатний вогонь з Єрусалиму (фото)

18 апр
Коментарів: 1
У Великодню суботу на Закарпаття привезли Благодатний вогонь з Єрусалиму (фото)

До Ужгорода його доправили спеціальним рейсом із Києва, а вже з аеропорту передали у храми нашого краю
У Великодню суботу на Закарпаття привезли Благодатний вогонь з Єрусалиму (фото)

До Ужгорода його доправили спеціальним рейсом із Києва, а вже з аеропорту передали у храми нашого краю

Ще такого ніколи не було,щоб реанімаціях Закарпаття не було простих ліків (відео)

06 апр
Коментарів: 19
Ще такого ніколи не було,щоб реанімаціях Закарпаття не було простих ліків (відео)

Про це заявив лікар – реаніматолог та депутат Виноградівської районної ради Віктор Трикур
Ще такого ніколи не було,щоб реанімаціях Закарпаття не було простих ліків (відео)

Про це заявив лікар – реаніматолог та депутат Виноградівської районної ради Віктор Трикур

У Хусті Року Шухевича не буде - депутати відмовилися підтримувати ініціативу ВО «Свобода»

21 апр
Коментарів: 61
У Хусті Року Шухевича не буде - депутати відмовилися підтримувати ініціативу ВО «Свобода»

Якщо не хочете рік Шухевича, то оголосіть 2017 рік роком Путіна! Оце буде обличчя нашої міської ради!
У Хусті Року Шухевича не буде - депутати відмовилися підтримувати ініціативу ВО «Свобода»

Якщо не хочете рік Шухевича, то оголосіть 2017 рік роком Путіна! Оце буде обличчя нашої міської ради!

Акція протесту власників автомобілів з іноземними номерами набирає нових обертів (відео)

14 апр
Коментарів: 1
Акція протесту власників автомобілів з іноземними номерами набирає нових обертів (відео)

Після свят «пересічними» мають намір діяти більш рішуче
Акція протесту власників автомобілів з іноземними номерами набирає нових обертів (відео)

Після свят «пересічними» мають намір діяти більш рішуче

На батьківщині закарпатських нардепів Балог дорога відремонтована, а в інших селах їх виборчого округу суцільні ями (відео)

08 апр
Коментарів: 2
На батьківщині закарпатських нардепів Балог дорога відремонтована, а в інших селах їх виборчого округу суцільні ями (відео)

Автомобільна дорога Залуж – Іршава, через Завидово
На батьківщині закарпатських нардепів Балог дорога відремонтована, а в інших селах їх виборчого округу суцільні ями (відео)

Автомобільна дорога Залуж – Іршава, через Завидово

В школах Закарпаття нема аптечок медики за свої кошти купують ліки (відео)

06 апр
Коментарів: 4
В школах Закарпаття нема аптечок медики за свої кошти купують ліки (відео)

Одна із причин цього - депутати не вникають у розподіл коштів бюджету
В школах Закарпаття нема аптечок медики за свої кошти купують ліки (відео)

Одна із причин цього - депутати не вникають у розподіл коштів бюджету

У Виноградові живуть самі прикольні люди на Закарпатті (відео)

01 апр
Коментарів: 2
У Виноградові живуть самі прикольні люди на Закарпатті (відео)

Як молоді виноградівці приколються 1-го квітня
У Виноградові живуть самі прикольні люди на Закарпатті (відео)

Як молоді виноградівці приколються 1-го квітня

Останні Новини

Останні Коментарі

 • Липецкий Рошен фсё.. 25.04.2017
  Війська Південної Кореї перейш ... (2)
  Липецкий Рошен фсё..-фото
  24 апреля 2017 г.

  В 18:00 по России-24 передали о полном закрытии липецкого филиала Рошен.Цеха законсервированы.

  А также только что сказали, что контора Порошенко поставляла на Автофрамос и АвтоВАЗ аккамуляторы для автомобилей Рено платформы В0. Этот бизЬнес тоже закрывается.
 • .... 25.04.2017
  Фійон звинуватив Ле Пен у жорс ... (2)
  ....-фото
  А-а-а..зрада! Весьмирсними:они будут финансировать «Севернмый поток-2»
 • Время-вперёд #240 24.04.2017
  Одружений медик "лікував" св ... (1)
  Время-вперёд #240-фото
  24 апреля 2017 г.

  С высокой вероятностью за вашим окном сейчас дождь, снег или просто холодно. Но есть и хорошие новости:
  «В этом выпуске рассказываем о том, как Россия нагло обманула ожидания международных экспертов, выведя на финальную стадию реализации мега-проект, которого „быть ...
 • ОДА 24.04.2017
  Москаль: «15 тисяч бетонних пл ... (5)
  ОДА-фото
  у тебе, лисий ґандоне, параноя. тебе жоден психіатр не вилікує. і берегівська коргаза, і та теж тобі вже не поможе. ти поряний.
 • Вірник 24.04.2017
  Сьогодні виповнюється 7 років ... (1)
  Вірник-фото
  А при чому тут Чубірко? Він уже був головою обласної Ради, разом із Губальом уже доказали свою бездарність і неспроможність вирішувати проблеми Закарпатців. Піариться на релігії? Знову до владного корита хоче? А Шашіка вітаємо, це людина поважна в Краї.
 • 123 24.04.2017
  Простим смертним вхід на сесію ... (2)
  123-фото
  Не зря ти страдающий,май зброд не треба як ти,Ти дебіл де видів депутата щоб відстоював твої інтереси.По поводу прес конференції,прийде до тя домі та розкажети.тай всю правду.щось дурний.народ вибирав і народ мае контролювати.і якщо громада скаже НІ то неякі депутати непрголосують За
 • О2 24.04.2017
  У парку Перемоги в Мукачеві зн ... (6)
  О2-фото
  Замiнили iсторичну память на бiзнес проект з якого будуть якi доходи. Всi доходи вiд фестивалiв пустити на оплату газу для Вiчного Вогня у новому Меморалi. Фестивалити це одно, а память повинна бути, стiльки жертв принесено у жертву радi того щоб ниська хтось мiг фестивалити на доброму мiсцi, та гро ...
 • Гена 24.04.2017
  Балоги вирішили заробити 186 м ... (1)
  Гена-фото
  Коли вже ці балоги нажруться або подавляться.
 • страдающим 24.04.2017
  Простим смертним вхід на сесію ... (2)
  страдающим-фото
  Всякий зброд ударений у голову не мав би мiшати роботi сесiї не тiльки Мукачево ай i в других мiстах. По закiнченню сесiї мали би органiзовати прес-конференцiю на якiв розказати що вiдбувалося. Активнi най iдуть до роботи десь за станок, ци лопатов мало помахати а ни сесiї сторожити. Рiшення приймаю ...
 • Чилядник 24.04.2017
  Жителі Воловетчини вимагають у ... (4)
  Чилядник-фото
  Бандера був неваловшен захистити своїх спiввiтчизникiв уд нечести, што вже говорити про лiс, а у Сталiна би получилося, був би жилiзний орднунг сисе однозначно, всiм бажаючим рубати i рубаючим дали би лiсосiки айбо не в Карпатах а у Сибiру, и рубали би до самої смерти.
 • ЕС кинул Украину и Польшу 24.04.2017
  Фійон звинуватив Ле Пен у жорс ... (2)
  ЕС кинул Украину и Польшу-фото
  Подписано соглашение о финансировании «Северного потока – 2».

  Компания Nord Stream 2 AG, дочернее предприятие Газпрома, и европейские энергетические компании Engie, OMV, Royal Dutch Shell, Uniper и Wintershall подписали соглашения о финансировании проекта газопровода «Северный поток – 2», ...
 • дмитро 24.04.2017
  У Хусті Року Шухевича не буде ... (61)
  дмитро-фото
  а ти "болондгаз" видать тамись уже побивав куди силуєшся:)))))ги-ги
 • Правда 24.04.2017
  Москаль: «15 тисяч бетонних пл ... (5)
  Правда-фото
  знову якийсь чорний піар з боку москаля. правду пише попередній автор, якщо є докази протиправної діяльності сім'ї балогів,-- подавай до суду, відстоюй свою правоту, повертай державі кошти, а то лиш язик точить,.... ДАВАЙ НЕ СЛОВОМ, А ДІЛОМ.
 • Корчик 24.04.2017
  Жителі Воловетчини вимагають у ... (4)
  Корчик-фото
  Ага, коби Бандера устав, вать Сталин! А , так - бла-бла-бло.
 • KCN 24.04.2017
  У парку Перемоги в Мукачеві зн ... (6)
  KCN-фото
  Най горить далі, але газ за гроші "читача", "Берегівчанки", "дописувача" і "залужа".А може ще щось запалиме на пам"ять про Першу світову?
 • О современной работорговле в Ливии 24.04.2017
  Війська Південної Кореї перейш ... (2)
  О современной работорговле в Ливии-фото
  Беззащитные беженцы из Западной Африки часто прибывают в страну без денег и без документов.

  24 апреля 2017 г.

  Мигрантами из Западной Африки открыто торгуют на "публичных рынках рабов" по всей Ливии.

  Мигранты, прибывающие в Ливию из черной Африки, как в пунк ...
 • болондгаз 24.04.2017
  У Хусті Року Шухевича не буде ... (61)
  болондгаз-фото
  .
  написав: бетярь
  Жили у бабусі
  два веселі гусі
  жовтий ЦІМБОР синій Дмитрик
  Слава Україні !!!

  сэсэ вті пацієнты, без котрых ани єден болондгаз бых не ужив. а вукрайина нись вто и є єден болондгаз.
 • Serg 24.04.2017
  На Тячівщині продовжується вир ... (4)
  Serg-фото
  Самі рубають,і роблять вид що розслідують.Це нагадує Нашу Рашу___А кто кто это сделал.Цирк!

Найпопулярніші новини

 • На Закарпатті київське СБУ провело спецоперацію на КПП «Вилок» (фото)
 • Шокуючі фото ДТП у Виноградові причиною,якої стала вибоїна на дорозі (фото)
 • Лист голови Закарпатської обласної державної адміністрації щодо подання декларації
 • Як живуть богаті закарпатські роми та бідні (відео)
 • Ляшко захопився пародією на себе від Зеленського (ВІДЕО)
 • Правий сектор затримав начальника Чопської митниці (відео)
 • З Москалем приїхала сваритися посол Австрії (ВІДЕО)
 • Закарпатці йдуть в монастирі,для свого зцілення (відео)
 • Тисі ФМ - особливий статус: Валерій Лунченко
 • Закарпатці грозять перекривати автомобільні дороги, якщо їх можна так назвати (відео)
 • На водіїв авто яких з іноземними номерами "полюють" патрульні спільно з митниками (Відео)
 • Як буде курсувати новий поїзд Київ – Солотвино
 • В Мукачеві сталася різанина
 • В Індонезії гіганський пітон проковтнув дорослого чоловіка (ФОТО)
 • Унікальне Закарпаття: село яке видно з космосу (відео)
 • Шестеро закарпатців пограбували автомобіль та заволоділи грошовими коштами в сумі 16 млн грн.
 • Ми в соц.Мережі