На Закарпатті відремонтують всього два відрізки автомобільних доріг

липня 03 / 2016
На Закарпатті відремонтують всього два відрізки автомобільних доріг

Укравтодор запустив інтерактивну карту запланованих на капітальний ремонт автомобільних доріг. Згідно цієї карти на Закарпатті відремонтують всього два відрізки автомобільних доріг, а саме у Виноградівському районі дорогу між селами Пийтерфолво та Ботар, також в планах ремонт дороги від Сільця до Доробратово.

В той же час в сусідніх з Закарпаттям Львівській та Івано-Франківськівських областях доріг відремонтують на декілька порядків більше, чому Закарпаття перед київськими чиновниками впало у таку «немилість» достовірно невідомо.

Факт той, що на Закарпатті є дороги державного значення наприклад відрізок дороги Довге – Свалява де її практично нема. Відео відрізку цієї дороги ми вам пропонуємо подивитися.Новини Закарпаття
Категорія : Важливе
Читатель
3 липня 2016 14:53

Щоб зрозуміти, чому офіційний Київ не надто прихильно ставиться до «Автономної території русинів на південь від Карпат», треба знати правдиву історію. Див. https://www.facebook.com/rusyncontent/, зокрема,
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009577422173&fref=ufi&pnref=story


уйко
3 липня 2016 17:06

Пишiть як уто є, што туй гадати, галичани ухопили державну казну до своїх рук та дiлять по своїм поняттям, їм усьо, а вам вто штося обстане. Готовляться до приватизацiї їх обшаря Польшов.


Залишити Коментар