Нардеп Ланьо прокоментував страхи Віктора Балоги: «На злодію шапка горить»

липня 22 / 2015
Нардеп Ланьо прокоментував страхи Віктора Балоги: «На злодію шапка горить»

В останні дні на сторінці Віктора Балоги у Фейсбук різко збільшилася кількість постів та страхів на тему його знищення та війни влади з ним.

Наше видання попросило закарпатського нардепа Михайла Ланя прокоментувати страхи Віктора Балоги та інформацію стосовно того, що пробалогівські чиновники в закарпатській ОДА масово почали писати заяви на звільнення.

«На злодію шапка горить, тому у Балоги з’явилися страхи. Коли люди Балоги сиділи у всіх владних кабінетах області, включаючи губернатора, як я міг контролювати контрабанду? На Закарпатті навіть некурці знають, що купити без Балог ліву пачку сигарет було неможливо, у нього була повна монополія на цю діяльність», - заявив нашому виданню Михайло Ланьо.

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе
ДЖОН
22 липня 2015 20:29

ЛАНЬО - "СВЯТА ЛЮДИНА". Совпаденіє?


Аля
22 липня 2015 20:43

Ніхто серед нинішніх політиків не святий, але Ланьо людина слова.


Ужгородец
22 липня 2015 20:43

А й як)))) се Было треба го стрілити


патріот
22 липня 2015 21:01

З МУКАЧІВСЬКОЇ БАНДИ ЗРОБИТИ ШТРАФБАТ І НА ПЕРЕДОВУ НА ФРОНТ, ПОДИВИМОСЯ, ЯКІ ВОНИ КРУТІ, РЕКЕТЄРИ 90-х!!!


дмитро
22 липня 2015 21:30

доповню ужгородця зарядом сулі із пирцьом аби хоть тижні два у лаворі жопу мочив,а не конфлікт у городі устройив.


Оксана
22 липня 2015 21:40

Боти Балоги вилізли мочити Ланьо та пригадайте де був Балога у 90 роки і як він ста олігархом.


Варош
22 липня 2015 21:42

Ай-як бідний Лайньо, ко такий Блюк, народний депутат Верховної ради України, відповідає, це моє поганяло, святоша. застрілься суко бандитська.


Антошка
22 липня 2015 22:34

Як "дмитру"заважає Ланьо.Балога його няньо , от і не очікував що Ланьо хитріший.Не все так сталося як гадалося.


Варошу
22 липня 2015 22:41

Скорше Балаган застрелиться бо йому точно писець. Не буде контробанди не буде Балог!!!!!!!!!!


чінош Янош
22 липня 2015 22:53

а я кажу, ош і Балога, і Ланьо, ото сут дві стеєрвы, на котруй і пробы не є де класти. Як нам ся уд сьых помыйув, нашых сатанськых спасительов, избавити, єден пан Бог лем знає.


Іванка
22 липня 2015 22:56

Я не знаю, але у нас люди за Ланьо говорять добре навіть набагато більше його поважають,як Балогу.

Підтримую попердній коментар, що якщо не буде конрабаса не буде і Балог, а Москаль пострається їх поставити на коліна.


Антошка
22 липня 2015 23:41

На сайтах балог звучать заклики проти президента. Куда дивиться СБУ.Цей мудак балига хоче в Закарпатті зробити війну.Москаль повинен навести з ним порядок, бо інакше знов буде народ гнобити разом із своїми бандитами.


Антон
22 липня 2015 23:42

хуже Балоги нема точно нікого


федя
23 липня 2015 07:51

Вот як небуде контр шо буде робити Блюк за Балогу не журиться вин збудував заводи торгови центри а ти шо збудував Блюку

Вот як небуде контр шо буде робити Блюк за Балогу не журиться вин збудував заводи торгови центри а ти шо збудував Блюку


Meduza
23 липня 2015 10:59

Балога, то найбільше зло на Закарпатті. Медведчука разом із СДПУ(о) хто привів на Закарпаття- балога. Міністром мчс у Януковича хто- Балога ,пішов з міністерства лиш тому,що невиплакав у яника міністра мвс. Головний рішала при Ющенкові хто- голова адміністрації юща- Балога . Хоч одне призначення без погодження балоги при Порошенкові пройшло? А всі забули як Балога знущався над закарпатцями продаючи спорчену гуманітарку після паводку. Перераховувати можна ще дуже довго. А тепер він страшенний мученик бо закрили йому контрабанду. Гнати в шию цього диявола із Закарпаття. Повторюся Балога- це страшне зло

Слухаю вчора Мосійчука із тск по Мукачево : говориться- звільнити начальника митниці Крутяка за те, що за період перебування на посаді складено велику купу протоколів за контрабанду- вдумайтеся!!!! Лише на фірми Балоги. Попередні керівники митниці не склали жодного протоколу. Та Крутяку треба дати героя України за це,що не побоявся відкрити лице головного контрабандиста області. Зауважте, по Ланьо , жодних матеріалів по контрабанді не зафіксовано. Але Балога вішає всі ярлики на будь-кого крім себе.питання в мене і до Мосійчука- ви що адвокатБалоги? Якщо так, то що ви робите в тск по Мукачево?


ферко из пістрялова
24 липня 2015 21:53

Як нам осточортів і набрид хам і нелюд балога. Най бися уже повісив. так уже усім надоїв і область изпаскудив. увін не має ниякої совісті і Бога не бойиться.Жулик був та й останеся жуликом.Його місце гнити на нарах в тюрьмі.


Ххх
25 липня 2015 02:02

Ви люди добрі хоч читаєте шо пишете? Чи вам так дали на нюхатись шо ви будете іти скоро до ланя місто батюшки на благословеніє. Всі знають шо ви це пишете шо вам дали на нюхатись.

Під скажу вашому сайту, і писателям коментів, що ваш св'ятоша став на ЛИЖІ!!!! Ви ще не чули? Може якесь совпаденіє?- недумаву!!!


Meduza
25 липня 2015 09:48

По-перше, всі слухають і не чують, Ланьо поїхав до сім'ї на відпочинок,але ні всі Балоговські сайти роздзвонили- втік.... Чи це заборонено законом оздоровлюватися разо з сім'єю ? По- друге, ніхто не розповідає і не розголошує ,до вся Балоговська депутатська файта втекла ще 14 липня у Грецію, а старшенький Віктор загорілий ,чартерами навідується до них у Грецію- так це не втік ? І по- третє, для ботів Балоги- нервуєте, що не можете видалити на цьому сайті правдиві , справедливі відгуки, як робите на сайтах вашого шефа Балоги? Чи це неправда? Де ж ваша свобода слова? Хваліть свого босса на своїх сайтах, а люди правду прочитають і на інших ресурсах


Слава
27 липня 2015 11:09

Люди добрі, Балога-вбивця!!! Смерть дітвака 11.07.2015 лежить на його совісті. Це він за допомогою правого сектору думав напугати Ланя. Він на свому джипові АО0330АО вивіз з ліса у Лавках, Романа Стойку. По Балоговому приказу Стойка дав команду стріляти. Нехай СБУ перевірить телефонні розмови, як Балога з Стойком говорили.

Балогу треба засудити за вбивство молодого хлопця.


Eee
27 липня 2015 13:39

Чомусь люди думають, що грiх можна замолити i покаятися. Нi, дорогi моi, це не так. За кожний свiй грiх кожен вiдповiдае особисто або йoго дiти. Рано чи пiзно. Люди не вiрять у Бога, хоча дуже стараються зробити вид, що це так. Хто вiрить в Бога i живе за християнськими законами- той не обмане, не вкраде, не зробить зла. Е такi тут? Впевнена, що нема. Жадоба грошей затуманила розум, iдуть по трупах. I це не тiльки нашi можновладцi, ми теж не кращi. Bсе, що зараз робиться на Украiнi- не просто так. Це кара Божа. Подумайте над цим. Фальшивi молитви нiкого не спасуть.

Gott sieht alles, aber er wartet.


Залишити Коментар