Закарпатська обласна рада без жодних пояснень провалила реформу на Закарпатті

серпня 28 / 2015
Закарпатська обласна рада без жодних пояснень провалила реформу на Закарпатті

Вчора, 27 серпня, сесія Закарпатської обласної ради не схвалила Перспективний план об'єднання громад та не визнала утворення Тячівської та Вільхівської громади.

Під час розгляду цих питань на засіданнях постійних комісій та президії обласної ради жодних застережень з приводу означуваних тем не виникало.

Проте питання по утворенню Тячівської територіальної громади ставилося на поіменне голосування кілька разів. Про свою підтримку заявили керівники фракцій БЮТ та депутатської групи «Закарпаття». Тим часом жодний з представників найпотужнішої фракції ЄЦ не висловився.

Обласні депутати без жодних пояснень не лише не визнали роботу адміністрації з підготовки Перспективного плану, в активній співпраці із органами місцевого самоврядування та представниками їхніх асоціацій, але й проігнорували прагнення громад до об'єднання, позбавивши їх шансу обирати своє керівництво за новими правилами.

Юридично сесія Закарпатської обласної ради, до порядку денного якої були включені ключові для реформи самоврядування питання, не закрита.

Офіс реформ у Закарпатській області
Категорія : Новини

Залишити Коментар