Головні Новини:
На Закарпатті триває весняний паводок   |    Протягом кільком хвилин в Рахові сталося "парочку" ДТП (Фото)   |    На Закарпатті суді невідомі побили всі вікна на хаті (фото)   |    На Закарпатті вчитель заразив дітей у школі небезпечною хворобою   |    У головних річках Закарпаття продовжує підніматися рівень води   |    Неподалік Мукачева сталося смертельне ДТП   |    Понад сотню людей Берегова живуть в нелюдських умовах (Відео)   |    На Свалявщині у власному домі заживо згорів чоловік   |   

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів

1-01-2017, 13:23; Переглядів: 6106; Коментарів: 21
Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів

Вчора, громадський активіст Іван Данацко,який ідентифікує себе русином на площі Народній в Ужгороді зняв з флагштока прапор ЄС та повісив прапор,який використовують громадські організації русинів. За свою акцію він був затриманий поліцією, а далі переданий до СБУ де з ним провели відповідну бесіду та відпустили.

На цю акцію зреагували українські ЗМІ, які почали розповсюджувати різні фейки та робити з русинів сепаратистів.

24- тий канал навіть не зрозумів де був вивішений прапор та повідомили, що він знаходився на будівлі ОДА.

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


Інформатор повідомив, що його вивісили проросійські організації.

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


ZIK повідомляє, що це прапор сепаратистів.

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


Хочемо спростувати ці фейки та довести до журналістів вищеназваних видань, що цей прапор використовує наприклад Світова рада русинів,яку назвати проросійською язик не повернеться!

В склад ради входять представники громадських русинських організацій: України,Польщі,Чехії,Словаччини, Угорщини,Румунії,Сербії,Хорватії та Північної Америки. До речі русини,які проживають в Росії свого представництва тут не мають!

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


Щоб бути об'єктивним хочемо довести до вашого відома, що є проросійські русинські організації, але вони знаходяться за межами України!

Додамо, що на останньому перепису населення України русинами на Закарпатті визнало себе більше 10-ти тисяч, а в сусідній Словаччині близько 50-ти тисяч.

Доповнено: Фейки продовжили публікувати інші видання.

Невже українські журналісти настільки тупі, що не бачать де висить прапор? Виходить, що так! Схоже їм скинули "темник" і вони,як запрограмовані роботи все копіюють.


Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів
Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


Новини Закарпаттяскачать dle 10.5фильмы бесплатно

Опубліковано в категорії: Закарпаття / Важливе


написав: Орд
Дако думать, ож вун провокатор, а вун просто хворий чоловік, и русини туй ни при чому.

написав: ссср
Цитата: Орд
Дако думать, ож вун провокатор, а вун просто хворий чоловік, и русини туй ни при чому.


русини це народ закарпатт а ушиткі галичани се селепи

написав: Читатель
Демонстрація прапора Світової ради карпатських русинів, котрий був прапором історичної Подкарпатської Русі в складі Чехословаччини, це нагадування українській владі про русинів, котрих українізують з 1946 р. і не визнає незалежна Україна вже 25 років, порушуючи Конституцію, закони, ігноруючи історичні факти, рекомендації ООН. Але в ЗМІ «ультрапатріоти» говорять, пишуть, що винна не влада, а русини. Хай би СБУ зайнялася деяк-ами та подібними за заклики до «полювання на русинів».

написав: філвідийк
русинский прапор ісе сепаратор а марш нациків у кійові вто що

написав: Краянин
Ніяка Академія Наук, зокрема та, яку очолює галицький ультра-націоналст Костянтин Кульчицький і ніяка СБУ, чи якесь кримінальне пара-мілітиризоване бандитське угрупівання під кличкою "карпатська січ", на діяльність якої та ж сама СБУ закриває очі, не вправі порушувати права громадян на самовизначення. Це є норми передбачені як Конституцією України так і Уставами ООН.

Укри най скрегочут зубами кілько хочут. Нам русинам вто до 3,14издьі. Юрій Михальчишин, тогдьі іще умісті із Ірінув Фаріон, депутат ВР, кричав, ош у Вукрайіні не буде російської мовьі державної, бо овун буде вту біло- синьу банду із Донбаса гнати на другьій берег Волгьі !!! Айно што, через пувтора года, банда Михальчишина із пуд Ілловайська на БТР-ах тай із амуніційов тікала назад у Гличину. Бандеровці - вто гувно, а не герої !!!
А нам, русинам, такі нетребьі будут угрожати? Най ся заткнут, бо лем із протягнутов руков по світу валовшні вандровати та кувдовати.

СБУ повинна виконувати свої обовязки, викривати і знищувати різні кримінальні угрупування, чи то бендерівські- збройні - "карпатська січ", чи то мафія контрабанди сигаретних та спиртних напоїв, або контрабанда мігрантів, тощо.

написав: мокшанскому краянину
Херой, ти щи не воюєш за ДНР? Ци сидіти за компом на дивані і пиздіти откровенну ...уйню ісе геройство?

написав: русин от діда і прадіда
Повністю погоджуюсь і Читателем. Тільки, що прочитав на одному сайті, що русини сепари повністю "ахренели". Влада робить помилкові кроки із невизнанням "русинів". НЕ ПОЛІТИЧНИХ... Якщо мій батько народився в 1940 році то ким він був, як не бідним русином... Влада недалекоглядна у своїх діях...

написав: Коваль
Був референдум згiдно якого бiльшiсть проголосовала за автономiю. Осталося рiшення референдуму втiлити в життя, тодi всi надуманi питання про сепаратиз вiдпадуть самi по собi, Закарпаття залишиться в складi України по любому, тiльки галичани втратять контроль, бо їх нико з наших слухати вже не буде.

написав: Ковач
А типирь у Закарпатті рулять галичани? Маскаль, Рівіс Ланьо, Поляк, Бровдій, Лунченко, Балога, районні адміністрації - ото галичани?!
Бывшого регіонала, відродженця галичанина Андріїва жителі Львова мером Ужгорода ізбрали?

написав: Byby
Ny jaksho. V zakarpatti. Rusuniv. 10.000. ( a. V. Oblasti. Prozhuvajie. 1.3 mln. Naselennja )To. Chomy. Vonu. Povinni. Gratu. 1 y. Skrupky. Jaksho. Vonu. Vsjogo. Lushen* nazcional*na. Menshuna. Chomy. Vsi. Povunni. Pogodzhyvatus* na. Jiihnij. Prapor. Todi. Kolu. Shche. Z. Gerbom. Zakarpattja. Ne. Rozibtalus*.............mishka. Na. Njyomy. Namaljovanuj. Jak. Pyhnastuh. Tapochkah. A na. Drygomy. Maljynky. Ni. To. Jak. Drakon. Ni. To. Jak. Svunja. .....hocha. Joe. I. Taka. Dymka. Sjcho. Ktsjche. Zamist* njyoho. Namaljyvatu. Tyrusya. Z. Rukzakom. Jakuj. Vujizdut* na. Zarobitku

написав: дмитро
ти бибію кончай латиньов писати,бо такийись умний што нидай боже,а свиню си намалюй на гузици, а не на прапорі русинцькому:))))))))))ги-ги забилитя приглашити на сисію коли утвирждали символи русинцькі,і вообще пиши розумієш папі римцькому на латині:))))))))))))ги-ги,бо я розумієш із бодуна ни можу учитати:))))))))))ги-ги

написав: Byby
Yak. Ne. Mozhesh. Uchutatu. To. Rozzyj. Glaza i. Odjagnu. Okyljaru..........a. Jak. Ne. Vmijiesh. Chutati. Latunkoju.
....to. Ydu. Do. Shkolu. I. Vchusja. ....... Nechutavuj. Vyjky. ....
Gu. Gu....

написав: ЦІМБОР Ліщишину і Глогу
Ліщишин: я угорах був не раз, але ніц не розумів ."
Цим ви пане Ліщишин і підтвержджуєте , що мова закарпатських словінів існує .Саме мова , а не якийсь там діалект , як твердить Глог ,
Закарпатської мови немає , є діалект , мова то є набагато більше -- стверджує Глог .
Що більше пане Глог.???
Діалект ви б розуміли , ви (лвівяни) набагато краще розумієте польську мову , білоруську ,
російську , але чомусь вам в голову не приходить назвати ці мови діалектами української(руської) мови .
А нас не розумієте ВЗАГАЛІ , і при цьому ви ще говорите про нашу мову як діалект .
Пишу вам і відповідаю на цьому сайті , позаяк
Диба на своєму сайті ,альтернативну точку щору моментально банить.

...точку зору ....

написав: дмитро
бибію ніко твою писанину ни читат,а очки сам натігєй,лінзи типирь у моді ,а у вошколу сам іди бідолаху пирипужиний шлинавцю латинцький:)))))ги-ги

написав: Лоци
Хлопці схомениться, любите рідний край, - русинський!

написав: Адріан Опачко
іван даунацко знов почало маскуватися під Патріота України! А що це таке насправді іван даунацко, дивіться самі друзі і читачі у кожному пості, коменті і відповіді із усіма доказами на цій сторінці! Тільки не зомлійте від шоку, я вас благаю! Хіба комусь потрібні приєднання Закарпаття, Львівщини, Буковини, Івано-Франківщини, Волині до російської педерації і війна в цих НЕВІД'ЄМНИХ територіях України?! https://www.facebook.com/xy1danacko/?fref=ts

написав: свуй
Адріане неборе шкодую тя та ни хочу ти писати ушитко што си думаю! Бавиш ся у активішту, мож тя порузуміти из психологічноі позициі - хочеш си пудняти на сьому самооціну. Айбо задумайся над тым што чиниш, кулько біды принесли тай ище годні принести сисі вонячі націоналістичні ідеі! Ушиткым і русинам, і украйинцям ай другым у т.ч. сякым пустякам-активістам котрі і не за гроші тоты ідиі ширили, а лем за тото обы ся указати ож они тоже "кось" а не "нич у тайстрі"! Ци забрали уд тя тоту нещасну квартиль, штось за нив ревав по телевізору тай у ФБ? Ци позирали на тото штось патріот, актівішта тай примайданеный на цілу голову?

написав: селянин
У війні України із РФ - трагедія неминуча. І це буде поразка не на фронті, а на лінії розмежування, в тилу. Це буде розгром України на економічному фронті. Цей розгром наступить незабаром. От тоді і пропоную краянам активізуватись і скинути окупаційні кайдани укронацистських бандерівців.
.
Вольтер з цього приводу у його романі „Кандид“ https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D0%B4,_%D0%B0%D0%B
1%D0%BE_%D0%9E%D0%BF%D1%82%D0%B8%D0%BC%D1%96%D0%B7%D0%BC писав слідуюче:
.
„Все люди рождаются с неотъемлимыми правами: свободно мыслить, заботиться о своей чести и жизни, распоряжаться по собственному усмотрению своей личностью, стремиться к счастью и противиться гнету… … Всё общество испытывает гнет, если угнетен хотя бы один из его членов. Если отдельный член общества подвергается угнетению, угнетено всё общество… …Верховная власть принадлежит народу каждой Нации в отдельности! … “
.
Дивіться на: http://ua-reporter.com/content/210341

"... 5 января 2017 года на Ивана Данацко вышли по телефону из Ивано-Франковского мониторингового штаба ОБСЕ и сообщили ему, что желают пообщаться с ним по событиям с СБУ и флагом непризнанной в Украине национальности «РУСИН». Встречу назначено на 12.01.2017 года..."

.
PS
поправка: "... не на фронті і не на лінії розмежування, а в тилу. ..."

написав: Юрко
Українці говорять же русинів не є, а їх язик то діалект української.А руські кажуть же україна то штучне утворення а його язик то діалект руського. То по таків логіці українців вважати руськима?

написав: ферко
Эвропа пообіцяла украйинцям, ош даст їм 200 міліо эвра. Вто є по 5 € на кажду душу, котру ненька має. Так што буде ушитко добре, ушиткі мусят типирька мувчати. І русины тоже. Бо вті 5 € приходятся і на нас, русинув. Нашто будеме іти кувдовати у Эвропу, кить Эвропа нам гроші домu присылат, обыхсь ме ся никуды не рипали, бо у Эвропы ниська є доста кувдушув свойых.

написав: Туров
Русини визнані майже в усьому світі. З цим не бажають змиритися майдауни. Вони - руйнівники за суттю - розвалили Україну і займаються деструктивом щодо русинства.

Добавление комментария

За сприяння Владіслава Поляка Виноградів отримав 4,5 млн гривень на розвиток інфраструктури

24 фев
Коментарів: 13
За сприяння Владіслава Поляка Виноградів отримав 4,5 млн гривень на розвиток інфраструктури

Водночас 3,5 мільйони гривень отримає Виноградів для ремонту місцевого футбольного поля стандартного розміру зі штучним покриттям
За сприяння Владіслава Поляка Виноградів отримав 4,5 млн гривень на розвиток інфраструктури

Водночас 3,5 мільйони гривень отримає Виноградів для ремонту місцевого футбольного поля стандартного розміру зі штучним покриттям

Москаль прокоментував факт затримання на хабарі депутата облради від «Єдиного центру»

23 фев
Коментарів: 15
Москаль прокоментував факт затримання на хабарі депутата облради від «Єдиного центру»

Особисто мене цей факт не дивує, бо представники «ЄЦ» давно відомі своїм кримінальним шлейфом
Москаль прокоментував факт затримання на хабарі депутата облради від «Єдиного центру»

Особисто мене цей факт не дивує, бо представники «ЄЦ» давно відомі своїм кримінальним шлейфом

Ремонт котельні та відкриття нового спортивного майданчика: Віталій Любка з Владіславом Поляком відвідали міські школи Виноградова

23 фев
Коментарів: 1
Ремонт котельні та відкриття нового спортивного майданчика: Віталій Любка з Владіславом Поляком відвідали міські школи Виноградова
Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка з депутатом Закарпатської обласної ради Владіславом Поляком побували у міських школах у четвер, 23 лютого
Ремонт котельні та відкриття нового спортивного майданчика: Віталій Любка з Владіславом Поляком відвідали міські школи Виноградова
Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка з депутатом Закарпатської обласної ради Владіславом Поляком побували у міських школах у четвер, 23 лютого

Надії екс-міністра часів Януковича Віктора Балоги про Майдан - 3 не виправдалися

23 фев
Коментарів: 3
Надії екс-міністра часів Януковича Віктора Балоги про Майдан - 3 не виправдалися
Партія «Єдиний Центр», була готова підтримати та взяти активну участь у проведенні чергового Майдану -3
Надії екс-міністра часів Януковича Віктора Балоги про Майдан - 3 не виправдалися
Партія «Єдиний Центр», була готова підтримати та взяти активну участь у проведенні чергового Майдану -3

Владіслав Поляк відремонтував три палати Виноградівської ЦРЛ (відео)

21 фев
Коментарів: 1
Владіслав Поляк відремонтував три палати Виноградівської ЦРЛ (відео)
Палати неврологічного відділення Виноградівської Центральної районної лікарні, були відремонтовані за європейськими стандартами
Владіслав Поляк відремонтував три палати Виноградівської ЦРЛ (відео)
Палати неврологічного відділення Виноградівської Центральної районної лікарні, були відремонтовані за європейськими стандартами

Он-лайн голосування нової емблеми ФК «Севлюша»

17 фев
Коментарів: 6
Он-лайн голосування нової емблеми ФК «Севлюша»

До уваги вболівальників Виноградівського "Севлюша" і всіх любителів футболу!
Он-лайн голосування нової емблеми ФК «Севлюша»

До уваги вболівальників Виноградівського "Севлюша" і всіх любителів футболу!

Скандальна сесія Підвиноградівської сільської ради (відео)

24 фев
Коментарів: 7
Скандальна сесія Підвиноградівської сільської ради (відео)

Два роки судової тяганини, було потрібно, щоб жителям села Підвиноградів затвердили технічну документацію на будівництво
Скандальна сесія Підвиноградівської сільської ради (відео)

Два роки судової тяганини, було потрібно, щоб жителям села Підвиноградів затвердили технічну документацію на будівництво

Адміністрація Воловецької ЦРЛ нараховувала собі премії в той час, як лікарі та медсестри зарплату й не бачили

20 фев
Коментарів: 23
Адміністрація Воловецької ЦРЛ нараховувала собі премії в той час, як лікарі та медсестри зарплату й не бачили

По десять посадових окладів – собі, хорошим, на «заслужені» премії
Адміністрація Воловецької ЦРЛ нараховувала собі премії в той час, як лікарі та медсестри зарплату й не бачили

По десять посадових окладів – собі, хорошим, на «заслужені» премії

На губернатора Закарпаття Геннадія Москаля народний «губернатор» подав дві заяви в поліцію

18 фев
Коментарів: 6
На губернатора Закарпаття Геннадія Москаля народний «губернатор» подав дві заяви в поліцію

Подав два повідомлення про адміністративне правопорушення на людину, яка системитично порушує ст.173 КУпАП
На губернатора Закарпаття Геннадія Москаля народний «губернатор» подав дві заяви в поліцію

Подав два повідомлення про адміністративне правопорушення на людину, яка системитично порушує ст.173 КУпАП

Госпітальних округів на Закарпатті не буде : Москаль

08 фев
Коментарів: 7
Госпітальних округів на Закарпатті не буде : Москаль

Закарпатська ОДА не збирається подавати до Києва ніяких пропозицій
Госпітальних округів на Закарпатті не буде : Москаль

Закарпатська ОДА не збирається подавати до Києва ніяких пропозицій

Останні Новини

Останні Коментарі

 • ))))) 26.02.2017
  Як Україна фінансує своїх убив ... (2)
  )))))-фото
  Питання до цих рекламоносiїв. Якщо купувати польське, чи нiмецьке чи китайське то кого ми пiдтримуємо i в чому? А далi, українську продукцiю скоро iз свiчков не найдемо, ба чому?
 • Бачi 26.02.2017
  Перечинський хімзавод відмовля ... (1)
  Бачi-фото
  Каждий газда никать як корову здоїти, коли ута корова скоро задер йому упала з неба. Уто, про што розказує міський голова Перечина Іван Погоріляк, било можливо за СРСР, тепер ситуацiя зовсiм друга. Зроблено все щоб податками удушити будь яку виробничу дiяльнiсть. Якщо закрити це пiдприємство то лю ...
 • шдшдгешг 26.02.2017
  Як Україна фінансує своїх убив ... (2)
  шдшдгешг-фото
  А давайте ще їм борг виставимо за всі боєприпаси які ми по них випустили, руйнуючи їх дома, та інфраструктуру.
 • Личный аккаунт дочери президента США 26.02.2017
  Наслідки відлиги на Закарпатті ... (6)
  Личный аккаунт дочери президента США-фото
  Дональда Трампа Иванки в социальной сети Twitter

  Ivanka Trump (@IvankaTrump) | Twitter
  ***-Наберите в инете :
  https://twitter.com/ivankatrump

  p.s.
  бездарь майдайнутая, почитай хоть, что пишет дочь президента США (при помощи Яндекс переводчика : https://translate ...
 • Дочь Дональда Трампа посоветовала 26.02.2017
  Американець зняв на відео НЛО ... (3)
  Дочь Дональда Трампа посоветовала-фото
  подписчикам российское приложение.

  26 февраля 2017 г.

  Дочь президента США Дональда Трампа Иванка в социальной сети Twitter посоветовала для борьбы с аэрофобией использовать российское приложение SkyGuru.

  Ivanka Trump HQ?
  @IvankaTrumpHQ

  Confront your f ...
 • Главная проблема Крыма 26.02.2017
  Темношкіра жінка народила двох ... (1)
  Главная проблема Крыма-фото
  25.02.2017 г.

  Депутат Госдумы РФ Наталья Поклонская назвала одну из самых главных и серьёзных проблем Крыма. По её словам, это кадровый вопрос на уровне муниципалитетов, городов и районов.

  Об этом экс-прокурор республики заявила по итогам встречи с крымчанами.

  «О ...
 • Топорная работа. 26.02.2017
  Російського опозиціонера вшану ... (3)
  Топорная работа.-фото
  Что происходит с "докладом Макларена" и почему.

  26 февраля 2017 г.

  Итак, Всемирное антидопинговое агентство (WADA) официально признало, что в докладе независимой комиссии организации под руководством Ричарда Макларена недостаточно доказательств, позволяющих говорит ...
 • мешканець 26.02.2017
  Скандальна сесія Підвиноградів ... (7)
  мешканець-фото
  Закрилася болюча тема села.Тож давайте дальше вмісті працювати на розвиток села.Окрема подяка Мар'ян І.В.він поступив розумно

  [quote=мешканець]Закрилася болюча тема села.Тож давайте дальше вмісті працювати на розвиток села
 • перекличка 26.02.2017
  Російського опозиціонера вшану ... (3)
  перекличка-фото
  П И Д О Р Ы из РИСИ — перекличка. АТО я переживаю шо вы после бояры передохли.
 • Блогер 26.02.2017
  Російського опозиціонера вшану ... (3)
  Блогер-фото
  Події в Україні добре щеплення для росіян, яке їх утримує від кольорово-майданутої революції.
 • укр 26.02.2017
  В соціальних мережах закарпатц ... (8)
  укр-фото
  Вася? но ти дійсно Василь на туалеті пише букви,то дійсна пожиттево для всіх, і для тебе тоже просто непопутай букви коли двері відкриваш вуцю
 • Мусор из Львова 26.02.2017
  Яку погоду очікувати українцям ... (1)
  Мусор из Львова-фото
  26 февраля 2017 г.
  Им просто надоело жить в говне и теперь живут в мусоре из Львова.

  Вчера под покровом ночи львовские мусоровозы разгрузились в Полтавской области. Прямо в селе Каменные потоки Кременчугского района. На автобусной остановке. Видимо жителям просто надоело жить в гов ...
 • ddd 26.02.2017
  Після зими замість доріг на За ... (1)
  ddd-фото
  в стране полная безнаказанность.....для чего не украсть и сделать хорошо?
 • ТОРМОЗ ПЕРЕСТРОЙКИ 26.02.2017
  В соціальних мережах закарпатц ... (8)
  ТОРМОЗ ПЕРЕСТРОЙКИ-фото
  А вьі себе там ,на задньому плані ни впознали ? Нет ? А ну приникайтеся .
 • Норвежцы и финны-перемудрили,россияне-ЧМ 26.02.2017
  Гандболістки Карпат перемогли ... (1)
  Норвежцы и финны-перемудрили,россияне-ЧМ-фото
  26 февраля 2017 г.

  Россияне Никита Крюков и Сергей Устюгов стали первыми в командном спринте классическим стилем на чемпионате мира по лыжным гонкам в Лахти.

  Большую часть дистанции сборная России боролась за бронзу, а на последний этап Устюгов ушёл на четвёртом месте.
  ...
 • вася 26.02.2017
  В соціальних мережах закарпатц ... (8)
  вася-фото
  Лучше керував би вуцьми,чим був Балогувським вассалом.А на туалеті тоже висить пожиттєво МЖ.
 • дмитро 26.02.2017
  Через жахливі ціни закарпатці ... (2)
  дмитро-фото
  газ у солотвині собштвенний закарпацький,а такой чириз пару годю буде й шланцевий так што ни бздіт,та май помали на субсідіях розїзжайте настара та таксувуйте та май малі платежки пригодити будут,як тото дорого ондеки, а тко нимає та купує вонь по 14-18 гривню за кіло у балон ай тото май дешево тай ...
 • ммм 26.02.2017
  Через жахливі ціни закарпатці ... (2)
  ммм-фото
  А де наш газ власного добування? Для чого цiни пiдняли стає зрозумiлим, - щоб не купували не достойнi таке екологiчне паливо, щоб його хватило бiльш достойним з вищими рiвнями заробiткiв.

Найпопулярніші новини

 • Через негоду на Іршавщині під воду пішли два будинки
 • Екс-міністра МНС часів Януковича Віктора Балогу на 112 канал більше не допустять?
 • Адміністрація Воловецької ЦРЛ нараховувала собі премії в той час, як лікарі та медсестри зарплату й не бачили
 • Шрек по - закарпатськи (відео)
 • На Мукачівщині через негоду гине худоба (Відео)
 • Пік паводку 2017 пройшов минулої ночі – закарпатцям варто заспокоїтися (відео)
 • Наркотики спокійно продають в школах міста Хуст
 • Відео з місця пожежі, яка трапилася на Драгобраті
 • На губернатора Закарпаття Геннадія Москаля народний «губернатор» подав дві заяви в поліцію
 • Баталії пов’язані із звільненням директорки Великоком’ятівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Надії Копчі продовжуються
 • Шкіряк хоче заборонити доступ українцям до ще одного російського ресурсу
 • Вчені: вулкан в Антарктиді може виявитися порталом в інший світ
 • Американець зняв на відео НЛО поряд зі своїм домом
 • Наслідки відлиги на Закарпатті (ВІДЕО)
 • Вагітний Трамп і голий Путін постали на новій світлині в Ньй-Йорку
 • Двох журналістів застрелили у прямому ефірі
 • Ми в соц.Мережі