Головні Новини:
У річці Тиса значно зріс рівень води   |    На Рахівщині люди навпроти школи та дитячого садочка вчинили собі сміттєзвалище (Фото)   |    На Берегівщині перекинувся рейсовий автобус із пасажирами (Фото)   |    Вчора в другій половині дня поблизу села Білин Рахівського району зійшов зсув   |    В Центрі Європи з вогнепальної зброї вбито жителя міста Рахів   |    Управління ДСНС України у Закарпатській області інформує   |    Вчора під колеса вантажівки потрапив 56-річний закарпатець. Сьогодні його не стало(ФОТО)   |    В Мукачеві у мікрорайоні Підгоряни товарний потяг збив на переїзді чоловіка   |   

Київ закриваючи очі на закарпатських русинів іде шляхом Криму (відео)

7-12-2015, 09:14; Переглядів: 3827; Коментарів: 22
Київ закриваючи очі на закарпатських русинів іде шляхом Криму (відео)

В минулу п'ятницю в закарпатському місті Сваляві відбулася зустріч закарпатських русинів з європейськими парламентаріями,що представляють Чехію. В зустрічі взяли участь лідер партії «Свободи і прямої демократії» Томіо Окамура та представники партії і членів парламенту Чехії Ярослава Холіка і Радима Фіала. Фактичним організатором цієї зустрічі був виходець з Тячівщини,який зараз проживає в Чехії Василь Джуган. По ходу зустрічі СБУ намагалося вручити йому повістку на допит від якої той відмовився.

Сам факт проведення такої зустрічі говорить, що Київ закриваючи очі на закарпатських русинів іде шляхом Криму, а визнання русинів,як національність може зняти багато гострих питань. Нагадаємо, що тільки після того,як Крим став російським київська влада визнала кримських – татар корінним народом, чим втратила довіру до себе.

Фактом є те, що русини визнані в багатою країнах, як національна меншина, а не як субетнос українців наприклад в Румунії представник русинів є в Парламенті, а в Угорщині є спеціальний їх представник.

Також хочеться нагадати, що в Європі питання національних меншин є одним із політичних пріоритетів.

Додамо, що в Україні русинська мова внесена до переліку регіональних мов, якщо на певній території нею користуються більше 10% населення.

Для тогою , щоб визнати русинів. як національність не потрібні ніякі постанови Уряду,або Укази Президента достатньо внести доповнення в статистичний перелік народів.які проживають на Україні.

Чомусь складається враження, що не визнання русинів на Україні робиться умисно і не в інтересах держави,а на те,щоб Закарпаття вважалося нестабільним регіоном і коли комусь потрібно «русинську карту» можна буде використати.Новини Закарпаттяскачать dle 10.5фильмы бесплатно

Опубліковано в категорії: Закарпаття / Важливе


написав: www
... ці старі дурні нічого не навчилися! і не вчаться! ... не знають старої історії , та і новітню не розуміють! .. їх не навчило , що старі маразматичні сучасні бабки Севастополя затягнули в минуле своїх внуків , змусивши їх жалкувати і страждати тепер , та заклали ,,міну,, під світовий устрій , притягнувши світ до початку нової світової війни ! Цим вижившим із розуму старикам мабуть хочеться потягнути за собою і молодь на той світ .... Молодь їх не підтримує , за ними майбутнє ! ...то чому ці придурки ще на свободі ????

написав: Читач
Не смішіть людей - русини були і будуть належати до етнографічної групи українців поряд з такими як: поляни, лемки, долиняни, бойки, гуцули, покутяни, ополяни, подоляни, волиняни, батюки, холмщаки, підгіряни, підляшуки, пінчуки, поліщуки, литвини, польовики, черкаси, переяславці, полтавці, кирдани, севруки, слобожанці, степовики, задунайці, кубанці, донці!!! Не робіть з мухи слона!!!

написав: 566
Для Читача: Если следовать вашей логике, то в таком случае так называемые украинцы это субэтнос русских... И никаких мух из слонов и наоборот...))

написав: для 566
...русские это не русичи , которых и называют в Европе ,,русинами,, по-старинке .... русские появились (в месте с Петровской Россией 1708 - 1728 г.) и являет собой помесь татар, калмыков , бурят, изгоев русинов и прочих азиат .... и язык у них не русинский , а эспиранто (русский) , коей изобрели в период Петра, Екатерины и Елизаветы... когда было также изменено летоисчисление русичей (более 7 тыс. лет ) , уничтожив и всю историю русичей (русинов) ... розвалив Русь на украины , которые , обьединяясь (веками) образовали теперешнюю Украину..так , что Закарпатские русины это русичи , и теперешние украинцы.... и ничего с русскими не имеют..

написав: Верховинець
Под-карпатські (за-карпатські) русини виявилися більш стійкими до перетравлювання. Влада хибно вважає, що їй вдасться утримати сталінську псевдоперемогу над русинами. Ось і використовує такі ж міфи, фантазії, обдурювання, прийоми залякування й підкупу, як за часів Сталіна, а для підтримки свого беззаконня користується послугами таких же «піонерів» - «павліків морозових», що й за часів СРСР.
Молодь із «Карпатської Січі», як також з «ПС» та ін.! Знайте, що ви для влади - безплатні вироби разового застосування …

Комітет ООН з ліквідації расової дискримінації на 69-й сесії (31.07-18.08.2006 р.), розглянувши доповідь, представлену Україною, в пункті 20 констатує: «Комітет занепокоєний відсутністю офіційного визнання меншини русинів, незважаючи на їх явні етнічні особливості.
Комітет рекомендує державі-учасниці (Україні - комент.) розглянути питання про визнання русинів…». В 2008 р. аналогічну пораду Україні дав Верховний Комісар ООН з прав людини. Вимоги русинів законні, а русинський рух сприяє демократизації і наближенню України до стандартів ЄС.
Русинська нація житиме завжди!

написав: www
... для Верховинця - сам ти напуцник для московії !...українців в різних державах називають русинами це так,це склалося історично , ще задовго до виникнення Россії і росіян ... і вони (русини ) там меншини , і права їх там треба захищати ! .. що і постановила ООН ! ... але в своїй державі вони цього не потребують !!! ... вони вдома !!!!... це все одно , що цигани б вимагали називатись волохами , або ромалами , або ще якось ! - все рівно суть не міняеться - вони ЦИГАНИ ! ...

написав: ато
а що буде ліпше як буде автономія немутіт старі пердуни под дудку Путіна нам нетреба іще одного Придністровя або Крима який оттолкнули розвиток мінімум на 30 років назад
.А ко буде управляти автономією інтересно (хочу лаби і руки поламати йому і очі виколоти)

написав: Двум предыдущим
Изречение:"Дур..ам закон не писан; если писан, то не читан; если читан, то не понят; если понят, то не так."

Очевидно, владі треба «внутрішнього ворога», щоб тримати під контролем небезпечних для неї ультрапатріотів і водночас надуманими «русинськими сепаратистами» відволікати увагу суспільства від своїх рішень по обдиранню більшості людей.
«Читач» та й інші знають, що карпатські русини – окрема (від українців в тому числі) національність. Ідеологи сучасного українського націоналізму, зокрема, вже покійний І. Ф. Курас, поставили за мету поповнити поріділі ряди українства карпатськими русинами. При-карпатських русинів вже майже асимілювали. Для незворотності цього приєднали Дрогобицьку область до Львівської.

написав: Краянин
до написав: www

"... старі маразматичні сучасні діди Галичини затягнули в минуле своїх внуків , змусивши їх жалкувати і страждати тепер , та заклали ,,міну,, під світовий устрій , притягнувши світ до початку нової світової війни ??? Цим вижившим із розуму старикам мабуть хочеться потягнути за собою і молодь на той світ .... Молодь їх не підтримує ??, (а, ні, не підтримує ??) За ними майбутнє ?? Яке майбутнє?? Могилізація маєш ввиду !!! ... То чому ці придурки ще на свободі ???? ..."

www, ти бидло, так це ти бачиш чи ні ???

Це та мразь - галицька "патрітична зараза склеритиків" - яка в полі перед с. Рокосовом, що біля Хуста, зробила собі притон для періодичних збіговиськ, їх ти маєш на увазі? Цих сраколизів фюрера !!! Так чи ні !!!

написав: Шовгар
Типирька будеме знати, ож у сисьому бардакови на Украині винуватый не лем Путін, а и русины.
Скоро пудойде очередь и до А. Духновича, котрый стане и "шовіністом", и "сепаратіштом". У майданутых вшитко годно быти.

написав: операция Ы
Ну и повезло русинам с "лидерами"?! И врагу не пожелаешь...

Сегодняшние "Вицин, Никулин и Моргунов:
Петр Гецко смахивает на "Балбеса".
Джуган - однозначно "Толстяк" Моргунов.
Ну а Тяско по типажу - 100% "Трус".

Три ДЕБИЛА - это сила!!!

Фото: 7dniv.info/.../47708-ugorci-ta-rusini-zakarpattya-ob-ednuyut-sya-proti- fashizmu-v-ukrajini-ta-pravogo.html?

написав: Ужгородка
Всем, кто советует учить историю ,советую самим для начала выучить историю.Русины -это есть и будет национальность,и никакого отношения русины к национальности руський или украинец не имели и не имеют.Когда крестились русины ,руськи еще не крестились, национальности украинец в помине не было ."свидомые"украинцы если бы была возможность у них ,то наверно переписали бы и "Повесть временных лет".Как и "страна советов" во главе с Сталиным,кагановичем лазарь моисеевичем записала коренное население русинов Руськой Краины(Подкарпатская Русь,Угорська Русь ныне Закарпатье) в украинцев.Точно также делали с русинами еще одни мои "соплеменники" якобы венгры (Б. Кун, Д. Лукач, Т. Самуэли, М. Ракоши, Э. Герё Миклош Хорти и др.) все эти "господа"были евреями, в то время как в населении Венгрии евреи составляли лишь небольшой процент,зато правящая верхушка "богоизбранные",но русинов записали "мадьяронами"И прежде чем вести преследование русинов,возбуждать уголовные дела против них,для начала бы возбудили и посадили кравчука,который обманул точно также русинов как сталин,и далее по списку.Русины не просят ничего противозаконного,только то,что им принадлежит по праву ,признание национальности и свою законную автономию Края в составе Украины!Что -это есть преступление?А как же Конституция ?Как же демократия-форма непосредственного волеизъявления народа?Почему в США,Канаде,Сербии,Черногории,Хорватии,Словении,Чехии,Венгрии и даже в Австралии и т.д. и о,Боже ,даже в стране "агрессор" России национальность русин признаны на правительственном уровне?Почему наши "богоизбранные" бояться признать национальность русин?Что,страх или что это?Снова уничтожения еще одного славянского народа?Т.Е. все таки Гарвардский и Хьюстонский проекты уничтожения славян-это не миф, а реальность?Также разрушение ИНСТИТУТА СЕМЬИ.Многие неравнодушные люди уже давно говорят во всеуслышание, что путь подражания западу, его моральным ценностям, если таковые ещё остались, является губительным для славянских народов. Мыслящие слои населения возмущаются, а власть делает вид, что не слышит. Или не видит всех губительных аспектов в результате выбора пути "потребительства" и разрушения института семьи.

написав: Ужгородке от знакомого
"Когда депутация галицких русинов явилась к графу Стадиону с предложением о предоставлении русинам национальных прав, он сказал русинам, что если они представляют собой тот же народ, что в России, и если они употребляют тот же язык и то же письмо, что в России, то они не могут рассчитывать на поддержку австрийского правительства.

Что было делать? Теперь, когда впервые у русинов появилась возможность обрести национальные права, ответ на поставленные вопросы, не удовлетворяющий правительство, мог бы их этой возможности лишить. И они ответили, что нет, они другой народ - не русские (Russen), а рутены (Ruthenen), население России схизматическое (то есть православное) и они себя к нему не причисляют, а письмо их - это старое церковное письмо.

Спустя 18 лет, в 1866 году, галицкие русины так писали на страницах газеты “Слово” об этих событиях: “Въ 1848 роцЪ вопрошали насъ, що мы? Мы сказали, що мы всесмиреннЪйшіи Ruthenen (Господи! Если бы праотцы наши узнали, що мы сами прозвали себе тымъ именемъ, якимъ окрестили насъ во время гоненія наши найлютЪйшіи вороги, они въ гробахъ зашевелили-бъ ся.) [...] А може вы русскіи? допрошалъ насъ Стадіонъ. Мы кляли душу-тЪло, що мы не русскіи, не Russen, но що мы таки собЪ Ruthenen, що границя наша на ЗбручЪ, що мы отвращаемся отъ такъ званыхъ Russen, яко отъ окаянныхъ шизматиковъ, съ которыми ничого вспольного имЪти не хочемъ. Якое ваше письмо? допрошали насъ далЪй. Мы сказали, що письмо наше тое, що въ церковныхъ книгахъ, и знову кляли душу-тЪло отъ гражданки [...], которой мы отрицаемся, яко чужой.”

Причину, по которой они в 1848 году не сказали, что являются русскими, русины объясняли следующим образом: ”Бо тогды настрашилибы ся насъ были, щобы мы, связаны исторіею тысячилЪтною, обрядомъ церковнымъ, языкомъ и литературою съ великимъ русскимъ народомъ, не забагли коли отъ Австріи оторватися, и не были насъ допустили до свободъ конституційныхъ, были бы насъ слабенькихъ тогды придушили, щобысьмо и не дыхнули дыханьемъ русскимъ.”

Таким образом русины перед лицом австрийских властей признали себя неким народом “рутенов”, сами приняли то название, которое было введено и употреблялось в Галиции силами, враждебными Руси".

Источник: "Вопрос о национальной принадлежности галицких русинов в 1848 году", сайт: ukrstor.com/ukrstor/sokolov_1848.html

написав: Цімбор
Ти така " ужгородка" як я - тамбовець...ни тобі маскалько нас історії учити ! Ти такоє наплела што лиш дурні на голову годни натягнути .
Такий маразм и ни дуже ся. хоче коментовати !

написав: Ужгородка
Еще один "умник",который мне не цімбор (друг),
а я вам не цімборашка(подруга).Вы мне ответили (як я - тамбовець...ни тобі маскалько нас історії )только лишь из за того,что я пишу по русски.Я пишу по русски не потому,что на нем писал и говорил ленин(бланка),а потому,что русский язык есть международный,который понимают как украинцы,так и венгры, и не только.(если я буду писать на венгерском,или английском интересно знать кто я буду,ну да ладно )Прежде чем мне грубить,для начала посетите Краеведческие музеи Закарпатья,а также прочтите некоторые книги про русинов,написанные самими русинами,которые родились здесь и писали книги не по заказу "великої партії комуністів",а писали для своих потомков о своем РОДе,своем наРОДе.Если у вас нет таких книг,то в интернете они есть,прочтите книги И.Поп,Д.Поп,М. И. Туряницы.Михаил Ильич Туряниця родился 4 октября 1912 г. в селе Свалява Закарпатской области. Умер 5 декабря 2001 года в пригороде Нью-Йорка Маунт Вернон, где прожил последние десятилетия своей светлой и многотрудной жизни. Похоронен 8 декабря на кладбище православного монастыря в Джорданвиле, штат Нью-Йорк. )Также воспоминания нашего очень хорошего и доброго врача М.Завадяк ,тоже уроженца Свалявы.Книга очень интересная ,прочтите на досуге ......книги М.Завадяк "Русини карпатськi випростуються",ИЗ ИСТОРИИ ЗАКАРПАТСКОЙ ОБЛАСТИ (ПОДКАРПАТСКОЙ РУСИ),Здесь и далее из книги "Курорт Поляна" (2009, Мукачево, "Карпатська вежа"), авторы – М.Завадяк, И. Мадрига. P. S.Знакомый,спасибо за ссылку, я читала интересно все так.Дам Вам тоже ссылку если интересно,правда это на венгерском http://hu.wikipedia.org/wiki/Ruszinok ,https://hu.wikipedia.org/wiki/Vereckei-h%C3%A1g%C3%B3A Wikip?di?b?l, a szabad enciklop?di?b?l

написав: Цімбор
Я лиш за, оби краяни знали свою історію . але не навязану ,чи з заходу чи з сходу , чи доморощеними - проплаченими. Історія краю і логічно проста і одночасно запутана .
Наш край йсе конгломерат націонльностей , такий собі сплав , де словянська народність асимілювала інші народності.А є національності які зберегли себе - мадяри , румуни, гуцули , і я проти оби всяка мразь робила з нашого краю Дыныыр чи Лыныыр

написав: Ужгородка
Я как и Вы меньше всего хочу дестабилизацию в области,нарушение стабильности Края .И русины не такие ,как Вы их обозвали плохим словом,такое подходит порошенко слово(мразь).Но не вижу причину для того,что бы есбеушники преследовали русинов,а также представителей других Европейских стран .(Удивительная вещь,когда коллегу есбеушника ногой с разбегу бьют по ФЕЙСУШНИКУ-реакция 0).Мне кажется,что это провокация, направленная на дискредитацию самих русинов ,а также европейских представителей .Ведь наши местные русины могут свободно встречаться с русинами Венгрии,Чехии,Словении,и т.д и их никто в Европе не преследует,они спокойно обсуждают свои интересы,о работе наших людей в их странах,т.к наши"свидомые"не могут обеспечить работой своих граждан, также многие русины есть в правительстве Европейских стран ,не знаю точно кто,но поляк в парламенте есть русин,надо поискать.Дальше, никто никому не имеет права навязывать то,что не в интересах народа ни "левая" или "правая" сторона ,я так думаю.То,что русины есть, как коренное население Закарпатье знают и в США и в Европе,думаю,что для многих русских Закарпатье и русины Закарпатья -это terra incognita(так называют нечто незнакомое). У меня много есть вопросов,но нет ответов,я не есть "майданобайданутая"но почему никто из есбеушников не "озабочен" приездом "ревизорабайдена-".(интересно "ревизорбайден" уже заставил "гиперболоида-растения яценюка" приватизировать газовую трубу в интересах своего сына.)Или это уже в порядке вещей стало,т.е мы есть колония сша и это никого особо не волнует,а если русины собрались на семинар, в Сваляве,это есть сепаратизм,и как во всем виноватый как всегда "богсвидомыхпутин".Вот удивительная вещь "свидомия".Вот например ,в Праге был 5 ноября с.г. семинар посвященный Подкарпатская Русь 70 лет спустя, который проводился в Парламенте в Праге,и никто не преследовал там всех ,но почему только у нас преследуют?Или порошенко думает ,что он есть "?bermensch"(сверхчеловек-в ряде философских учений: личность, ничем не ограничивающая свои поступки.),нет он есть еще и "untermensch"(недочеловек- это биологически на первый взгляд полностью идентичное человеку создание природы с руками, ногами, своего рода мозгами, глазами и ртом. Но это совсем иное, ужасное создание. Это лишь подобие человека, с человекоподобными чертами лица, находящееся в духовном отношении гораздо ниже, чем зверь. В душе этих людей царит жестокий хаос диких необузданных страстей, неограниченное стремление к разрушению, примитивная зависть, самая неприкрытая подлость. Одним словом, недочеловек. Итак, не все то, что имеет человеческий облик, равно. Горе тому, кто забывает об этом.)(с).И во всеми этом его безумии виноваты мы сами,т.к только мы могли ,или вернее с нашего молчаливого согласия -этот негодяй пришел к власти и снова как всегда врал, но мы молчали,он же обещал прекратить войну,восстановить "закон и порядок",провести реформы,"банду геть","олигархов геть",и как обычно "Ці руки нічого не крали"...Нет,Ці руки крали!Ці руки крадуть!Ці руки убивають!А виновата я,бо пишу по русски,или пишу,то что думаю,потом меня унижают плохими матерными словами,или ватанкой,кацабкой,москалькой,или вонючей мадярков.Ну что ж господа ,мне не привыкать ко всему этому,потому,что во времена порошенко не "модно" говорить и писать правду и за правду снова убивают или в тюрьму отправляют.А тем кто пишет,что "я такая,я сякая," ,советую..... Вместо того чтобы продолжать привычно меня обзывать и унижать следует получше понюхать у себя под хвостом.

написав: Верховинець
"Дыныыр ци Лыныыр" закарпатцям не треба. Се точно. Аж, не дай Боже, буде нарушеный мир и супокуй у нашум краю, причинов будут не русины, а діти, зазомбовані галицькыми екстремістами. И влада має се знати. Русины не мавут лагрув "для вишколу" бойовикув, як то роблят ультранаціоналісты. Перестаньте затыкати рот русинам. Русины у себе дома. Авантюрістам, для котрых пособникы А. Гітлера С. Бандера и Р. Шухевич - сут героями, радиме затямити, чим кунчилися их пробайлованя творити Украину у Подкарпатськой Руси в 1919, 1939 рр.
Резултаты обласного референдума 1.12.1991 р. мусят быти реалізовані!
Русины будут признані!

написав: бізуно што так
СБУ- шникы, сут заперевальні выкидыші - недойобкы -, котрі у нашому Крайу погано кончат. Коли настане власть русинув, они будут перші, за котрых ся наша власть вузьме.

написав: рыба гниет с головы
Похоже на собрание старых дедов и баб в Доме престарелых или на "вечно молодой" электорат коммунистов в восточных регионах Украины.

За русинским движением нет будущего, если не будет поддержки молодежи.

И пан "Верхлвинець", может хватит все списывать на галичан? Это же ваша русинская (закарпатская) молодежь против вас же и выступила, а не мифические галичане с 1939 года.

Плохому танцору всегда что-то мешает...

Лидеров движения надо нормальных и адекватных иметь, а не лузеров по жизни: Гецка, Джугана и Тяска.

написав: Предыдущему
Движение русинов за свои права в Украине существует и развивается не благодаря официальным лидерам, а вопреки им. С носителями печатей множества искусственно сколоченных властями русинских организаций еще с 1996 г. начали «Осуществлять предупредительно-разъяснительную работу…» (см. п. 10 «Плана мероприятий по решению проблем украинцев-русинов» № 13-884/2, 7.10.1996 г.; https://www.facebook.com/rusyncontent/). Некоторые из формальных лидеров бездействуют и не проводят своевременно отчетно-выборные конференции, чтобы не остаться без печатей и по этой причине не попасть в немилость к властям. Но кроме формальных лидеров есть еще активисты, работающие автономно, не являясь официально членами русинских организаций. Среди них много молодых людей. Это гарантирует успех русинского движения.

написав: mukachivetz
То правда, што закарпатська молодьож з Карпатських сичовиків протестовала во Сваляві. В Правом секторе на Закарпатті також молоді люди з Закарпаття виступавуть. В історії дуже много прикладів, як молоді люди влучалися до екстремістських організацій, бо молодим майлягше промити модзги. Німці майкултурніший и майрозвитий народ в Європі в 19-20 віку, а як їм фурер Гітлер націоналізмом/ уберменшством промив мозги. Уж Красная армія пудходила к Карпатам а до СС гордо вступали 16-17 річні німицькі хлопці (ай шваби з Паланку, Мукачєво). А уже товди кажда раціональна людина добре знала, што сисі молоді хлопці, які могли боти висококваліфікованими фахманами и дуже продуктивними горожанами сталися "каноненфутр". А типирь зоберіть філософію проводиря пана Сачка, Правого сектору з Закарпаття. Александра Духновича числить за москвофіла а притом пан Сачко немає ани дунсту, тко бов Людовіт Штур а што написав о славянських народах, чи тко бов Колар або другі філозофи, писателі, не лем з Словакії, ай з Чехії чи Словеніі. Подля критерій пана Сачка, Людовіт Штур який є основоположником Словацького літературного язика, бов би супермосквофіл в порівняні с Духновичом. Майгурше є кидь людина лем дашто знає а притом має власть (муц/силу) и надумує собі ош вшитко знає и подля того діє.

Добавление комментария

Владіслав Поляк відремонтував три палати Виноградівської ЦРЛ (відео)

21 фев
Коментарів: 1
Владіслав Поляк відремонтував три палати Виноградівської ЦРЛ (відео)
Палати неврологічного відділення Виноградівської Центральної районної лікарні, були відремонтовані за європейськими стандартами
Владіслав Поляк відремонтував три палати Виноградівської ЦРЛ (відео)
Палати неврологічного відділення Виноградівської Центральної районної лікарні, були відремонтовані за європейськими стандартами

Он-лайн голосування нової емблеми ФК «Севлюша»

17 фев
Коментарів: 5
Он-лайн голосування нової емблеми ФК «Севлюша»

До уваги вболівальників Виноградівського "Севлюша" і всіх любителів футболу!
Он-лайн голосування нової емблеми ФК «Севлюша»

До уваги вболівальників Виноградівського "Севлюша" і всіх любителів футболу!

Під шумок проблем з сміттям Виноградівська РДА намагалася перерозподілити 3 000 000 грн на власний розсуд (відео

15 фев
Коментарів: 20
Під шумок проблем з сміттям Виноградівська РДА намагалася перерозподілити 3 000 000 грн на власний розсуд (відео

Сьогодні на позачергову сесію Виноградівської районної ради
Під шумок проблем з сміттям Виноградівська РДА намагалася перерозподілити 3 000 000 грн на власний розсуд (відео

Сьогодні на позачергову сесію Виноградівської районної ради

Екс-міністр часів Януковича Віктор Балога за прямі переговори Порошенка з Путіним

08 фев
Коментарів: 21
Екс-міністр часів Януковича Віктор Балога за прямі переговори Порошенка з Путіним

І ми з своїм домашнім завданням в частині Міських угод не справилися
Екс-міністр часів Януковича Віктор Балога за прямі переговори Порошенка з Путіним

І ми з своїм домашнім завданням в частині Міських угод не справилися

До трьох років позбавлення волі загрожує чоловіку, котрий через Фейсбук закликав до захоплення державної влади

07 фев
Коментарів: 6
До трьох років позбавлення волі загрожує чоловіку, котрий через Фейсбук закликав до захоплення державної влади

Процесуальним прокурором повідомлено підозру у вчиненні громадянином Б
До трьох років позбавлення волі загрожує чоловіку, котрий через Фейсбук закликав до захоплення державної влади

Процесуальним прокурором повідомлено підозру у вчиненні громадянином Б

Екс-міністра МНС часів Януковича Віктора Балогу на 112 канал більше не допустять?

06 фев
Коментарів: 36
Екс-міністра МНС часів Януковича Віктора Балогу на 112 канал більше не допустять?

Балога виступив з різкою критикою дій Президента та Уряду за які у свій час агітував
Екс-міністра МНС часів Януковича Віктора Балогу на 112 канал більше не допустять?

Балога виступив з різкою критикою дій Президента та Уряду за які у свій час агітував

Адміністрація Воловецької ЦРЛ нараховувала собі премії в той час, як лікарі та медсестри зарплату й не бачили

20 фев
Коментарів: 19
Адміністрація Воловецької ЦРЛ нараховувала собі премії в той час, як лікарі та медсестри зарплату й не бачили

По десять посадових окладів – собі, хорошим, на «заслужені» премії
Адміністрація Воловецької ЦРЛ нараховувала собі премії в той час, як лікарі та медсестри зарплату й не бачили

По десять посадових окладів – собі, хорошим, на «заслужені» премії

На губернатора Закарпаття Геннадія Москаля народний «губернатор» подав дві заяви в поліцію

18 фев
Коментарів: 6
На губернатора Закарпаття Геннадія Москаля народний «губернатор» подав дві заяви в поліцію

Подав два повідомлення про адміністративне правопорушення на людину, яка системитично порушує ст.173 КУпАП
На губернатора Закарпаття Геннадія Москаля народний «губернатор» подав дві заяви в поліцію

Подав два повідомлення про адміністративне правопорушення на людину, яка системитично порушує ст.173 КУпАП

Госпітальних округів на Закарпатті не буде : Москаль

08 фев
Коментарів: 7
Госпітальних округів на Закарпатті не буде : Москаль

Закарпатська ОДА не збирається подавати до Києва ніяких пропозицій
Госпітальних округів на Закарпатті не буде : Москаль

Закарпатська ОДА не збирається подавати до Києва ніяких пропозицій

Народний депутат Василь Петьовка: «Запровадження децентралізаційної реформи - крок до розвитку населених пунктів»

02 фев
Коментарів: 5
Народний депутат Василь Петьовка: «Запровадження децентралізаційної реформи - крок до розвитку населених пунктів»

На сьогодні проведення децентралізації є однією із найефективніших реформ, що впроваджуються в Україні з 2014 року
Народний депутат Василь Петьовка: «Запровадження децентралізаційної реформи - крок до розвитку населених пунктів»

На сьогодні проведення децентралізації є однією із найефективніших реформ, що впроваджуються в Україні з 2014 року

Останні Новини

Останні Коментарі

 • Трупорез 23.02.2017
  Адміністрація Воловецької ЦРЛ ... (19)
  Трупорез-фото
  Іван,,ти там уже лежав і видів ісь?
 • меня нет:) 23.02.2017
  Медведчук: Світ стурбований до ... (4)
  меня нет:)-фото
  написав: РО МАШКА
  Кум, дружок, больше ничего не знаете об Медведчуке? Тут видно, что так и есть, только читаете разную фигню. Может стоит более ознакомится об этой личности? Напишу наперед, если хотите сказать, что соблюдение Минска и сохранение целостности Украины это плохо, и что его это прос ...
 • Іван 23.02.2017
  Адміністрація Воловецької ЦРЛ ... (19)
  Іван-фото
  То фото трупарні ...бо там 3 роки назад на капітальний ремонт виділили 120 тис грн!!!!!!!!!!! і шось ремонт не дуже файний)))
 • РО МАШКА 23.02.2017
  Медведчук: Світ стурбований до ... (4)
  РО   МАШКА-фото
  СВІТ СТУРБОВАНИЙ. ЦЕ ЯСНО. ВЛАДА НЕ СТУРБОВАНА. І ЦЕ ТАКОЖ ЯСНО, АЛЕ ЦЕЙ медведчук ЧОМУ ТАК " ТУРБУЄТЬСЯ " ??? ЙОГО КУМ - ДРУЖОК ВСЕ ЦЕ ЗАТІЯВ , ЩОБ ОДНІ ТУРБУВАЛИСЯ , А ІНШІ -НІ. ТО ПОРАДА медведчуку - ХАЙ ВЖЕ ПІДКАЖЕ СВОЄМУ ДРУЖБАНУ АЛГОРИТМ ПРАВИЛЬНИХ ДІЙ НА РАХУНОК УКРАІНИ , ЯКЩОЦЕЙ ...
 • фінанси 23.02.2017
  Під шумок проблем з сміттям В ... (20)
  фінанси-фото
  Адміністрація пробує розвести депутатів, як лохів!
  Для того, щоб передати кошти з поточних видатків, чи взагалі любих коштів на капітальні видатки, потрібно ці коши спрямувати у бюджет розвитку.
  Це відображається в рішенні окремим додатком,який так і називається
  -"Зміни до кап. ...
 • берегівчанин 23.02.2017
  Госпітальних округів на Закарп ... (7)
  берегівчанин-фото
  У Берегові така потужна база та вільний новий майжеготовий пятиповерховий корпус.Гріх не використати Берегово як центр госпітального округу. Сюди ж можноприєднати любий сусідній район.
 • axabnrg 23.02.2017
  Сергій Савчук: Енергоефективні ... (1)
  axabnrg-фото
  За рахунок чого зростають доходи місцевих бюджетів? Пояснення за посиланням:
  http://decentralization.gov.ua/news/item/id/4381
 • Ефрейтор 23.02.2017
  Бойкот 23 лютого: коли вітати ... (2)
  Ефрейтор-фото
  Хочу поздоровити з св"ятом 23 лютого справжніх мущин, вшитких хто не бов килавим і служив в Збройних Силах Радянського Союзу. Мене уже кума по телефону поздоровила. Кум воює в якомусь АТО, а она сама дома. Файна як чічка. Я кумови давно казав, ош перестань пудскаковати і уд подлаша уджиматися, ...
 • Лікар 23.02.2017
  Госпітальних округів на Закарп ... (7)
  Лікар-фото
  Розумніше було би погодитись на госпітальні округи але у такому розрізі як були створені дуже давно і адаптовані до регіональних географічних та соціально-економічних умов Закарпаття,. зкорегувавши розрахунки на кількість населення та площу та рішенням громад. Це створити госпітальні округи на базі ...
 • дмитро 23.02.2017
  Бойкот 23 лютого: коли вітати ... (2)
  дмитро-фото
  і куди никат военкомат нипонятно-кулько розумієш уклонішту од українцької арміїї цівидиштися шлужили они у ссср ,тото ни считатся бо тото розпалося так што сисі бойкотери у зсу у военкомат за повестками ай як хло:))))ги-ги,лем віталиися настара :))))))))))ги-ги
 • Патріот 23.02.2017
  Поліція Закарпаття приймала с ... (1)
  Патріот-фото
  Скорий ПІЗДЄЦ наступить тій поліції, якщо до неї хоч якесь відношення мати ме АФЕРИСТ чубірка. Що цей проходимець там робить? Треба було ще свого цімбору з собою прихопити, вучаря із Липовця - Губаля. Був би повний комплект дебілів.
 • Алаведы , хлопцi ... 23.02.2017
  Поліції довелося пострілами зу ... (3)
  Алаведы , хлопцi ...-фото
  - Россия ограничит денежные переводов на Украину (что
  в реалиях означает - запретит транзакции через зарубежные(иностранные) платёжные системы.

  22 февраля 2017 г,

  Государственная Дума приняла в первом чтении проект закона, ограничивающий перевод денежных средств из России ...
 • Уйдут вместе с Донбассом 23.02.2017
  В Україні заарештували 312 млн ... (1)
  Уйдут вместе с Донбассом-фото
  23 февраля 2017 г.
  *
  Разумеется, идеи вроде «аренды Крыма», вброшенной украинским горе-депутатом Артеменко, вбрасываются, причём именно так, как они вбрасываются, — «тут в одной газете написали, что один тип сказал, что депутат сказал...» — именно для того, чтобы вбросить. Чтобы посмотреть ...
 • Фашизм и погром 23.02.2017
  У Києві трапилася стрілянина (1)
  Фашизм и погром-фото
  23 февраля 2017 г.
  *
  В Киеве, 7 февраля 2017 г., разгромили выставку Давида Чичкана, одного из лучших или уж во всяком случае самых заметных украинских художников. Разгромили не питерские ряженые «казаки», и не московские самозваные «офицеры России», и не клоун Энтео, а самые обыкновенные ...
 • Хороший русский — плохой русский 23.02.2017
  Шрек по - закарпатськи (відео) (4)
  Хороший русский — плохой русский-фото
  23 февраля 2017 г.
  *
  Русско-американский актёр Олег Тактаров отказался от голливудского предложения сыграть «лидера группы русских сепаратистов». Краткий синопсис сценария, приведённый актёром у себя на Facebook, выглядит так: «После резни, устроенной в мирной украинской деревне, Роман и е ...
 • Об ухудшении жизни в Америке 23.02.2017
  У Нідерландах в коробках знай ... (3)
  Об ухудшении жизни в Америке-фото
  22 февраля 2017 г.
  *
  Сразу скажу, что я не особо люблю посты в русских блогах о загнивании Запада.

  Они обычно дают высосанные из пальца геополитические предсказания типа “через 123 дня сумма американских облигаций в мировой экономике достигнет критической массы”, или фокусируютс ...
 • Плыне кача до дурдому 23.02.2017
  Медведчук: Світ стурбований до ... (4)
  Плыне кача до дурдому-фото
  23 февраля 2017 г.

  Вспомните, какие были ваши утренники, спектакли, выпускные в школе и посмотрите ,в который раз, на этот ад, который нам представил Анатолий Шарий и его команда.

  И вот ,глядя на весь этот дебилизм, понимаешь , что это подрастающее поколение будет ещё хуже, че ...
 • Бггыгы... В этот раз без обмана 23.02.2017
  Українці зляться, але влаштову ... (2)
  Бггыгы... В этот раз без обмана-фото
  Пьетро пообещал безвиз с тремя новыми, открытыми НАСА планетами, если митингующие майдана-3 разойдутся.

Найпопулярніші новини

 • Через негоду на Іршавщині під воду пішли два будинки
 • Екс-міністра МНС часів Януковича Віктора Балогу на 112 канал більше не допустять?
 • Нові закони про мову провокація – Геннадій Москаль (відео)
 • Шрек по - закарпатськи (відео)
 • На Мукачівщині через негоду гине худоба (Відео)
 • Пік паводку 2017 пройшов минулої ночі – закарпатцям варто заспокоїтися (відео)
 • Начальник Свалявського відділку поліції Повханич Іван Іванович сховався від журналістів у шафі (Відео)
 • Відео з місця пожежі, яка трапилася на Драгобраті
 • На губернатора Закарпаття Геннадія Москаля народний «губернатор» подав дві заяви в поліцію
 • Шкіряк хоче заборонити доступ українцям до ще одного російського ресурсу
 • Баталії пов’язані із звільненням директорки Великоком’ятівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Надії Копчі продовжуються
 • Вагітний Трамп і голий Путін постали на новій світлині в Ньй-Йорку
 • Наслідки відлиги на Закарпатті (ВІДЕО)
 • Двох журналістів застрелили у прямому ефірі
 • На Закарпаття йде потепління і дощі (ВІДЕО)
 • У Нідерландах в коробках знайшли 1100 кг героїну на 68 млн євро
 • Ми в соц.Мережі