Головні Новини:
Чоловік, якого побив колядник на Іршавщині помер в лікарні   |    На Закарпатті під час руху загорілося авто   |    Жителька Іршави від отруєння газом потрапила до реанімації   |    Протягом 13-16 січня на Закарпатті сталося 14 пожеж   |    Шість лавин за останні дні зійшли на Закарпатті   |    Рятувальники знайшли зниклого лижника на Драгобраті   |    Увага! на Закарпатті в горах лавинна небезпека   |    На Рахівщині частина села Богдан третій день без електроенергії   |   

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів

1-01-2017, 13:23; Переглядів: 4329; Коментарів: 21
Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів

Вчора, громадський активіст Іван Данацко,який ідентифікує себе русином на площі Народній в Ужгороді зняв з флагштока прапор ЄС та повісив прапор,який використовують громадські організації русинів. За свою акцію він був затриманий поліцією, а далі переданий до СБУ де з ним провели відповідну бесіду та відпустили.

На цю акцію зреагували українські ЗМІ, які почали розповсюджувати різні фейки та робити з русинів сепаратистів.

24- тий канал навіть не зрозумів де був вивішений прапор та повідомили, що він знаходився на будівлі ОДА.

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


Інформатор повідомив, що його вивісили проросійські організації.

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


ZIK повідомляє, що це прапор сепаратистів.

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


Хочемо спростувати ці фейки та довести до журналістів вищеназваних видань, що цей прапор використовує наприклад Світова рада русинів,яку назвати проросійською язик не повернеться!

В склад ради входять представники громадських русинських організацій: України,Польщі,Чехії,Словаччини, Угорщини,Румунії,Сербії,Хорватії та Північної Америки. До речі русини,які проживають в Росії свого представництва тут не мають!

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


Щоб бути об'єктивним хочемо довести до вашого відома, що є проросійські русинські організації, але вони знаходяться за межами України!

Додамо, що на останньому перепису населення України русинами на Закарпатті визнало себе більше 10-ти тисяч, а в сусідній Словаччині близько 50-ти тисяч.

Доповнено: Фейки продовжили публікувати інші видання.

Невже українські журналісти настільки тупі, що не бачать де висить прапор? Виходить, що так! Схоже їм скинули "темник" і вони,як запрограмовані роботи все копіюють.


Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів
Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


Новини Закарпаттяскачать dle 10.5фильмы бесплатно

Опубліковано в категорії: Закарпаття / Важливе


написав: Орд
Дако думать, ож вун провокатор, а вун просто хворий чоловік, и русини туй ни при чому.

написав: ссср
Цитата: Орд
Дако думать, ож вун провокатор, а вун просто хворий чоловік, и русини туй ни при чому.


русини це народ закарпатт а ушиткі галичани се селепи

написав: Читатель
Демонстрація прапора Світової ради карпатських русинів, котрий був прапором історичної Подкарпатської Русі в складі Чехословаччини, це нагадування українській владі про русинів, котрих українізують з 1946 р. і не визнає незалежна Україна вже 25 років, порушуючи Конституцію, закони, ігноруючи історичні факти, рекомендації ООН. Але в ЗМІ «ультрапатріоти» говорять, пишуть, що винна не влада, а русини. Хай би СБУ зайнялася деяк-ами та подібними за заклики до «полювання на русинів».

написав: філвідийк
русинский прапор ісе сепаратор а марш нациків у кійові вто що

написав: Краянин
Ніяка Академія Наук, зокрема та, яку очолює галицький ультра-націоналст Костянтин Кульчицький і ніяка СБУ, чи якесь кримінальне пара-мілітиризоване бандитське угрупівання під кличкою "карпатська січ", на діяльність якої та ж сама СБУ закриває очі, не вправі порушувати права громадян на самовизначення. Це є норми передбачені як Конституцією України так і Уставами ООН.

Укри най скрегочут зубами кілько хочут. Нам русинам вто до 3,14издьі. Юрій Михальчишин, тогдьі іще умісті із Ірінув Фаріон, депутат ВР, кричав, ош у Вукрайіні не буде російської мовьі державної, бо овун буде вту біло- синьу банду із Донбаса гнати на другьій берег Волгьі !!! Айно што, через пувтора года, банда Михальчишина із пуд Ілловайська на БТР-ах тай із амуніційов тікала назад у Гличину. Бандеровці - вто гувно, а не герої !!!
А нам, русинам, такі нетребьі будут угрожати? Най ся заткнут, бо лем із протягнутов руков по світу валовшні вандровати та кувдовати.

СБУ повинна виконувати свої обовязки, викривати і знищувати різні кримінальні угрупування, чи то бендерівські- збройні - "карпатська січ", чи то мафія контрабанди сигаретних та спиртних напоїв, або контрабанда мігрантів, тощо.

написав: мокшанскому краянину
Херой, ти щи не воюєш за ДНР? Ци сидіти за компом на дивані і пиздіти откровенну ...уйню ісе геройство?

написав: русин от діда і прадіда
Повністю погоджуюсь і Читателем. Тільки, що прочитав на одному сайті, що русини сепари повністю "ахренели". Влада робить помилкові кроки із невизнанням "русинів". НЕ ПОЛІТИЧНИХ... Якщо мій батько народився в 1940 році то ким він був, як не бідним русином... Влада недалекоглядна у своїх діях...

написав: Коваль
Був референдум згiдно якого бiльшiсть проголосовала за автономiю. Осталося рiшення референдуму втiлити в життя, тодi всi надуманi питання про сепаратиз вiдпадуть самi по собi, Закарпаття залишиться в складi України по любому, тiльки галичани втратять контроль, бо їх нико з наших слухати вже не буде.

написав: Ковач
А типирь у Закарпатті рулять галичани? Маскаль, Рівіс Ланьо, Поляк, Бровдій, Лунченко, Балога, районні адміністрації - ото галичани?!
Бывшого регіонала, відродженця галичанина Андріїва жителі Львова мером Ужгорода ізбрали?

написав: Byby
Ny jaksho. V zakarpatti. Rusuniv. 10.000. ( a. V. Oblasti. Prozhuvajie. 1.3 mln. Naselennja )To. Chomy. Vonu. Povinni. Gratu. 1 y. Skrupky. Jaksho. Vonu. Vsjogo. Lushen* nazcional*na. Menshuna. Chomy. Vsi. Povunni. Pogodzhyvatus* na. Jiihnij. Prapor. Todi. Kolu. Shche. Z. Gerbom. Zakarpattja. Ne. Rozibtalus*.............mishka. Na. Njyomy. Namaljovanuj. Jak. Pyhnastuh. Tapochkah. A na. Drygomy. Maljynky. Ni. To. Jak. Drakon. Ni. To. Jak. Svunja. .....hocha. Joe. I. Taka. Dymka. Sjcho. Ktsjche. Zamist* njyoho. Namaljyvatu. Tyrusya. Z. Rukzakom. Jakuj. Vujizdut* na. Zarobitku

написав: дмитро
ти бибію кончай латиньов писати,бо такийись умний што нидай боже,а свиню си намалюй на гузици, а не на прапорі русинцькому:))))))))))ги-ги забилитя приглашити на сисію коли утвирждали символи русинцькі,і вообще пиши розумієш папі римцькому на латині:))))))))))))ги-ги,бо я розумієш із бодуна ни можу учитати:))))))))))ги-ги

написав: Byby
Yak. Ne. Mozhesh. Uchutatu. To. Rozzyj. Glaza i. Odjagnu. Okyljaru..........a. Jak. Ne. Vmijiesh. Chutati. Latunkoju.
....to. Ydu. Do. Shkolu. I. Vchusja. ....... Nechutavuj. Vyjky. ....
Gu. Gu....

написав: ЦІМБОР Ліщишину і Глогу
Ліщишин: я угорах був не раз, але ніц не розумів ."
Цим ви пане Ліщишин і підтвержджуєте , що мова закарпатських словінів існує .Саме мова , а не якийсь там діалект , як твердить Глог ,
Закарпатської мови немає , є діалект , мова то є набагато більше -- стверджує Глог .
Що більше пане Глог.???
Діалект ви б розуміли , ви (лвівяни) набагато краще розумієте польську мову , білоруську ,
російську , але чомусь вам в голову не приходить назвати ці мови діалектами української(руської) мови .
А нас не розумієте ВЗАГАЛІ , і при цьому ви ще говорите про нашу мову як діалект .
Пишу вам і відповідаю на цьому сайті , позаяк
Диба на своєму сайті ,альтернативну точку щору моментально банить.

...точку зору ....

написав: дмитро
бибію ніко твою писанину ни читат,а очки сам натігєй,лінзи типирь у моді ,а у вошколу сам іди бідолаху пирипужиний шлинавцю латинцький:)))))ги-ги

написав: Лоци
Хлопці схомениться, любите рідний край, - русинський!

написав: Адріан Опачко
іван даунацко знов почало маскуватися під Патріота України! А що це таке насправді іван даунацко, дивіться самі друзі і читачі у кожному пості, коменті і відповіді із усіма доказами на цій сторінці! Тільки не зомлійте від шоку, я вас благаю! Хіба комусь потрібні приєднання Закарпаття, Львівщини, Буковини, Івано-Франківщини, Волині до російської педерації і війна в цих НЕВІД'ЄМНИХ територіях України?! https://www.facebook.com/xy1danacko/?fref=ts

написав: свуй
Адріане неборе шкодую тя та ни хочу ти писати ушитко што си думаю! Бавиш ся у активішту, мож тя порузуміти из психологічноі позициі - хочеш си пудняти на сьому самооціну. Айбо задумайся над тым што чиниш, кулько біды принесли тай ище годні принести сисі вонячі націоналістичні ідеі! Ушиткым і русинам, і украйинцям ай другым у т.ч. сякым пустякам-активістам котрі і не за гроші тоты ідиі ширили, а лем за тото обы ся указати ож они тоже "кось" а не "нич у тайстрі"! Ци забрали уд тя тоту нещасну квартиль, штось за нив ревав по телевізору тай у ФБ? Ци позирали на тото штось патріот, актівішта тай примайданеный на цілу голову?

написав: селянин
У війні України із РФ - трагедія неминуча. І це буде поразка не на фронті, а на лінії розмежування, в тилу. Це буде розгром України на економічному фронті. Цей розгром наступить незабаром. От тоді і пропоную краянам активізуватись і скинути окупаційні кайдани укронацистських бандерівців.
.
Вольтер з цього приводу у його романі „Кандид“ https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D0%B4,_%D0%B0%D0%B
1%D0%BE_%D0%9E%D0%BF%D1%82%D0%B8%D0%BC%D1%96%D0%B7%D0%BC писав слідуюче:
.
„Все люди рождаются с неотъемлимыми правами: свободно мыслить, заботиться о своей чести и жизни, распоряжаться по собственному усмотрению своей личностью, стремиться к счастью и противиться гнету… … Всё общество испытывает гнет, если угнетен хотя бы один из его членов. Если отдельный член общества подвергается угнетению, угнетено всё общество… …Верховная власть принадлежит народу каждой Нации в отдельности! … “
.
Дивіться на: http://ua-reporter.com/content/210341

"... 5 января 2017 года на Ивана Данацко вышли по телефону из Ивано-Франковского мониторингового штаба ОБСЕ и сообщили ему, что желают пообщаться с ним по событиям с СБУ и флагом непризнанной в Украине национальности «РУСИН». Встречу назначено на 12.01.2017 года..."

.
PS
поправка: "... не на фронті і не на лінії розмежування, а в тилу. ..."

написав: Юрко
Українці говорять же русинів не є, а їх язик то діалект української.А руські кажуть же україна то штучне утворення а його язик то діалект руського. То по таків логіці українців вважати руськима?

написав: ферко
Эвропа пообіцяла украйинцям, ош даст їм 200 міліо эвра. Вто є по 5 € на кажду душу, котру ненька має. Так што буде ушитко добре, ушиткі мусят типирька мувчати. І русины тоже. Бо вті 5 € приходятся і на нас, русинув. Нашто будеме іти кувдовати у Эвропу, кить Эвропа нам гроші домu присылат, обыхсь ме ся никуды не рипали, бо у Эвропы ниська є доста кувдушув свойых.

написав: Туров
Русини визнані майже в усьому світі. З цим не бажають змиритися майдауни. Вони - руйнівники за суттю - розвалили Україну і займаються деструктивом щодо русинства.

Добавление комментария

У Фейсбуці нардепа Віктора Балогу поставили на місце за пост про очистку снігу

16 янв
Коментарів: 6
У Фейсбуці нардепа Віктора Балогу поставили на місце за пост про очистку снігу

А очистка доріг , це компетенція президента чи прем'єра?
У Фейсбуці нардепа Віктора Балогу поставили на місце за пост про очистку снігу

А очистка доріг , це компетенція президента чи прем'єра?

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів

01 янв
Коментарів: 21
Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів
Що не відповідає реальній дійсності
Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів
Що не відповідає реальній дійсності

Спалах африканської чуми на Виноградівщині локалізовано (відео)

29 дек
Спалах африканської чуми на Виноградівщині локалізовано (відео)

Ніякої загрози населенню або домашнім тваринам немає
Спалах африканської чуми на Виноградівщині локалізовано (відео)

Ніякої загрози населенню або домашнім тваринам немає

Хуст стає «розумним» та європейським містом (фото)

24 дек
Коментарів: 2
Хуст стає «розумним» та європейським містом (фото)

Радію з того, що моє рідне місто Хуст ще на один крок наблизилось до європейських стандартів
Хуст стає «розумним» та європейським містом (фото)

Радію з того, що моє рідне місто Хуст ще на один крок наблизилось до європейських стандартів

Балоги проігнорували прийняття бюджету України

21 дек
Коментарів: 18
Балоги проігнорували прийняття бюджету України

Від цього політично-фінансового клану для області немає жодної користі!
Балоги проігнорували прийняття бюджету України

Від цього політично-фінансового клану для області немає жодної користі!

У Закарпаття з’явився ще один шанс на отримання нових доріг європейського стандарту

20 дек
Коментарів: 3
У Закарпаття з’явився ще один шанс на отримання нових доріг європейського стандарту

Народними депутатами України проголосовано зміни до бюджету
У Закарпаття з’явився ще один шанс на отримання нових доріг європейського стандарту

Народними депутатами України проголосовано зміни до бюджету

Свялявщина за 25 років деградує заводи занедбані,розвалені та розкрадені

13 янв
Коментарів: 11
Свялявщина за 25 років деградує заводи занедбані,розвалені та розкрадені
Населення скорочується. 40% працюючого населення змушені шукати кращої долі за кордоном
Свялявщина за 25 років деградує заводи занедбані,розвалені та розкрадені
Населення скорочується. 40% працюючого населення змушені шукати кращої долі за кордоном

Наталія Панова розповіла про приватних виконавців, які повинні розпочати свою діяльність в Україні

12 янв
Коментарів: 17
Наталія Панова розповіла про приватних виконавців, які повинні розпочати свою діяльність в Україні

«Хто такі приватні виконавці»
Наталія Панова розповіла про приватних виконавців, які повинні розпочати свою діяльність в Україні

«Хто такі приватні виконавці»

В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)

31 дек
Коментарів: 26
В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)

За неофіційною інформацією ініціатором цієї акції є народний «губернатор» та русин Іван Данацко
В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)

За неофіційною інформацією ініціатором цієї акції є народний «губернатор» та русин Іван Данацко

Закарпатські підприємці стоять в чергах щоб закрити свою справу (фото)

27 дек
Коментарів: 18
Закарпатські підприємці стоять в чергах щоб закрити свою справу (фото)

Система - спочатку сплати, а далі заробляй повністю знищить малий та середній бізнес в державі
Закарпатські підприємці стоять в чергах щоб закрити свою справу (фото)

Система - спочатку сплати, а далі заробляй повністю знищить малий та середній бізнес в державі

На Закарпатті необхідно відновити фінансування протипаводкових заходів

14 дек
Коментарів: 2
На Закарпатті необхідно відновити фінансування протипаводкових заходів

Із відповідним депутатським запитом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана звернувся народний депутат України Василь Петьовка
На Закарпатті необхідно відновити фінансування протипаводкових заходів

Із відповідним депутатським запитом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана звернувся народний депутат України Василь Петьовка

Останні Новини

Останні Коментарі

 • Cемен 16.01.2017
  У Фейсбуці нардепа Віктора Бал ... (6)
  Cемен-фото
  А Віктора Івановича цікавлять лише міжнародні траси бо йому на Київ іхати треба.А ітереси виборців м Мукачева і району які його обрали і потопають у калюжах і ламають ноги руки на ожеледиці видно по барабану.
 • дмитро 16.01.2017
  Дві росіянки попросили статус ... (10)
  дмитро-фото
  та што ти кажеш абись лем сили мав тулько бідолаху ,цівидиштися іщей одхвалюєся шлинавиць:))))))))))ги-гиабись ни пириживав маву коляску інвалідну тай знакомого штоматолога а крем корега у патиці продаєся:))))))))))ги-ги

  трусливе чмо й імині нимає:))))))))ги-ги а відітелі приштоївся нерви ...
 • Гайдукевич 16.01.2017
  У Фейсбуці нардепа Віктора Бал ... (6)
  Гайдукевич-фото
  Приєднуйтесь панове ! Будем рожеву дупу п.Порошенка разом цілувати !

  Завжди Ваш Віталій Гайдукевич .
 • наблюдатель 16.01.2017
  Фахівці Держаудитслужби в Зака ... (1)
  наблюдатель-фото
  А сколько взяли взяток? Все знают как можно с фининспекцией порешать вопросы.
 • хххх 16.01.2017
  В Ужгороді ОБСЕ зустрілося з р ... (80)
  хххх-фото
  Ти диви, чмо "цімбор" розкудавкався, когут ти наш задрипаний.
 • Олександр Симканич 16.01.2017
  Жителька Іршави від отруєння г ... (1)
  Олександр Симканич-фото
  Дана інформація є цілком неправдива. Жінка знаходиться вдома. Факт отруєння газом не підтверджено.
 • мінстецьким 16.01.2017
  В Ужгороді ОБСЕ зустрілося з р ... (80)
  мінстецьким-фото
  У мінстецьких ще з 24 ноября 2016 году безвізовий з ЕС. Ім п...й
 • сяткуєме 16.01.2017
  Рух русинів на Закарпатті не п ... (5)
  сяткуєме-фото
  І не кажи ... серце радуєся сякій русинській молодьожі ги на фотках!
 • многоточечному пустозвону 16.01.2017
  В Ужгороді ОБСЕ зустрілося з р ... (80)
  многоточечному пустозвону-фото
  Точечный опездал, ты за мной со скучился?

  ТОВАРИЩ! МОЖЕТ БЫТЬ ПОРАДУЕШЬ ЧЕМ НИБУДЬ НОВЕНЬКИМ?
  Я ЗА 3 ГОДА ВАШЕЙ ПРОПАГАНДЫ, УЖЕ МОГУ ВАС ЦИТИРОВАТЬ.
  Я УЖЕ МОГУ РУССКИХ ДИБИЛИЗИРОВАТЬ КАК ВЫ. НОВЕНЬКОЕ ЕСТЬ ЧЕ? ВЫКЛАДЫВАЙ!
 • правда 16.01.2017
  У Фейсбуці нардепа Віктора Бал ... (6)
  правда-фото
  справедливо написав просто ,уважно читайте які траси де колапс автомобільний тобто міжнародні,підлеглі уряду і главам ода. так що Балога написав просто і прямо ...а ви перекручуєте і ставете фотки Мукачева,це цинізм і подлість тих хто так зробив- тобто той в чій адрес ішло нехозяйственності керівник ...
 • Кунь 16.01.2017
  У Фейсбуці нардепа Віктора Бал ... (6)
  Кунь-фото
  .....спокуйно "Читачу" не мирегуйся..читай уважно "міжнародні траси"...писака!!!!
 • Русин 16.01.2017
  Синполянська коляда (відео) (1)
  Русин-фото
  Винчеруэме вам , чесний газдо Василю! Си с'ятка Рождественни проважати, а других ся дочекати в радости , веселости
  Из своими родичами близькими и далекими, из своими домом, сидим Богом на многая и благая лита !
  Прекрасно колядовали!

  Ви би липше заколядовали Дмитрови и повин ...
 • Читач 16.01.2017
  У Фейсбуці нардепа Віктора Бал ... (6)
  Читач-фото
  То Президент чи Прем"єр має дати вказівку сопливому меру Мукачева Адрійчику Балозі про необхідність чистити сніг у місті? Цинізм родини Балог перевершує все! А Мукачівці і далі хай радіють цій родині!
 • Кунь 16.01.2017
  У Фейсбуці нардепа Віктора Бал ... (6)
  Кунь-фото
  .....но..і гого це інтересує??????
 • дурню дмитру 16.01.2017
  Дві росіянки попросили статус ... (10)
  дурню дмитру-фото
  Тобі й жопу не треба підтирати, бо ти ще з дитинства користуєшся памперсами, а тому й ги-ги-каєш, як мала дитина, коли плаче.Тьфу на таке дерьмо, як ти гикавоє й дебільне.

  Ти, баране, коли вже наберешся розуму? Невже до тебе не доходить, што ти своїми шипилявими та безглуздими висловами ...
 • 10 секретов нашей психики 16.01.2017
  Чергова країна відгородиться в ... (2)
  10 секретов нашей психики-фото
  **
  4. Тренируйтесь в уме

  Визуализируйте навыки, которые хотите получить. Чем бы вы ни занимались, каких целей ни планировали бы достигнуть — выделите время в течение дня и перед сном на практику визуализации: в подробностях представьте желаемое. Только не вещь, которую хотелось бы им ...
 • Андрій 16.01.2017
  Іршавська влада волає про допо ... (1)
  Андрій-фото
  Пмогли би їм сякі файні таблєтки для мужику. Дуже добрі нові Стендра діюча речовина аванафіл.
  http://onlinetabletki.club/stendra-avanafil/
 • дмитро 16.01.2017
  Дві росіянки попросили статус ... (10)
  дмитро-фото
  ай такі гий я но шоглашен на 1000 процентюв,а такі гий ти лем у моху жопи пудтиравут:)))))))))))))ги-ги

Найпопулярніші новини

 • Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів
 • В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)
 • До свят "Наша Файта" потішила своїх шанувальників черговою порцією гумору (Відео)
 • В Мукачеві ДТП
 • Як УДСНС Закарпаття рятували (Відео)
 • Як переселенці з Донбасу колядують (ВІДЕО)
 • Закарпатські підприємці стоять в чергах щоб закрити свою справу (фото)
 • Як узимку виглядає хрест на Говерлі - Неймовірно
 • Віктор Медвечук заявив про те, що чиновники Мінздоров'я повинні нести кримінальну відповідальність за смерть українців
 • Рекордний снігопад ужгородці не витримали (ВІДЕО)
 • Голлівудський бойовик можна знімати за сценарієм озброєного бандитського нападу на Закарпатті
 • Увага! Водіям Закарпаття
 • Наталія Панова розповіла про приватних виконавців, які повинні розпочати свою діяльність в Україні
 • У поїзді "Київ-Ужгород" невідомі "обнесли" громадянина Індії
 • Перевізники які нечесно поступили із закарпатцями будуть покарані у повній мірі (Відео)
 • Гарне свято в реабілітаційному центрі «Дорога життя» (ФОТО)
 • Ми в соц.Мережі