У Закарпаття з’явився ще один шанс на отримання нових доріг європейського стандарту

грудня 20 / 2016
У Закарпаття з’явився ще один шанс на отримання нових доріг європейського стандарту

Від сьогодні у Закарпаття з’явився ще один шанс на отримання нових доріг європейського стандарту. Народними депутатами України проголосовано зміни до бюджету, згідно з якими Закарпатська область увійшла до складу областей, які долучаються до «митного експерименту»,

Згідно з цим «експериментом» 50 % перевиконання загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів (мито, акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції), податок на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів (продукції)), направлятиметься на реалізацію заходів з розвитку дорожньої інфраструктури.

Дякую колегам, які підтримали відповідну поправку та даний законопроект (5131) в цілому!

Повідомив на своїй сторінці у Фейсбук закарпатський нардеп від Народного Фронту Валерій Лунченко.
Категорія : Важливе
Яценюк
22 грудня 2016 09:47

не треба спати при прийнятті бюджету!


лоци
22 грудня 2016 10:18

а чого лиш 50 ичого з перевиконаня думайте што робите бо буде пізно


Лунтік популіст
22 грудня 2016 10:31

Тошнить дивитись на цього популіста , приймуть антинародний бюджет і отримають хабаря з бюджету на свій округ ,а інші депутати , які боряться за справедливість і не дають розкрадати бюджет є ворогами . Хлопчику ти разом з Яцейнюком розікрали державу і обікрали власний народ . За твоє тупе голосування тобі дали політичного хабаря гроші на округ , які ти через відкати забереш собі більше 50 процентів . Це ти може вихваляться перед простим народом ,а спеціалісти та депутати це добре розуміють .


Залишити Коментар