Віктор Балога до Москви їздить на автобусі? (фото)

серпня 01 / 2015
Віктор Балога до Москви їздить на автобусі? (фото)

Минулого тижня в прямому ефірі телеканалу 112 закарпатський нардеп Віктор Балога зізнався,що в останній час декілька разів їздив до Москви. Ймовірно Віктор Балога до Москви їздить на автобусі, так як на його супермаркетах «Барва» висить реклама автобусних поїздок до держави агресора.

Досить цікаво виходить у нашого закарпатського політика: з одного боку він системно клеймить Росію та її Президента в агресії проти України і, в той же час, він туди їздить зустрічатися з «друзями». Правда з якими «друзями» зустрічався Віктор Балога в Росії - він не уточнив. Тим самим можна припускати різні версії. Можливо, і Володимир Путін у Віктора Балоги в друзях.

Схоже, що Віктор Балога розуміє: доброго життя йому при цій владі не світить і втримати нажите «чесною» працею буде важко, тому він готовий бути у друзях навіть у дідька лисого.

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе
Абрум Мойшевич
1 серпня 2015 10:24

Хлопці перестаньте вже писати всяку х йню.Була газета як газета.а тепер непозортесь.


Даря
1 серпня 2015 10:44

Це після революції Гідності,яку так підтримував Балога писати правду це позоритися?


Автору статьи
1 серпня 2015 12:15

Необходимо вспомнить пословицу "Рыба гниет с головы, а чистится с хвоста". Вот таким "хвостиком" и выбрали Балогу.Почему бы вам не копнуть глубже,а не с Балоги?А бизнес Петьки-кондитера Вальцмана Порошенко в стране агрессора вас не смущает?
"Roshen" не единственный бизнес Вальцмана- Порошенко в Липецке,ему также принадлежит и предприятие по выпуску крахмала. Налоги он исправно платит в России,а если рейсовый автобус Закарпаття-Москва ездит,то налоги платятся у нас дома,также люди работавшие на этом рейсе получают зарплату .P .S.Виктор Балога не герой моего романа,но он наш местный и родной-хоть и негодяй,хочется процитировать .....Как-то раз, в личной беседе с американским президентом Франклином Делано Рузвельтом, была поднята тема Никарагуа. И этого, так искренне уважаемого многими восторженными фанатами, политика спросили, как он может поддерживать людоеда Анастасио Сомосу (многолетнего диктатора этой многострадальной страны, если кто не в курсе). Ведь он же натуральный сукин сын: «Isn't that man supposed to be a son of a bitch?». На что американский светоч демократии преспокойно ответил, что ему сей факт безразличен, ибо, хоть он и сукин сын, но он «наш сукин сын» («He sure is but he is our son of a bitch»).


Drakk
1 серпня 2015 12:51

Ахха, у господина Порошенко, в Севастополе был Севремзавод (уже правда национализировали в этом году), так вот до самого последнего момента этот завод ремонтировал корабли ВОЕННО МОРСКОГО ФЛОТА РОССИИ!!! И ниче, през даже не жужжал, и даже стыдливо про это не упоминал. Деньги не пахнут.


Джері
1 серпня 2015 14:44

Аби упити з Путіном пувдеци, мож їздити в РФ и на автобусі. Путін май інтересний співбесідник ги тупій, ги талпа, Обама. Ци так?


Fredy
1 серпня 2015 14:45

Хоть туй будьте розумніші. Мало ся од газет з агресороманійов отличайтеся


дмитро
1 серпня 2015 15:22

жид є жид . Бізуно за тото што заісили рекламу на бовті та гіяго задарь повести у москву і назад аби недайбоже кось без нього штось заробив:)))))))))))))))))


Отдых в Карпатах
1 серпня 2015 19:15

Не вижу ничего плохого в этом,так как нам нужно привлекать туристов,а не отпугивать.
Международные автобусные пассажирские перевозки по маршрутам
Москва - Львов - Закарпатье
Москва - Тернополь - Ивано-Франковск - Закарпатье.Компания «Карпатлайн» осуществляет перевозки пассажиров на туристических автобусах класса-люкс по регулярным маршрутам Москва - Львов - Закарпатье и Москва - Тернополь - Ивано-Франковск - Закарпатье. Международные рейсы связывают две страны: Россию и Украину, маршрут №1 "Тячев - Москва" проходит по городам: Москва, Львов, Трускавец, Стрый, Сколе, Свалява, Мукачево, Иршава, Хуст, Тячев, Дубовое и маршрут №2 "Тячев - Москва" проходит по городам: Москва, Тернополь, Бучач, Ивано-Франковск, Надворная, Яремча, Ясиня, Рахов, Великий Бычков, Тячев, Дубовое.


Історія
1 серпня 2015 20:28

Тко знає, може колись (залежно від геополітичної конюнктури) в Москві, вать у Вашингтоні буде стояти памнятник Балозі.
Як уповідять "истинні арійці" Ротшильди, так і буде.


Слава
3 серпня 2015 12:17

Балога-вбивця!!! Все погане, що діється на Закарпатті, це все з'язані з файтою Балог. Люди: тепер є можливість викорчувати ці коріння. Балога є провокатором вбивства 11.07.15. в Мукачеві. Балога дав команду правому сектору стріляти по мирним жителям. Саме Балога є винним у тому, що в зоні АТО гинуть молоді хлопці, а його паразит син Андрій готується стати мером Мукачева. Треба зупинити цю файту і вигнати з влади на Закарпатті.


Залишити Коментар