Балога образився на Міхо Саакашвілі за його ігнорування та зустріч з Москалем

лютого 25 / 2016
Балога образився на Міхо Саакашвілі за його ігнорування та зустріч з Москалем

Вчорашній приїзд на Закарпаття Одеського губернатора та лідера антикорупційного руху «За очищення» Михайла Саакашвілі та проведений ним форум, досить неоднозначно,був оцінений у Мукачеві.
«Із двох українських губернаторів на фото один москаль, а один грузин )
Зустрів сьогодні пана Саакашвілі в Ужгороді. Дуже гарно поспілкувалися в адміністрації. Згадали спільних знайомих у Грузії, поговорили про уявну децентралізацію (нічого Київ на місця віддавати не хоче), згадали історію (від часів Австро-Угорщини й дотепер), поділилися досвідом боротьби з корупцією (особливо на митницях) і навіть пожартували про декомунізацію (щодо перейменування вулиць Володимира Леніна на вулиці Джона Леннона).
Розмова вийшла набагато довшою, ніж планувалося, однак воно того варте. Зустрічі у невимушеній обстановці часто бувають корисніші, ніж усякий офіціоз. Пану Міхеїлу сподобалися цукерки і яблука, якими я його пригостив, то тепер при поїздці в Одесу зможу розраховувати у відповідь на хороше грузинське вино!» - пише про свою зустріч з Саакашвілі губернатор Закарпаття Геннадій Москаль.

За інформацією наближених людей до Віктора Балоги він образився на Міхо Саакашвілі за його ігнорування та зустріч з Москалем. Він очікував, що на форумі йому буде виділено почесне місце і як «газдови» Закарпаття надано слово – стверджують наші джерела.

Підтвердженням слів наших джерел може служити те, що інтернет ЗМІ наближені до мукачівського клану повністю проігнорували приїзд відомого політика та його команди. Не зреагував на проведення форуму і сам Балога на своїй сторінці у Фейсбук останній його допис там, був 22 лютого.
Т
акож за неофіційною інформацією Балога очікував, що його покличуть в команду Саакашвілі і він стане, як мінімум головним антикорупціонером Закарпаття.

Але очікування в чергове так і не справдилися закарпатського "газду" продовжують ігнорувати лідери українського політичного бомонда.

Балога образився на Міхо Саакашвілі за його ігнорування та зустріч з Москалем


Новини Закарпаття
Категорія : Важливе
дмитро
25 лютого 2016 08:19

найго кличут бариги та шпекуланти усього закарпаття,та там буде главним,села топит із 98 годю а ун лем бовти одкривав,та іще типирь кудись тичеся:)))))))))ги-ги

усьо типирька саакашвілія учинит хвестивалю не черленое віно, ай бізуно віно грузіночерленое:)))))))))ги-ги


х
25 лютого 2016 09:10

грузины, скиньтесь своему Михеилу на корсет,
или на спинжак новый
ганьбища ж


www
25 лютого 2016 09:59

Звэязатися з балегою , все рівно , що жонатому чоловікові трахнути тріпперну курву ...


Тоні
25 лютого 2016 15:29

Бивший ґазда !!! Ніко не хоче в балигу ставати


Кунь
25 лютого 2016 17:36

....з достовірних істочників..приближених до тела(не митого)стало ізвесно шо написав цей пасквіль..больний на голову!!!!


залуж
25 лютого 2016 19:21

на Вітька усі уже поклали...вун уже лем може води ся напити,вун уже лем може бути касіром у соїх жуликів, скоро нардеп буде просити оби го десь пустили, бо не лем гойкати та клясти му у слід будуть, а й щи плювати му у слід.Се лем мелочь з того що він заслужив, за вто што роками нарід оббирав, оджимав, принижував, матом у 10 етажів знав на три букви усіх гнати, без разниці ци тото жона ци чоловік, він царь...був а усе не буде, він уже з неба ся спущать помалі на землю грішну.


Шест
25 лютого 2016 19:33

Саакашвілі є номенклатурою держдепу США. Останні мають занадто багато кадрів, ось і пристроїли його в Україні.
На цьому тлі базари Мішіка - понти для приїжджіх.


Патріот
26 лютого 2016 07:57

Мішик такий же балабол як і Яйценюк 3 роки тому. Йому б лише до корита дорватись і трохи подоїти, як він сказав, "мертву корову"-Україну... Критикував Яйценюка, але жодного поганого слова в адрес свого протеже - Потрошенка. Робіть висновки...


Цімбор
26 лютого 2016 13:40

Саакашвілі не лиш з Балогом нихотів зустрітися , а й з Блюком .
Лиш про йсе сись сайт нич ,ни слова ...
И правду мав ! Пудтримка "відродження" лиш
2% , лиш туй бабло бавить , а пак ревуть ош
х..во .


Тячівець
26 лютого 2016 16:23

Ото лиш дурна говорільня про боротьбу з корупційов. У Тячові працює фірма ДП Ламелла. Такого іздєватєльства як там я ще ніде ни видів. Люди роблять по 12 часу і по суботах тоже. Дустают купійкы, уд 2 до 4 тисяч гривну. За травмы на виробництві за усьый час існування фірми страховку ще нико не дустав. Фірма усіх свойих перевіряючих купує дровами (отходами виробництва), а грітися хоче і прокурор і інспектор по праці.


дмитро
26 лютого 2016 20:07

но і неправда- у тячуві газ проведений і нахер прокуророви і іншпектору одходи хоба патулі тичити будут:))))))))))ги-ги


Громадянин
27 лютого 2016 21:26

Цікаво, а сам Балога знає про свою образу на Саакашвілі?


Бобер
28 лютого 2016 20:15

Миколо а чого ты даеш коментувати лиш тотi статтi котрi тобi парують???

Бо вiн чмошик блюкiвський тай сись сайт тоже!!!


Тячівець-Дмитрови
29 лютого 2016 09:15

Митре, ты ся упят напив бормотухы. Прокуророви дрова треба в камін тай шашлыкы жарити. Вто файні сухі букові дрова.


Василь
16 березня 2016 15:23

У галстукоїда вид як у бомжа


дмитро
16 березня 2016 15:27

ай прокурврор тай сам шашлик жарит,ноусенс одкой жию таких прокурврорю ни відів аби сам жарив,йо но не шашлик:))))))))))ги-ги


Сусід
9 вересня 2018 10:48

Міхо Саакашвілі дуже прогадав! 


Залишити Коментар