Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів

січня 01 / 2017
Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів

Вчора, громадський активіст Іван Данацко,який ідентифікує себе русином на площі Народній в Ужгороді зняв з флагштока прапор ЄС та повісив прапор,який використовують громадські організації русинів. За свою акцію він був затриманий поліцією, а далі переданий до СБУ де з ним провели відповідну бесіду та відпустили.

На цю акцію зреагували українські ЗМІ, які почали розповсюджувати різні фейки та робити з русинів сепаратистів.

24- тий канал навіть не зрозумів де був вивішений прапор та повідомили, що він знаходився на будівлі ОДА.

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


Інформатор повідомив, що його вивісили проросійські організації.

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


ZIK повідомляє, що це прапор сепаратистів.

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


Хочемо спростувати ці фейки та довести до журналістів вищеназваних видань, що цей прапор використовує наприклад Світова рада русинів,яку назвати проросійською язик не повернеться!

В склад ради входять представники громадських русинських організацій: України,Польщі,Чехії,Словаччини, Угорщини,Румунії,Сербії,Хорватії та Північної Америки. До речі русини,які проживають в Росії свого представництва тут не мають!

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


Щоб бути об'єктивним хочемо довести до вашого відома, що є проросійські русинські організації, але вони знаходяться за межами України!

Додамо, що на останньому перепису населення України русинами на Закарпатті визнало себе більше 10-ти тисяч, а в сусідній Словаччині близько 50-ти тисяч.

Доповнено: Фейки продовжили публікувати інші видання.

Невже українські журналісти настільки тупі, що не бачать де висить прапор? Виходить, що так! Схоже їм скинули "темник" і вони,як запрограмовані роботи все копіюють.


Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів
Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів


Новини Закарпаття
Категорія : Важливе
Орд
1 січня 2017 14:00

Дако думать, ож вун провокатор, а вун просто хворий чоловік, и русини туй ни при чому.


ссср
1 січня 2017 15:52

Цитата: Орд
Дако думать, ож вун провокатор, а вун просто хворий чоловік, и русини туй ни при чому.


русини це народ закарпатт а ушиткі галичани се селепи


Цитата: Орд
Дако думать, ож вун провокатор, а вун просто хворий чоловік, и русини туй ни при чому.


русини це народ закарпатт а ушиткі галичани се селепи
Читатель
1 січня 2017 16:12

Демонстрація прапора Світової ради карпатських русинів, котрий був прапором історичної Подкарпатської Русі в складі Чехословаччини, це нагадування українській владі про русинів, котрих українізують з 1946 р. і не визнає незалежна Україна вже 25 років, порушуючи Конституцію, закони, ігноруючи історичні факти, рекомендації ООН. Але в ЗМІ «ультрапатріоти» говорять, пишуть, що винна не влада, а русини. Хай би СБУ зайнялася деяк-ами та подібними за заклики до «полювання на русинів».


філвідийк
1 січня 2017 19:06

русинский прапор ісе сепаратор а марш нациків у кійові вто що


Краянин
1 січня 2017 19:08

Ніяка Академія Наук, зокрема та, яку очолює галицький ультра-націоналст Костянтин Кульчицький і ніяка СБУ, чи якесь кримінальне пара-мілітиризоване бандитське угрупівання під кличкою "карпатська січ", на діяльність якої та ж сама СБУ закриває очі, не вправі порушувати права громадян на самовизначення. Це є норми передбачені як Конституцією України так і Уставами ООН.

Укри най скрегочут зубами кілько хочут. Нам русинам вто до 3,14издьі. Юрій Михальчишин, тогдьі іще умісті із Ірінув Фаріон, депутат ВР, кричав, ош у Вукрайіні не буде російської мовьі державної, бо овун буде вту біло- синьу банду із Донбаса гнати на другьій берег Волгьі !!! Айно што, через пувтора года, банда Михальчишина із пуд Ілловайська на БТР-ах тай із амуніційов тікала назад у Гличину. Бандеровці - вто гувно, а не герої !!!
А нам, русинам, такі нетребьі будут угрожати? Най ся заткнут, бо лем із протягнутов руков по світу валовшні вандровати та кувдовати.

СБУ повинна виконувати свої обовязки, викривати і знищувати різні кримінальні угрупування, чи то бендерівські- збройні - "карпатська січ", чи то мафія контрабанди сигаретних та спиртних напоїв, або контрабанда мігрантів, тощо.


мокшанскому краянину
1 січня 2017 19:13

Херой, ти щи не воюєш за ДНР? Ци сидіти за компом на дивані і пиздіти откровенну ...уйню ісе геройство?


русин от діда і прадіда
1 січня 2017 19:33

Повністю погоджуюсь і Читателем. Тільки, що прочитав на одному сайті, що русини сепари повністю "ахренели". Влада робить помилкові кроки із невизнанням "русинів". НЕ ПОЛІТИЧНИХ... Якщо мій батько народився в 1940 році то ким він був, як не бідним русином... Влада недалекоглядна у своїх діях...


Коваль
1 січня 2017 20:12

Був референдум згiдно якого бiльшiсть проголосовала за автономiю. Осталося рiшення референдуму втiлити в життя, тодi всi надуманi питання про сепаратиз вiдпадуть самi по собi, Закарпаття залишиться в складi України по любому, тiльки галичани втратять контроль, бо їх нико з наших слухати вже не буде.


Ковач
1 січня 2017 20:48

А типирь у Закарпатті рулять галичани? Маскаль, Рівіс Ланьо, Поляк, Бровдій, Лунченко, Балога, районні адміністрації - ото галичани?!
Бывшого регіонала, відродженця галичанина Андріїва жителі Львова мером Ужгорода ізбрали?


Byby
2 січня 2017 07:04

Ny jaksho. V zakarpatti. Rusuniv. 10.000. ( a. V. Oblasti. Prozhuvajie. 1.3 mln. Naselennja )To. Chomy. Vonu. Povinni. Gratu. 1 y. Skrupky. Jaksho. Vonu. Vsjogo. Lushen* nazcional*na. Menshuna. Chomy. Vsi. Povunni. Pogodzhyvatus* na. Jiihnij. Prapor. Todi. Kolu. Shche. Z. Gerbom. Zakarpattja. Ne. Rozibtalus*.............mishka. Na. Njyomy. Namaljovanuj. Jak. Pyhnastuh. Tapochkah. A na. Drygomy. Maljynky. Ni. To. Jak. Drakon. Ni. To. Jak. Svunja. .....hocha. Joe. I. Taka. Dymka. Sjcho. Ktsjche. Zamist* njyoho. Namaljyvatu. Tyrusya. Z. Rukzakom. Jakuj. Vujizdut* na. Zarobitku


дмитро
2 січня 2017 07:57

ти бибію кончай латиньов писати,бо такийись умний што нидай боже,а свиню си намалюй на гузици, а не на прапорі русинцькому:))))))))))ги-ги забилитя приглашити на сисію коли утвирждали символи русинцькі,і вообще пиши розумієш папі римцькому на латині:))))))))))))ги-ги,бо я розумієш із бодуна ни можу учитати:))))))))))ги-ги


Byby
2 січня 2017 09:12

Yak. Ne. Mozhesh. Uchutatu. To. Rozzyj. Glaza i. Odjagnu. Okyljaru..........a. Jak. Ne. Vmijiesh. Chutati. Latunkoju.
....to. Ydu. Do. Shkolu. I. Vchusja. ....... Nechutavuj. Vyjky. ....
Gu. Gu....


ЦІМБОР Ліщишину і Глогу
2 січня 2017 10:35

Ліщишин: я угорах був не раз, але ніц не розумів ."
Цим ви пане Ліщишин і підтвержджуєте , що мова закарпатських словінів існує .Саме мова , а не якийсь там діалект , як твердить Глог ,
Закарпатської мови немає , є діалект , мова то є набагато більше -- стверджує Глог .
Що більше пане Глог.???
Діалект ви б розуміли , ви (лвівяни) набагато краще розумієте польську мову , білоруську ,
російську , але чомусь вам в голову не приходить назвати ці мови діалектами української(руської) мови .
А нас не розумієте ВЗАГАЛІ , і при цьому ви ще говорите про нашу мову як діалект .
Пишу вам і відповідаю на цьому сайті , позаяк
Диба на своєму сайті ,альтернативну точку щору моментально банить.

...точку зору ....


дмитро
2 січня 2017 10:58

бибію ніко твою писанину ни читат,а очки сам натігєй,лінзи типирь у моді ,а у вошколу сам іди бідолаху пирипужиний шлинавцю латинцький:)))))ги-ги


Лоци
2 січня 2017 16:04

Хлопці схомениться, любите рідний край, - русинський!


Адріан Опачко
3 січня 2017 13:12

іван даунацко знов почало маскуватися під Патріота України! А що це таке насправді іван даунацко, дивіться самі друзі і читачі у кожному пості, коменті і відповіді із усіма доказами на цій сторінці! Тільки не зомлійте від шоку, я вас благаю! Хіба комусь потрібні приєднання Закарпаття, Львівщини, Буковини, Івано-Франківщини, Волині до російської педерації і війна в цих НЕВІД'ЄМНИХ територіях України?! https://www.facebook.com/xy1danacko/?fref=ts


свуй
5 січня 2017 15:03

Адріане неборе шкодую тя та ни хочу ти писати ушитко што си думаю! Бавиш ся у активішту, мож тя порузуміти из психологічноі позициі - хочеш си пудняти на сьому самооціну. Айбо задумайся над тым што чиниш, кулько біды принесли тай ище годні принести сисі вонячі націоналістичні ідеі! Ушиткым і русинам, і украйинцям ай другым у т.ч. сякым пустякам-активістам котрі і не за гроші тоты ідиі ширили, а лем за тото обы ся указати ож они тоже "кось" а не "нич у тайстрі"! Ци забрали уд тя тоту нещасну квартиль, штось за нив ревав по телевізору тай у ФБ? Ци позирали на тото штось патріот, актівішта тай примайданеный на цілу голову?


селянин
9 січня 2017 03:55

У війні України із РФ - трагедія неминуча. І це буде поразка не на фронті, а на лінії розмежування, в тилу. Це буде розгром України на економічному фронті. Цей розгром наступить незабаром. От тоді і пропоную краянам активізуватись і скинути окупаційні кайдани укронацистських бандерівців.
.
Вольтер з цього приводу у його романі „Кандид“ https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D0%B4,_%D0%B0%D0%B
1%D0%BE_%D0%9E%D0%BF%D1%82%D0%B8%D0%BC%D1%96%D0%B7%D0%BC писав слідуюче:
.
„Все люди рождаются с неотъемлимыми правами: свободно мыслить, заботиться о своей чести и жизни, распоряжаться по собственному усмотрению своей личностью, стремиться к счастью и противиться гнету… … Всё общество испытывает гнет, если угнетен хотя бы один из его членов. Если отдельный член общества подвергается угнетению, угнетено всё общество… …Верховная власть принадлежит народу каждой Нации в отдельности! … “
.
Дивіться на: http://ua-reporter.com/content/210341

"... 5 января 2017 года на Ивана Данацко вышли по телефону из Ивано-Франковского мониторингового штаба ОБСЕ и сообщили ему, что желают пообщаться с ним по событиям с СБУ и флагом непризнанной в Украине национальности «РУСИН». Встречу назначено на 12.01.2017 года..."

.
PS
поправка: "... не на фронті і не на лінії розмежування, а в тилу. ..."


Юрко
9 січня 2017 18:13

Українці говорять же русинів не є, а їх язик то діалект української.А руські кажуть же україна то штучне утворення а його язик то діалект руського. То по таків логіці українців вважати руськима?


ферко
11 січня 2017 18:00

Эвропа пообіцяла украйинцям, ош даст їм 200 міліо эвра. Вто є по 5 € на кажду душу, котру ненька має. Так што буде ушитко добре, ушиткі мусят типирька мувчати. І русины тоже. Бо вті 5 € приходятся і на нас, русинув. Нашто будеме іти кувдовати у Эвропу, кить Эвропа нам гроші домu присылат, обыхсь ме ся никуды не рипали, бо у Эвропы ниська є доста кувдушув свойых.


Туров
15 січня 2017 18:06

Русини визнані майже в усьому світі. З цим не бажають змиритися майдауни. Вони - руйнівники за суттю - розвалили Україну і займаються деструктивом щодо русинства.


Залишити Коментар