Віктор Балога практично повністю втратив свій вплив на Закарпатті

грудня 03 / 2016
В той же час екс-«газда» краю намагається навішати локшину на вуха Юлії Тимошенко.

Віктор Балога  практично повністю втратив свій вплив на Закарпатті


З горем пополам на Закарпатті продовжується адміністративна реформа, не дивлячись на супротив місцевої влади. Київ намагається створити якомога більше нових громадських утворень, заохочуючи різними субвенціями дві новостворені громади в Тячеві та Вільхівцях. Такі потуги Києва направлені на зменшення впливу місцевих еліт та фактичну ліквідацію районних рад та РДА з передачею їх повноважень на громади. Незрозумілою поки що є доля обласної адміністрації та облради, більш як ймовірно, що їх теж спіткає доля своїх молодших братів і вони підуть в небуття, а їх функції перейдуть в центр регіону, яким буде Львів.

З огляду на це, для місцевих політичних сил та еліт зараз є більш як актуальним перемогти на наступних виборах у громадах та закріпитися на цьому рівні. Найближчим часом, а саме 18 грудня, відбудуться вибори в новоствореній громаді з центром в селі Поляна Свалявського району.

До її складу увійдуть села Поляна, Уклин, Плоске, Оленьово, Павлово, Плоский Потік, Яківське, Родниківка та Родникова Гута. Головним фаворитом та переможцем цих виборів є Іван Драгобецький, нинішній голова села Поляна, який іде на вибори як самовисуванець.
На наше запитання, до якої політичної сили його можна віднести, він відповів: «Для мене головне - громада та її жителі, а політичні партії мене не цікавлять».

Цікаво, що боячись перемоги Івана Драгобецького, його опоненти кандидатами зареєстрували ще трьох його двійників з одинаковими прізвищами та іменами, а загалом у виборах будуть брати участь сім кандидатів.
Також цікаво, що партія Віктора Балоги «Єдиний Центр» навіть не спромоглася знайти людину, яка б змогла гідно представити їх політичну силу.

Аналізуючи вплив на нинішні та майбутні громади «старих» політичних еліт, можна однозначно сказати, що, наприклад, Віктор Балога та його партія практично повністю втратили свій вплив на Закарпатті.
Голови Тячівської та Вільховецької громад відкрито відмежовуються від екс-газди краю. Нема перспектив у «Єдиного Центра» і на майбутніх виборах в Перечині та Іршаві, де сьогоднішні голови міських рад є фаворитами і знатися з Віктором Балогою не хочуть.

В той же час, з джерела, наближеного до Верховної Ради України, достовірно відомо, що екс-«газда» краю намагається навішати локшину на вуха Юлії Тимошенко та, не маючи ніяких перспектив зі своєю політичною силою, «сісти їй на хвіст».
Те, що Віктор Балога майстер цієї справи, відомо давно, і його спокійно можна назвати політичним «колобком», який своєчасно від Ющенка втік, потім від Януковича, а зараз від Порошенка.

Все ж, якщо Юля Тимошенко проаналізує ставлення Балоги до себе, перспектив сісти в останній вагон у нього не буде.

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе
БЮТ
3 грудня 2016 18:12

Вітя знову хоче лишитися на плаву і він Юлі все вил.. щоб бути з нею. Юлі варто пригадати, що саме Балога все робив, щоб її посадити.


Дід
3 грудня 2016 18:27

Julia (жуля)... А яке справжнє Балоги?


правда
3 грудня 2016 18:48

Ще може таке бути що Юлька буде до Балоги проситись,?? Балога це далекоглядний політик ,який із одних політиків підтримав Трампа. ток що так, некажіть гоп,пока непобачемо хто і що і чого вартий,де жінка газда там хижа неметена,хто із мужиків підтримує жінку той підюбник,немає слова в хижі!


бим
3 грудня 2016 18:50

У пацкуна чуйка .


Вася
3 грудня 2016 19:21

Стаття бомба хто писав? Аналітика ідеальна.


правда
3 грудня 2016 19:23

бим? то про себе написав, що маєш нюх пацкунський, тобто крисятнічий. жаба задавила підюбників Юлькиних?? що Юльки песня спета,то вже старушка ненужна вже із свїми лапшинами на вуха народу,зняв народ Юлькину лапшину із вух, помолоділи Українці


Олег
3 грудня 2016 20:02

Автор статті досить доступно пояснив, що у випадку повної децентралізації Закарпаття буде в минулому, а місцеві еліти як Балоги будуть сидіти в одній громаді Мукачева,якщо ще будуть там сидіти.


Ліля
3 грудня 2016 22:17

Сю завидівську еліту балог давно час пересажати за грати! До тих пір поки його не локалізують чи усунуть із політики, доті життя у Мукачеві нормального не буде! Люди втомилися від цьої сімейки пихатих самовпевнених лузерів сільського розливу.Син мер не далеко втік від батька, який передав йому у спадок усе Мукачево разом із мешканцями. А закон про місцеве самоврядування розпоясав малого отприска до такої міри, що Конституція та міжнародні норми прав людини це із світу фантастики. Він царь господь конституція все в одному лиці, на жаль мукачівцям подобається феодалізм....


правда
3 грудня 2016 22:36

Як Вам ізробив Балога місто Мукачево,європейським містом,і красою Закарпаття!!!! то всібисте на готовому газдовали?? так бисте догаздовали як ці що зараз у владі скоро хліба будете голодні! недай боже із Івана пана а із бадного богатого,тоді Мукачівці будуть кричати? як колись за Кучмою,Данилорвич повернись? Вікторович повернись!


голова села Завидова
3 грудня 2016 23:19

вто правда, коли юлька бьіла в сізо, вітьок прискакав бьів із кійова на засідання облрадьі, та требовав уд депутатув облрадьі,

обьіх не голосовали за "її звільнення".

вот такоє вто політичноє болото, вто завидовськоє цур'я.


Реферi
4 грудня 2016 00:18

Юлька вже стiльки разiв обвила вуха рядового українця тою локшиною, що за нашого екс-«газду» краю страшно. Хватить у нашого екс-«газди» краю умiння та розумових нахильностей виграти цей двобiй з таким Мiнотавром локшини яким є Юля?


иппен так
4 грудня 2016 02:19

у екс-"ґаздьі" типирька є лем єнна насолода у житю: муй пес, коли ся дуже любит, сідат на зад та яйця собі лиже.
таку насолоду і повагу до себе типирька мавут ушиткі балогьі. хоть коли можут приїхати у "рудне" Завидово та у центрі села ся можут тьім заняти, лем най не забудут із собов і смолавого андрійця узяти.


дмитро
4 грудня 2016 06:49

што облом пулітикани:))))))))))))))))ги-ги
,войни ни кончаєся,кридіти ни давут,нарюд злий што наебалиго,самольот субі купіт тай завидіт у боришполі тай аби екіпаж дижурив круглосуточно,та може устигнете повторити подвиг януковича:))))))))))ги-ги


справедливый
4 грудня 2016 11:47

у перечисленых в статти селах Свалявського района давно правлят СУБОТНИКЫ... а за спинов пана Драгобецького стоит пан ЛАНЬО и компания... остальное додумовуйте сами...


До Правда
4 грудня 2016 13:18

"Правда"-це Вася Голіш,він же Юрій Дзямулич. Передбачив перемогу Трампа. Смішно. Я теж її передбачив. Вітя зробив місто європейським. Смішно.


правда
5 грудня 2016 16:23

До правди)) Сміється той,хто сміється останній-тобто перший! Балога він всюди Балога!


іван
5 грудня 2016 20:22

кіть не балога то хто дадуть нам якогось жида то будемося мати


правда
6 грудня 2016 10:30

До Івана, у всіх храмах і різні секти ,моляться в Ізраєль тобто Ізраєль це і є жид. і у всіх бібліях пише жиди- Богом ізбраний народ.тобто Божий народ і тільки Вам щастя принесе.горевам буде, як жидів небуде


ПАВЛО
11 грудня 2016 00:14

БАЛОГИ, ПЕТЬВКИ И АЛЕКС РОВТ - ЭТО ЖИДОМАСОНСКАЯ БАНДА.

ТАК ЧТО ДЕЛАЙТЕ САМИ ВЫВОДЫ, ЧТО С НИМИ ДЕЛАТЬ,,,


правда
11 грудня 2016 18:22

БЛАГОСЛОВЛЯТИ!!!- БЛАГОСЛОВИ ЇХ ГОСПОДЬ І ДАЙ ЇМ МИР- БЛАГОСЛОВИ ЇХ ГОСПОДЬ І ДАЙ ЇМ МИР... АМІНЬ!!!!


Не думаю
13 грудня 2016 06:44

Втрата впливу Балогою - це черговий міф, який комусь вигідний.
Всі призначені в Ужгородській райдержадміністрації на посади на протязі року - члени єдиного центру або ж дотичні до цього клану. Це робиться з мовчазної згоди Москаля чи він просто "нічого не знає"???


Ненависник моцкуаля
27 грудня 2016 21:54

Як задовбав уже сись Моцкаль, коли зникне з теренів Закарпаття, шизофреник чортовий. Не оби крайом займався, а інтриги плете... контрабандист хренов..


масони
28 грудня 2016 18:35

Вже ненадовго, пан Москаль інтриги плести буде.? поміняєме нахрен нам Чернівецький гаудський полу жид, У нас своїх кровних жидів достатньо.Закарпатських

Точно що правда. в нас э справедливі жиди.. потомки первосващенника Араона,і замінять Москаля?.на ізбраних євреїв ,із роду праведних


Залишити Коментар