Головні Новини:
Поліція розслідує факт отруєння школярів на Хустщині   |    У Нижньому Селищі в школі масове отруєння учнів, госпіталізовано 13 осіб   |    В Ужгороді сталося потрійне – ДТП (Відео)   |    Управління ДСНС України у Закарпатській області інформує   |    Вирубка лісів, подвійне громадянство, гальмування децентралізації, контрабанда та погані дороги - все про Закарпаття (ВІДЕО)   |    У Великому Березному в непрацюючих очисних спорудах знайшли труп чоловіка   |    В Хусті невідомі нелюди познущалися над собакою після чого його рештки залишили на узбіччі (Фото)   |    Поліція Виноградова не в силах навести порядок на вулицях міста (відео)   |   

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів

1-01-2017, 13:23; Переглядів: 6216; Коментарів: 21
Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів

Вчора, громадський активіст Іван Данацко,який ідентифікує себе русином на площі Народній в Ужгороді зняв з флагштока прапор ЄС та повісив прапор,який використовують громадські організації русинів. За свою акцію він був затриманий поліцією, а далі переданий до СБУ де з ним провели відповідну бесіду та відпустили.

На цю акцію зреагували українські ЗМІ, які почали розповсюджувати різні фейки та робити з русинів сепаратистів.

24- тий канал навіть не зрозумів де був вивішений прапор та повідомили, що він знаходився на будівлі ОДА.

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


Інформатор повідомив, що його вивісили проросійські організації.

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


ZIK повідомляє, що це прапор сепаратистів.

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


Хочемо спростувати ці фейки та довести до журналістів вищеназваних видань, що цей прапор використовує наприклад Світова рада русинів,яку назвати проросійською язик не повернеться!

В склад ради входять представники громадських русинських організацій: України,Польщі,Чехії,Словаччини, Угорщини,Румунії,Сербії,Хорватії та Північної Америки. До речі русини,які проживають в Росії свого представництва тут не мають!

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


Щоб бути об'єктивним хочемо довести до вашого відома, що є проросійські русинські організації, але вони знаходяться за межами України!

Додамо, що на останньому перепису населення України русинами на Закарпатті визнало себе більше 10-ти тисяч, а в сусідній Словаччині близько 50-ти тисяч.

Доповнено: Фейки продовжили публікувати інші видання.

Невже українські журналісти настільки тупі, що не бачать де висить прапор? Виходить, що так! Схоже їм скинули "темник" і вони,як запрограмовані роботи все копіюють.


Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів
Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


Новини Закарпаттяскачать dle 10.5фильмы бесплатно

Опубліковано в категорії: Закарпаття / Важливе


написав: Орд
Дако думать, ож вун провокатор, а вун просто хворий чоловік, и русини туй ни при чому.

написав: ссср
Цитата: Орд
Дако думать, ож вун провокатор, а вун просто хворий чоловік, и русини туй ни при чому.


русини це народ закарпатт а ушиткі галичани се селепи

написав: Читатель
Демонстрація прапора Світової ради карпатських русинів, котрий був прапором історичної Подкарпатської Русі в складі Чехословаччини, це нагадування українській владі про русинів, котрих українізують з 1946 р. і не визнає незалежна Україна вже 25 років, порушуючи Конституцію, закони, ігноруючи історичні факти, рекомендації ООН. Але в ЗМІ «ультрапатріоти» говорять, пишуть, що винна не влада, а русини. Хай би СБУ зайнялася деяк-ами та подібними за заклики до «полювання на русинів».

написав: філвідийк
русинский прапор ісе сепаратор а марш нациків у кійові вто що

написав: Краянин
Ніяка Академія Наук, зокрема та, яку очолює галицький ультра-націоналст Костянтин Кульчицький і ніяка СБУ, чи якесь кримінальне пара-мілітиризоване бандитське угрупівання під кличкою "карпатська січ", на діяльність якої та ж сама СБУ закриває очі, не вправі порушувати права громадян на самовизначення. Це є норми передбачені як Конституцією України так і Уставами ООН.

Укри най скрегочут зубами кілько хочут. Нам русинам вто до 3,14издьі. Юрій Михальчишин, тогдьі іще умісті із Ірінув Фаріон, депутат ВР, кричав, ош у Вукрайіні не буде російської мовьі державної, бо овун буде вту біло- синьу банду із Донбаса гнати на другьій берег Волгьі !!! Айно што, через пувтора года, банда Михальчишина із пуд Ілловайська на БТР-ах тай із амуніційов тікала назад у Гличину. Бандеровці - вто гувно, а не герої !!!
А нам, русинам, такі нетребьі будут угрожати? Най ся заткнут, бо лем із протягнутов руков по світу валовшні вандровати та кувдовати.

СБУ повинна виконувати свої обовязки, викривати і знищувати різні кримінальні угрупування, чи то бендерівські- збройні - "карпатська січ", чи то мафія контрабанди сигаретних та спиртних напоїв, або контрабанда мігрантів, тощо.

написав: мокшанскому краянину
Херой, ти щи не воюєш за ДНР? Ци сидіти за компом на дивані і пиздіти откровенну ...уйню ісе геройство?

написав: русин от діда і прадіда
Повністю погоджуюсь і Читателем. Тільки, що прочитав на одному сайті, що русини сепари повністю "ахренели". Влада робить помилкові кроки із невизнанням "русинів". НЕ ПОЛІТИЧНИХ... Якщо мій батько народився в 1940 році то ким він був, як не бідним русином... Влада недалекоглядна у своїх діях...

написав: Коваль
Був референдум згiдно якого бiльшiсть проголосовала за автономiю. Осталося рiшення референдуму втiлити в життя, тодi всi надуманi питання про сепаратиз вiдпадуть самi по собi, Закарпаття залишиться в складi України по любому, тiльки галичани втратять контроль, бо їх нико з наших слухати вже не буде.

написав: Ковач
А типирь у Закарпатті рулять галичани? Маскаль, Рівіс Ланьо, Поляк, Бровдій, Лунченко, Балога, районні адміністрації - ото галичани?!
Бывшого регіонала, відродженця галичанина Андріїва жителі Львова мером Ужгорода ізбрали?

написав: Byby
Ny jaksho. V zakarpatti. Rusuniv. 10.000. ( a. V. Oblasti. Prozhuvajie. 1.3 mln. Naselennja )To. Chomy. Vonu. Povinni. Gratu. 1 y. Skrupky. Jaksho. Vonu. Vsjogo. Lushen* nazcional*na. Menshuna. Chomy. Vsi. Povunni. Pogodzhyvatus* na. Jiihnij. Prapor. Todi. Kolu. Shche. Z. Gerbom. Zakarpattja. Ne. Rozibtalus*.............mishka. Na. Njyomy. Namaljovanuj. Jak. Pyhnastuh. Tapochkah. A na. Drygomy. Maljynky. Ni. To. Jak. Drakon. Ni. To. Jak. Svunja. .....hocha. Joe. I. Taka. Dymka. Sjcho. Ktsjche. Zamist* njyoho. Namaljyvatu. Tyrusya. Z. Rukzakom. Jakuj. Vujizdut* na. Zarobitku

написав: дмитро
ти бибію кончай латиньов писати,бо такийись умний што нидай боже,а свиню си намалюй на гузици, а не на прапорі русинцькому:))))))))))ги-ги забилитя приглашити на сисію коли утвирждали символи русинцькі,і вообще пиши розумієш папі римцькому на латині:))))))))))))ги-ги,бо я розумієш із бодуна ни можу учитати:))))))))))ги-ги

написав: Byby
Yak. Ne. Mozhesh. Uchutatu. To. Rozzyj. Glaza i. Odjagnu. Okyljaru..........a. Jak. Ne. Vmijiesh. Chutati. Latunkoju.
....to. Ydu. Do. Shkolu. I. Vchusja. ....... Nechutavuj. Vyjky. ....
Gu. Gu....

написав: ЦІМБОР Ліщишину і Глогу
Ліщишин: я угорах був не раз, але ніц не розумів ."
Цим ви пане Ліщишин і підтвержджуєте , що мова закарпатських словінів існує .Саме мова , а не якийсь там діалект , як твердить Глог ,
Закарпатської мови немає , є діалект , мова то є набагато більше -- стверджує Глог .
Що більше пане Глог.???
Діалект ви б розуміли , ви (лвівяни) набагато краще розумієте польську мову , білоруську ,
російську , але чомусь вам в голову не приходить назвати ці мови діалектами української(руської) мови .
А нас не розумієте ВЗАГАЛІ , і при цьому ви ще говорите про нашу мову як діалект .
Пишу вам і відповідаю на цьому сайті , позаяк
Диба на своєму сайті ,альтернативну точку щору моментально банить.

...точку зору ....

написав: дмитро
бибію ніко твою писанину ни читат,а очки сам натігєй,лінзи типирь у моді ,а у вошколу сам іди бідолаху пирипужиний шлинавцю латинцький:)))))ги-ги

написав: Лоци
Хлопці схомениться, любите рідний край, - русинський!

написав: Адріан Опачко
іван даунацко знов почало маскуватися під Патріота України! А що це таке насправді іван даунацко, дивіться самі друзі і читачі у кожному пості, коменті і відповіді із усіма доказами на цій сторінці! Тільки не зомлійте від шоку, я вас благаю! Хіба комусь потрібні приєднання Закарпаття, Львівщини, Буковини, Івано-Франківщини, Волині до російської педерації і війна в цих НЕВІД'ЄМНИХ територіях України?! https://www.facebook.com/xy1danacko/?fref=ts

написав: свуй
Адріане неборе шкодую тя та ни хочу ти писати ушитко што си думаю! Бавиш ся у активішту, мож тя порузуміти из психологічноі позициі - хочеш си пудняти на сьому самооціну. Айбо задумайся над тым што чиниш, кулько біды принесли тай ище годні принести сисі вонячі націоналістичні ідеі! Ушиткым і русинам, і украйинцям ай другым у т.ч. сякым пустякам-активістам котрі і не за гроші тоты ідиі ширили, а лем за тото обы ся указати ож они тоже "кось" а не "нич у тайстрі"! Ци забрали уд тя тоту нещасну квартиль, штось за нив ревав по телевізору тай у ФБ? Ци позирали на тото штось патріот, актівішта тай примайданеный на цілу голову?

написав: селянин
У війні України із РФ - трагедія неминуча. І це буде поразка не на фронті, а на лінії розмежування, в тилу. Це буде розгром України на економічному фронті. Цей розгром наступить незабаром. От тоді і пропоную краянам активізуватись і скинути окупаційні кайдани укронацистських бандерівців.
.
Вольтер з цього приводу у його романі „Кандид“ https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D0%B4,_%D0%B0%D0%B
1%D0%BE_%D0%9E%D0%BF%D1%82%D0%B8%D0%BC%D1%96%D0%B7%D0%BC писав слідуюче:
.
„Все люди рождаются с неотъемлимыми правами: свободно мыслить, заботиться о своей чести и жизни, распоряжаться по собственному усмотрению своей личностью, стремиться к счастью и противиться гнету… … Всё общество испытывает гнет, если угнетен хотя бы один из его членов. Если отдельный член общества подвергается угнетению, угнетено всё общество… …Верховная власть принадлежит народу каждой Нации в отдельности! … “
.
Дивіться на: http://ua-reporter.com/content/210341

"... 5 января 2017 года на Ивана Данацко вышли по телефону из Ивано-Франковского мониторингового штаба ОБСЕ и сообщили ему, что желают пообщаться с ним по событиям с СБУ и флагом непризнанной в Украине национальности «РУСИН». Встречу назначено на 12.01.2017 года..."

.
PS
поправка: "... не на фронті і не на лінії розмежування, а в тилу. ..."

написав: Юрко
Українці говорять же русинів не є, а їх язик то діалект української.А руські кажуть же україна то штучне утворення а його язик то діалект руського. То по таків логіці українців вважати руськима?

написав: ферко
Эвропа пообіцяла украйинцям, ош даст їм 200 міліо эвра. Вто є по 5 € на кажду душу, котру ненька має. Так што буде ушитко добре, ушиткі мусят типирька мувчати. І русины тоже. Бо вті 5 € приходятся і на нас, русинув. Нашто будеме іти кувдовати у Эвропу, кить Эвропа нам гроші домu присылат, обыхсь ме ся никуды не рипали, бо у Эвропы ниська є доста кувдушув свойых.

написав: Туров
Русини визнані майже в усьому світі. З цим не бажають змиритися майдауни. Вони - руйнівники за суттю - розвалили Україну і займаються деструктивом щодо русинства.

Добавление комментария

Валерій Лунченко : Від розмов до конкретних справ! (відео)

23 мар
Валерій Лунченко : Від розмов до конкретних справ! (відео)

Тепер, іноземці, заїжджаючи на територію України не будуть дивуватись поганому стану доріг
Валерій Лунченко : Від розмов до конкретних справ! (відео)

Тепер, іноземці, заїжджаючи на територію України не будуть дивуватись поганому стану доріг

У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне – Михайло Ланьо

20 мар
Коментарів: 6
У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне – Михайло Ланьо

Державні чиновники не мають права мати подвійне громадянство
У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне – Михайло Ланьо

Державні чиновники не мають права мати подвійне громадянство

Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

17 мар
Коментарів: 4
Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

Гроші для нього та його партії головніше ніж здоров’я та життя виборців, його батька
Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

Гроші для нього та його партії головніше ніж здоров’я та життя виборців, його батька

Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)

14 мар
Коментарів: 15
Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)

Новий закон про мови не може погіршувати зараз існуючий
Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)

Новий закон про мови не може погіршувати зараз існуючий

Конфлікт Виноградівської РДА та районних депутатів заблокував виділені облрадою кошти(відео)

11 мар
Коментарів: 13
Конфлікт Виноградівської РДА та районних депутатів заблокував виділені облрадою кошти(відео)

Пропонуємо вашій увазі фрагмент відео з засідання ради
Конфлікт Виноградівської РДА та районних депутатів заблокував виділені облрадою кошти(відео)

Пропонуємо вашій увазі фрагмент відео з засідання ради

Закарпатський обласний театр драми та комедії переїде в Хуст – Валерій Лунченко

10 мар
Коментарів: 10
Закарпатський обласний театр драми та комедії переїде в Хуст – Валерій Лунченко

До 70-річчя Закарпатського обласного театру драми та комедії обласна влада вирішила зробити йому подарунок
Закарпатський обласний театр драми та комедії переїде в Хуст – Валерій Лунченко

До 70-річчя Закарпатського обласного театру драми та комедії обласна влада вирішила зробити йому подарунок

Інцидент із отруєнням на Хустщині — не перше порушення дружини екс-губернатора Закарпаття

24 мар
Коментарів: 1
Інцидент із отруєнням на Хустщині — не перше порушення дружини екс-губернатора Закарпаття

Винним у отруєнні дітей у Нижньоселищанській школі на Хустщині загрожує до трьох років позбавлення волі
Інцидент із отруєнням на Хустщині — не перше порушення дружини екс-губернатора Закарпаття

Винним у отруєнні дітей у Нижньоселищанській школі на Хустщині загрожує до трьох років позбавлення волі

Коли ви нарешті перестанете знущатися над мукачівцями, панове Балоги?

20 мар
Коментарів: 5
Коли ви нарешті перестанете знущатися над мукачівцями, панове Балоги?
Щоб до стукатися до міської влади та депутатів
Коли ви нарешті перестанете знущатися над мукачівцями, панове Балоги?
Щоб до стукатися до міської влади та депутатів

На Закарпатті студенти готують Майдан

18 мар
Коментарів: 5
На Закарпатті студенти готують Майдан

Через не виплачену вже третій місяць стипендію
На Закарпатті студенти готують Майдан

Через не виплачену вже третій місяць стипендію

Закарпаття не проходило репресії 30-тих років минулого століття але ми туди повернулися

17 мар
Коментарів: 1
Закарпаття не проходило репресії 30-тих років минулого століття але ми туди повернулися

За пост з фейкової сторінки у Фейсбук проти Сергія Ратушняка, СБУ відкрила кримінальне провадження
Закарпаття не проходило репресії 30-тих років минулого століття але ми туди повернулися

За пост з фейкової сторінки у Фейсбук проти Сергія Ратушняка, СБУ відкрила кримінальне провадження

Закарпатська угорка про паспорти мову та нинішню владу (відео)

14 мар
Коментарів: 33
Закарпатська угорка про паспорти мову та нинішню владу (відео)

Жителька закарпатського міста Берегово, оцінила нинішню владу
Закарпатська угорка про паспорти мову та нинішню владу (відео)

Жителька закарпатського міста Берегово, оцінила нинішню владу

Останні Новини

Останні Коментарі

 • додати 24.03.2017
  Інцидент із отруєнням на Хустщ ... (1)
  додати-фото
  Призначив жону коли став директором школи і свою любаску призначив начальником відділу освіти у Хустській РДА
 • и так ясно 24.03.2017
  Поліція розслідує причини масо ... (1)
  и так ясно-фото
  чего там расследовать? явно дикие буряты из С-петербурга нас...ли дизентерией в чистый и европейский школьный бударь.
  или сам Путин. а потом побежал взрывать склады и по другим делам
  полиции надо расслабиться и ловить проституток
 • David Peterson 24.03.2017
  Неплатник у законі. Або чому в ... (153)
  David Peterson-фото
  Ласкаво просимо Застосувати для швидкого і легкого кредиту, щоб погасити рахунки і почати нове життя, щоб фінансувати свої проекти за дешевою процентній ставці 2%. Зв'яжіться з нами сьогодні електронною поштою: davidpetersonloanfirm1@outlook.com. Я сертифікований, зареєстрований і законний lend ...
 • Ребекка Джеймс 24.03.2017
  Неплатник у законі. Або чому в ... (153)
  Ребекка Джеймс-фото
  Вы бизнесмен или женщина?
  Вам нужен быстрый бизнес-кредит?
  Нужен ли вам кредит для начала бизнеса?
  Нужен ли вам кредит для улучшения вашего бизнеса?
  Я могу помочь вам получить кредит.
  От $ 5000 до $ 100 миллионов долларов.
  Годовая процентная ставка составляет 3%.
  Э ...
 • жити по новому 24.03.2017
  Абулаторії Виноградівщини у жа ... (1)
  жити по новому-фото
  Дивлячись на цей свiточ медицини можно запевнити усiх майДаунiв, повний КАПУТ не загорами. Сама проблема не в будiвлi, а в тому що нiкому лiчити. Зеленка, це буде унiверсальнi лiки вiд усiх хвороб, головне намастити справне мiсце.
 • «Прощай, мирный атом и Украина» 24.03.2017
  Понад сто загиблих цивільних у ... (2)
  «Прощай, мирный атом и Украина»-фото
  **
  Но давайте посмотрим, что творится у их «ахиллесовой» дочки. Самая передовая компания в мире «Westinghouse» (куда уж отсталому российскому «Росатому») оказалась в убытках на 6,3 миллиарда долларов.

  Или, если точнее, в такую сумму оценивается превышение первоначальной сметы при стр ...
 • Кто и зачем взорвал Балаклею 23.03.2017
  На Харківщині диверсанти під ... (1)
  Кто и зачем взорвал Балаклею-фото
  23 марта 2017 г.

  Борис Ложкин, бывший глава администрации президента Украины, в начале февраля 2017 года предсказавший погружение Украины в хаос, отреагировал на взрыв в Балаклее и, фактически, предсказал убийство Дениса Вороненкова.

  Борис Ложкин: КТО И ЗАЧЕМ ВЗОРВАЛ БАЛАКЛЕЮ - ...
 • Немецкие СМИ 23.03.2017
  Учені розвіяли головний міф, с ... (2)
  Немецкие СМИ-фото
  : Россия перестаёт кредитовать Америку, это тревожит.

  **
  Далее рассматриваются различные детали и совпадения.

  Например, замечено, что закупки золота скачкообразно увеличились с начала украинского кризиса. Тот же эксперт Рикардс высказал предположение, что „здесь речь идёт ...
 • «Газпром» подталкивают к замене 23.03.2017
  Гробниця Христа може невдовзі ... (2)
  «Газпром» подталкивают к замене-фото
  "Турецкого потока" на "Южный".

  **
  Несмотря на примирение России и Турции после инцидента с российским бомбардировщиком Су-24 в конце 2015 года, газовые отношения двух стран остаются холодными. Согласно статистике турецкого Центробанка, имеющейся в распоряжении Лай ...
 • «Прощай, мирный атом и Украина» 23.03.2017
  Понад сто загиблих цивільних у ... (2)
  «Прощай, мирный атом и Украина»-фото
  23 марта 2017 г.

  *
  Гитлер связался с бандерлогами – плохо кончил. Клинтон связалась с «жидобандеровцами» – проиграла выборы. «Westinghouse» и «Toshiba» связались с бандерлогами – и им карма настучала стремительным домкратом.

  Пришла пора, дорогие мои детишечки, послушать оч ...
 • 333 23.03.2017
  Вороненков був важливим свідко ... (4)
  333-фото
  Хто буде свідком в справі держперевороту 2014 року?
 • ... 23.03.2017
  Вороненков був важливим свідко ... (4)
  ...-фото
  Убийца декоммунизированого экс-депутата Вороненкова скончали в киевской больничке... он слишком много знал...

  Экс-прокурор Крыма, депутат Госдумы Наталья Поклонская считает, что нынешние украинские власти допустили разгул преступности в Киеве, что и стало причиной гибели экс-депутата Госд ...
 • 777 23.03.2017
  Вороненков був важливим свідко ... (4)
  777-фото
  собаци собачу смерть-одным комунистом меньше -предавший однажды предаст и во второй раз -нимци предателю им доносивши-тоже розстрильовали так што воронину ци вороненкову туды и дорога-хрест и лопата аминь
 • Прямая линия с Главой ДНР 23.03.2017
  Вороненков був важливим свідко ... (4)
  Прямая линия с Главой ДНР-фото
  Александром Захарченко 22.03.2017- YouTube

  ***- Наберите в инете в Гугле : https://youtu.be/ZqnuVg0sdT0

  ........................................................

  Видос с убийцей экс-депутата Вороненова

  *Убийство бывшего депутата Госдумы Дениса Вороненкова ...
 • дятлови Фомі 23.03.2017
  У Папи Римського стягнули голо ... (9)
  дятлови Фомі-фото
  Маскальські боти, на вашу тупорилу вонь давно уже ніко з нормальних людей не реагує
 • ю 23.03.2017
  Сміттєвий колапс в Ужгороді: л ... (1)
  ю-фото
  а це вже питання до наталки - гроші на байкерів є, а на терміновий нічний ремонт своїх авто 300грн не має...
 • Фома 23.03.2017
  У Папи Римського стягнули голо ... (9)
  Фома-фото
  Ци можливо таке, щоби Папа Римський повиганяв содомітів та інших масонів з Ватикану?
 • Робітник 23.03.2017
  Працівники заводу Flex Мукачев ... (4)
  Робітник-фото
  Страйк планують на 3 квітня ПРИЕДНУЙТЕСЬ не будьте байдужими ,Ніхто крім НАС !!!

Найпопулярніші новини

 • Закарпатська угорка про паспорти мову та нинішню владу (відео)
 • Подробиці смертельної ДТП на Виноградівщині
 • Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)
 • В Іспанії відкрили перший бордель з гумовими жінками
 • Червона ікра ложками. Таке буває на Закарпатті (Відео)
 • Вчені: вулкан в Антарктиді може виявитися порталом в інший світ
 • На Закарпатті суді невідомі побили всі вікна на хаті (фото)
 • У Києві викрили схему виведення в офшори 800 млн грн (ФОТО)
 • Закарпатські злодії дизпалива потраплять в Книгу рекордів Гіннеса?
 • Далекоглядні закарпатці масово вступають в партію майбутнього Президента України, якого лобіює США
 • В Англії виявили в ядерному бункері плантацію конопель
 • У Мексиці виявили унікальне авто.На смітнику
 • Снігова буря накрила Східне узбережжя США (ФОТО)
 • Потяг врізався в пасажирський автобус
 • Москаль не створював Вільховецьку громаду він її не ліквідує – Цірик
 • На Закарпатті значно збільшилася кількість хворих на страшну недугу (Відео)
 • Ми в соц.Мережі